SYNTÉZA A-PHP

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Zabýval jsem se syntézou A-PHP nevíte někdo, zda je možné, aby ji provedl úplný začátečník?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud je k dispozici přístup k potřebným činidlům, pak bez problémů
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Mám několik příruček k výrobě potřebných činidel, opravdu jsem doufal, že zde bude zdroj, ze kterého je bude možné zakoupit.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
alfa-bromovalerofenon (klikněte)
Jedná se o meziprodukt pro A-PVP, což není špatná varianta pro začátek. Stačí jedna reakce s pyrrolidinem. Kromě toho rozpouštědlo pro reakci (několik variant) a kyselina (kyselina chlorovodíková aq.soln).

alfa-bromovalerofenon
pyrrolidin
benzen (nebo jiná rozpouštědla)
HCl kons. aq. soln
aceton (žádoucí)

jednostupňová reakce, při použití vody můžeme okamžitě získat krystaly
 
Last edited by a moderator:

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
T
Ten odkaz mi nefunguje, i když možná není určen pro mě lol. Omlouvám se, jsem tu nová. Snažím se najít co nejvíc informací pro svůj pokus o spuštění a-php. Bromování je docela fuška, takže pokud by se dala sehnat varianta valero nebo hexano, už bromovaná, bylo by to super 😎 I když si nejsem jistý stabilitou těch sloučenin, takže nevím, jestli by bylo možné je získat mimo vlastní laboratoř.
 

kiddgr0tesk86

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Takže mám tisíce tabulek morfin sulfátu s okamžitým uvolňováním a mscontinu 200 mg a prostě jsem z morfinu vysadil sulfátovou pentahydrátovou sůl, čímž jsem skončil s čistou morfinovou bází, pak jsem ji převedl na morfin hcl a běžel s tím můj oblíbený úspěch je úspěšná syntéza vilanu ™ (alias nikomorfinu hcl).
 

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Chcete se podělit o svou cestu k nico?
 
Top