Question Syntéza a prodej

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Přeji všem dobrý večer,

v první řadě děkuji přispěvatelům za rozsáhlost zdrojů, které zde naleznete.

Mám 2 otázky :

Chtěl bych začít syntetizovat metamfetamin a amfetamin a chtěl bych vědět, zda existují alternativy k produktům, které se nedají snadno sehnat, jako je P2NP (nebo způsoby jeho syntézy).

Fórum navštěvuji pravidelně již 2 měsíce, dnes jsem se rozhodl zaregistrovat.
Jsem dodavatel (kokainu a marihuany), ale nezjistil jsem, jak funguje prodej zboží v případě, že by to lidi zajímalo?

Předem děkuji za odpovědi.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Opravdu nevím, jestli existují alternativní chemické sloučeniny pro amfetamin, ale můj názor může být, ale bude to nebezpečné užívat, pokud chcete, aby to 2 amfetaminy musíte vědět, pokud nemáte expirience, ani nemyslete na metamfetamin vyžaduje 1 rok syntézy drog, nezapomeňte být opatrní s drogami.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Mám zkušenosti se syntézou drog, někdo mě požádal o amfetamin a pervitin, proto do toho jdu!
Děkuji za odpověď, kamaráde
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ahoj, máte na mysli prodej přes darknet nebo prodej přes BB fórum?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Podrobně by vám mohl odpovědět@HEISENBERG. Můžete si vytvořit obchod na temném tržišti a prodávat je tam. Také si můžete vytvořit vlastní webové stránky, propagovat je a prodávat prostřednictvím této webové stránky.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Pokud jste dodavatelem kokainu a marihuany, proč byste měli dělat pervitin a amfetamin?
Pokud však ano, naši odborníci vám mohou pomoci se syntézou a prekurzory.
Pokud jde o prodej, je to jednoduché, prodávejte stejným lidem, kterým prodáváte kokain a marihuanu. Nebo si u nás dejte inzerát, kupci se pro dobrý produkt najdou rychle.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Dobrý den, pane,

Marihuana, kterou dodávám, pochází z mého vlastního skleníku a kokain odebírám přímo po výrobě.
V současné době dostávám žádosti o pervitin/amfetamin a chci i nadále zajistit záruku "domácí" kvality.

Pro prodej, rozšířit si obzory s internetem je věc, o které jsem již přemýšlel a právě pádem na vaše fórum, které mi připadalo seriózní, mě napadlo tento krok překročit.

V každém případě děkuji za odpověď a děkuji za přednášející na fóru, kteří odvádějí vynikající práci.

Meribel
 
Top