Dead Drops Ceny na ulici?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Vždycky jsem se na to chtěl zeptat, ale nikdy se mi to nepodařilo!

Řekněme, že jsem v USA, na východním pobřeží, jussaiyan, a mám 10 g 3MMC a 10 g MDMA. Všechno to rozřežu na 1g a využiju Dead Drop, takže 20 zjevně velmi malých balíčků, které jdou ven bandě hloupých bohatých vysokoškoláků... Co si mám účtovat? Předpokládejme, že je to nejlepší produkt na světě! (Shout-out to @DutchNarc0s!!!)

Začínám a chci otestovat kosti své sestavy, než se vrhnu po hlavě do nákupu vybavení, navíc na to potřebuju "počáteční" peníze...

Jakou částku bych si mohl účtovat, aby se to pořád prodávalo? Mohl bych s těmi prvními 20 g vydělat dost na to, abych si mohl dovolit alespoň základní vybavení, nebo myslíte, že budu muset prodat víc dávek?

Pokud tu něco není košer, tak mě prosím nakopejte do koulí a smažte. Nesnažím se porušovat pravidla, o kterých nevím!..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
U MDMA vidím cenu kolem 150 dolarů za gram. je to jen sen? (případně 2400 dolarů celkem), pokud by vše šlo perfektně? To snad ne, ne? lol
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Léky by neměly být levné. Obvykle to funguje takto:
Máte laboratoř a odtud se začíná tvořit cena výrobku. Vyrábíte 2,5 kg týdně (malé objemy). Vypočítáte cenu výrobku na gram. Výroba 3 MMC nebo 4 MMC bude stát mezi 2-3 dolary za gram (to je maximální cena). Vyrábíte vlastní mrtvé kapky o hmotnosti 1 kg a najímáte si několik dopravců, kteří budou vaše zboží převážet do jiných měst a vyrábět tam mrtvé kapky o hmotnosti 100 gramů.
V těchto městech si pak najmete lidi, kteří budou přijímat mrtvé kapky o hmotnosti 100 g, a vyrobíte z nich 50-100 mrtvých kapek o hmotnosti 1-2 g.
Konečný spotřebitel by měl vidět cenu, která pokryje všechny vaše náklady, a podnik by měl mít marži alespoň 100 %.

Spočítejte si to:
Náklady na hotový výrobek jsou 3000 USD.
Přepravce obdrží 100 USD za každou mrtvou kapku 100 g + náklady na přepravu, které se počítají jako náklady na 1 km cesty = 1,5-2 USD.
Maloobchodní kurýr dostane 12 USD za každou úspěšně zakoupenou mrtvou kapku, kterou vyrobil.


Celkem, pokud jste zorganizovali distribuční síť v okruhu 1000 km od laboratoře, jsou náklady na výrobu následující:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Tedy 1 gram pro konečného spotřebitele by měl stát 36 USD a váš zisk z 1 kg bude 18000.

To je velmi hrubá matematika. protože vyrobit 1000 mrtvých kapek po 1 g trvá poměrně dlouho, je jednodušší vyrobit 2 g a prodat pro konečného spotřebitele za méně než 72 USD. Řekněme, že to můžete prodat už za 60, v tomto případě na zisku nic neztrácíte.

Možná můžete snížit náklady na dopravu maloobchodním kurýrům. Ale i když snížíte ceny a budete pracovat přibližně v tomto schématu, pak 10000 dolarů z každého kg vyděláte.

Také nezapomeňte, že tento byznys nestojí na důvěře a nemůžete se proměnit v násilnického hajzla. Od dopravců a maloobchodních kurýrů je třeba vybírat zálohy, aby se jim nevyplatilo zpronevěřit zboží a podvádět vás. Také byste s ním neměli zacházet jako s něčím, co není příliš důležité. Svým zaměstnancům musíte neustále zajišťovat práci, až si vaši zaměstnanci uvědomí, že u vás mají vždy práci a stabilní příjem - budou s vámi stále.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Moc děkujeme za rozpis!
Naprosto se mi líbí myšlenka, že najmu lidi a dostanu se tak hluboko, ale pro příštích několik týdnů, než se naučím, jsem bohužel malý brambor a budu to zatím provozovat sám!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Stačí samostatně vyrobit první kg, vyrobit 500 mrtvých kapek a prodat je, aby se celý proces rozběhl a už se nezastavil. Je třeba začít v malém.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur za mdma, 40eur za 5g ampf na Balkáně (jako koncový uživatel).
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To jsou pro mě nesmírně cenné informace, děkuji @Jorg!
Hledám obecný "pocit" z trhů v roce 24
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
150 dolarů je pravděpodobně nesplnitelný sen. Za 100 dolarů za gram se tu platí a lidé jsou divní. Někteří raději koupí blbost, protože je to levnější, než aby platili za kvalitu. Problém, kterému čelíte, je, že nikdo neví, že máte nejlepší zboží. Bude to chtít čas a marketingovou strategii, abyste dosáhli vyšší ceny. Musíte dostat výrobek na ulici, abyste si udělali jméno.
 
Top