Navrhněte mi pádný překlad!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Během posledních let jsem se trochu odvrátil od party drog a dostal se do světa předepsaných léků / downerů.

Vyzkoušel jsem spoustu různých benzodiazepinů, jako je alprazolam, bromazepam, diazepam, oxazepam ...

A samozřejmě jsem vyzkoušel různé opiáty jako Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol atd. až po surové opium (které mám nejraději).

Zdá se mi, že jsem vyzkoušel téměř všechny látky, o kterých vím a které mě zajímaly, proto jsem se rozhodl požádat vás o tipy, co bych mohl zkusit dál.

Viděl jsem, že stále existují zajímavé rc, které se zdají mít silnější účinky jako originály.

Věci, které mě také zajímají, ale zdá se, že je téměř nemožné je sehnat tady v Evropě, jsou ty nyní nelegální léky jako qualudes nebo starý druh benzodiazepinů (rhohypnol), které měly silnější účinky jako ty downers, které se dají sehnat nyní.

Takže by bylo hezké si přečíst o vašich návrzích!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Jak je to s ghb?

jestli tě zajímá disos, doporučuju dxm. už jsem to nedělal celou věčnost, ale myslím, že to byla docela zábava. jednou jsem měl mimotělní zážitek s vysokou dávkou lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vzpomínám si, že Ambien měl hypnotický povlak nad původním hlavním lékem. Zajímalo by mě, jaké další léky hypnotického typu existují?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL silné koření - jen malinko líznutí mě srazí na více než den.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
O-DSMT, etomethazen(super silný!!) nebo klonazafon či podobné látky zní zajímavě. Super silný benzo by byl zajímavý...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazen je nejsilnější -zen. Je levnější než fentanyly, ale stejný
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diethylether
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Jsem ve stejné situaci, ale ne proto, že by nebyly účinné, mám jiný typ poruchy spánku. Jsem závislý na opioidech, a to ani ne na silných opioidech (kde v posledních letech jsou z 99 % právě Zeny, což je hrozná třída, velmi vysoká analgetická potence u většiny z nich plochá euforie a žádná pohoda v teple těla, jen dobré na přikývnutí nebo omdlení - kromě toho, že velmi rychle ničí toleranci a ještě delší dobu ji obnovují) - tedy pokud nejste závislý na opioidech s recepty, vyhněte se jim, dokud konečně nezačnou pořádné nové třídy nahrazovat Zenes (řekl to, navzdory mé nenávisti je určitě lepší než mexický kartel zcela náhodný all-in-one mix xylazinem posílený dope, alespoň silně opioidně závislí mohou bezpečně používat Zenes..fakt, že mezi 2x a dalším krokem 70x nejsou žádné RC opioidy, je mezera, kterou je třeba zaplnit už léta).

Vyhněte se také benzosu, alespoň pokud je určen k dlouhodobému dennímu užívání. Pokud sporadicky, pak pokud Triazolam nezabírá, neztrácel bych s touto rodinou další čas.

Co hledáte, když už jste zmínil Methaqualone (v současné době je to jediná sloučenina, která pomáhá s mým problémem), jsou agonisté Gaba-A - pokud nejste člověk s rizikem nutkavého předávkování, jediné, co najdete v lékařské oblasti, předepisované pro některé případy velmi vysokého ADHD, kteří potřebují brát opravdu tuny Lisdexamfetaminu během dne, předepisované v USA a UK je Pentobarbital, ale tady se s dávkováním opravdu nedá vyjebat.

Bezpečnější alternativy, respektive ty, které se dají najít, protože barbituráty, přestože patří do mé oblíbené třídy (některé jsou "sedativa" už jen z definice - protože mají nějakou část, kde nával a euforie předčí mainstreamové drogy jako amf/kokain), jsou velmi nebezpečné, pokud se nepoužívají velmi správně, a ty farmaceutické, které ještě existují, jsou úplně k ničemu. Fenobarbital má šílený poločas rozpadu. A nikdo už nedělá tajnou syntézu těch rekreačních zlatého věku - jsou ty níže:

(poznámka: podrobnosti o farmakologii jsou citace a útržky od lidí s patřičnými znalostmi - já bohužel nemám žádné vzdělání v chemii ani farmakologii, ale nechal jsem je v poznámkách tak, abyste si mohli udělat další rešerše nebo se poradit s jinými kompetentními osobami)

- karisoprodol - Ten je všudypřítomný a metabolizuje se na meprobamát, který se váže na vazebné místo barbiturátů/pikrotoxinů - a samotný karisoprodol má vlastnosti podobné metakvalonu, než se metabolizuje na meprobamát. Nemá stejné kouzlo jako metakvalon, ale běžně se mu říká dietní metakvalon a je velmi snadno dostupný. Možná budete muset trochu experimentovat, protože má velmi strmou křivku odezvy na dávku a indická farmacie je notoricky známá volnou kontrolou kvality.

- Gaboxadol je gaba agonista velmi snadno a levně k sehnání, má být podobný muscimolu, ale není halucinogenní.

- Bretazenil - je to parciální agonista s vysokou afinitou a zajímavé na něm je, že kromě komplexů GABA-A receptorů obsahujících podjednotky alfa 4 a alfa 6, na které se zaměřují ostatní benzodiazepiny, ovlivňuje i ty, které obsahují podjednotky alfa 1,2,3 a 5. V případě, že se jedná o parciálního agonistu, je možné, že bude působit i na komplexy GABA-A receptorů.

Netřeba dodávat, že nejlepší, který bude určitě fungovat, ale ani v tomto případě rozhodně ne pro pravidelné užívání a je složité získat správnou dávku, je GHB.

Dalším přístupem non Gaba-A by mohl být thalidomid. Upozorňujeme, že pokud jste žena a jste těhotná nebo/i se chystáte otěhotnět, NESMÍTE ho bezpodmínečně užívat, pokud ho užíváte před otěhotněním, přestaňte ho užívat úplně 6-9 týdnů před otěhotněním.

Dalším velmi odlišným přístupem, který však stojí za vyzkoušení, by mohl být Daridorexant.

Poslední, který skutečně velmi dobře fungoval u některých lidí, se kterými jsem se setkala, je Trimipramin - ale měli byste hledat ten tekutý / lahvičku, kde 1 kapka = 1mg. Je velmi důležité, abyste se druhý den necítili jako unavená zombie, abyste si vzali správné číslo, pokud se trefíte do sladkého bodu, budete mít dobrý spánek bez pocitu závratě druhý den.

Mám více možností, které bych mohl vyjmenovat, ale tady se dostáváme do obskurnějších nebo nebezpečnějších sloučenin, začal bych nejdříve těmi zde uvedenými, protože se dají sehnat relativně snadno.

Hodně štěstí!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx za dlouhou odpověď!

Jsem ze střední Evropy, takže si nejsem jistý, jak snadné je získat tyto látky zde

Bohužel se mi dělá špatně z gaby, tady se jí říká pregabalin.

Možná mi u může dát nějaké infos přes pm, bylo by to super milé!
Btw das m není nood nebo začátečník, takže mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Phenibut hcl je docela pěkný. Nepřehánějte to, jinak budete pár dní mimo.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bohužel to nemá přínos, který im hledám, ale thx za tip.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Zdá se, že jsem vyhodil všechny relevantní látky.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Fungují jen do té doby, dokud nefungují.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ahoj jako hypnotikum jste zkusili Lormetazepam / Noctamid a pokud dobře rozumím, mohli byste zkusit Nozinan má sílu sedativní účinek bez vedlejších účinků PM mi pro více informací pro..
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Zajímavé.
Jaké jsou důvody, proč byste dali přednost tomuto před Temazepamem nebo před Triazolamem?
Máte nějaké podrobné informace o použití správného množství Pregabalinu jako ""potenciátoru"" pro benzo?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u nevíte, kde je v Evropě sehnat?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
No a co je to vlastně zač? Mohu poskytnout
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Jsem z Rakouska
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
V nejbližších dnech přidám tento produkt na trh
Dám vám vědět v případě, že budete mít zájem o uzavření dohody.
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Spánková deprivace může být zábavná!
 
Top