Fentanyl na ulici z pohledu uživatele

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Dobře, takže je zřejmé, že to, co se na ulici vydává za fentanyl, jím pravděpodobně není, ale na některých testech z jedné z našich služeb se v minulosti objevily fentalyl, alfentanyl a sufentanyl. Jako uživatel intravenózních drog, protože většina našich vzorků byla pozitivně testována na benzodiazepiny, má Toronto dva programy bezpečnějšího zásobování. Ten, ve kterém jsem já a kde dostávám 21 8 mg dialaudidu denně na závislost na opiátech a 6 10 mg Ritalinu značky APO denně jak na ADHD, tak na dvacetiletou závislost na pervitinu. Ritalin překvapivě funguje a ano, píchám si je. Ale stále dostávám touhy a mám měl čas říkat ne volným drogám. Ale dávka pro Dilaudid stále není ani zdaleka dostatečná, protože se stále nacházím v užívání alespoň pokud mám peníze 1 bod denně. Pozitivní je, že si můžu vzít prášky domů.

Druhý program je program injekčního hydromorfonu, kde u musí jít na místo. The Works v Torontu. A dostanete dvě injekce tekutého hydromorfonu denně, jednou ráno a jednou večer. Někdo, kdo je na něm, mi řekl, že dostává 400 ml hydromorfonu denně, ale to zní špatně. Já to chápu tak, že 2 ml hydromorfonu je totéž jako 8 mg hydromorfonu.

Jen se snažím přestat užívat pouliční drogy a případně i jehly. Bohužel mám poškozené srdce do té míry, že přestat úplně není možné.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ale chtěl jsem to říct. Dealeři mi říkali různé věci, jako že je v tom carfentanyl a co já vím, žádný kluk mi neřekl, že si sám shání 100% fentanyl z dark webu a řeže ho na zakázku podle síly, ale když jsem se zeptal, jestli nosí rukavice a respirátorovou masku, řekl, že ne, že jen přelévám z pytle do pytle.

Jediné, co můžu říct jako uživatel, pokud se vám na tekutině vařiče objeví film, jakmile začne chladnout, vaše sračka byla řezána dialaudem lol
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Děláte si legraci z dilaudidu? To je náhodný střih, nemluvě o drahém..... IV dilaudid je nejlepší spěch imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jak poznáte, že je vaše srdce poškozeno opioidy? Nikdy jsem neslyšel o tom, že by to byl váš případ, přesto byste určitě mohl přestat užívat, samozřejmě to není nijak snadné, ale rozhodně ne nemožné.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Je to meth done the damage not gear.
 
Top