Kyselina sírová pro syntézu MDMA z P2NP

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi, zajímalo by mě, jak nejsnáze sehnat kyselinu sírovou, protože ji u nás nemůžu koupit. Dočetl jsem se, že stačí koupit kyselinu do baterií a nechat odpařit vodní část, ale nejsem si tímto postupem jistý, doufám, že by to někdo z vás mohl popsat podrobněji.
Je to pro mě klíčové nejen pro krok s kyselinou octovou, ale také pro získání kyseliny dusičné, abych pak získal dusičnan rtuťnatý.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Stejně jako výše: MDMA nevyrobíte z P2NP. Ale pokud chcete kyselinu sírovou. není až tak těžké si ji vyrobit sám. Samozřejmě v závislosti na množství, které potřebujete.
K výrobě koncentrované kyseliny sírové z kyseliny akumulátorové stačí jen vyvařit vodu. Kyselina sírová vře při teplotě >300 C, voda pouze při 100. Takže je to dost snadné. Problém je, že kyselina sírová z baterií je obvykle velmi znečištěná a k jejímu vyčištění je často potřeba ji destilovat. Ani to není příliš obtížné a bylo to popsáno na těchto stránkách (viz odkaz uvedený výše Pattonem).

Ale ani na Youtube není příliš obtížné najít přesný a natočený návod. Stačí vyhledat "sulphuric acid destillation" a dostanete asi 50 výsledků.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Co tedy od P2NP získám ?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ne to není možné, ale jak jsem řekl, je docela snadné vyrobit trochu kyseliny dusičné s dusičnanem draselným a kyselinou sírovou a pak získat dusičnan rtuťnatý
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Pokud potřebujete vyrobit mdma vy nred acid hcl 35-37% nebo 30%.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Dobrý den, amfetamin, P2P, metamfetamin. Záleží na vás.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Pokud se váš snaží získat siřičitan, pak jděte s kyselinou sírovou, už jsem to zkoušel a výsledkem byl průser. Nebyla krystalická jako HCl a byla pravděpodobně trochu hygroskopická.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
U je třeba mít MDP2P, aby se mdma
 
Top