Řetězce Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Existuje nějaký účinný způsob, jak tento produkt vyrobit? Vím, že v dobách, kdy někteří lidé zakopávali uzavřené kbelíky s gutairovými šňůrami připevněnými k vnitřnímu víku a těsně nad směsí čpavku nebo muradiku a dřevěného uhlí a modřidla na zbraně.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Použijte 10galonové akvárium na ryby,od mullins nebo matky pistole bulent,kingsford og light charchol, mopová hlava, bnatured amonia "reg house hold amonia",1. Trochu rozlámat uhlí n dát 2-3 do. Vysoké n nádrže složit hliníkovou fólii nin a C složení. Pak ji znásilněte n obdélníkový kroužek, který se táhne od dna středu nádrže nahoru po stranách n kolem dokola, aby se setkal přímo v horní části linie uhlí. 2 pórovou pistoli bluent n do poloviny výšky uhlí ujistěte se, že se zcela usadil rovnoměrně,.3 čistý ur amoniak v až po linii uhlí n fólie, 4 rozřízněte žihadla mopu n naklepejte je 1 in. od sebe na víko visící dolů. Don'tuch liqued n ne daleko nahoru možná 1 centameter away from da shit.beging of spring bury it in da grown 3 ft. Were it stays an even 74° temp . Za měsíc nebo déle ji vykopej a najdeš na strunách drogu. Pokud není zakopaný, ať se k němu nedostane světlo. A pokud budete potřebovat struny dope neváhejte PM mě přímo tady jsme Shipp celé EU. Doufám, že vám tato informace pomůže.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pokud dáte všechny tyto složky do krmiva vaší kočky nebo psa a necháte je to sníst, zpracují se v jejich žaludku a metabolizují se jako super ohnivá droga. Pak už jen stačí chytit jejich moč, vydestilovat ji a máte čistý krystal. Nemusíte se zdržovat zakopáváním akvária a čekat měsíc. Já osobně jsem netrpělivý, takže si prostě dávám doušky moči, dokud nejsem spokojený. Rád používám omáčku tobasco, abych zamaskoval chuť. Kdybyste nějakou chtěli, neváhejte mě kontaktovat. Můžeme zajistit velkoobchodní prodej za rozumnou cenu a zasílání do zahraničí.
Doufám, že by vám tato informace mohla pomoci.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Zatraceně ....jak jsou někteří lidé srupidní a proč lžou, aby ostatní honili duchy?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bez aminu nelze vyrobit drogu. Odkud to pochází. Duh - není to dope, jen nějaký chemický roztok. Přestaňte zavádět, skutečné informace je dost těžké získat.
 
Top