Syntéza psilocinu nebo 4-Ace-DMT z 5-MeO-tryptaminu

actualdisso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zde se jedná o začátečníka. Zajímalo by mě, zda je možné syntetizovat psilocin nebo 4-Ace-DMT, počínaje 5-Meo-Tryptaminem. Jsem velmi zmaten, jak vytvořit hydroxylovou skupinu kruhu psilocinu z výchozí molekuly (viz přiložený obrázek).

Mám použít redoxní reakci na 5-MeO a pak nějak obnovit postranní řetězec OH? Budu vděčný za jakoukoli pomoc, díky!
 

Attachments

  • YsCyTbRktX.jpg
    YsCyTbRktX.jpg
    27.5 KB · Views: 184

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jen pro proveditelnost bych osobně začal buď 4-OH tryptaminem, nebo 4-acetoxy tryptaminem (raději proto, abyste omylem nemetylovávali OH, i když reduktivní aminace s formaldehydem není concearn, ale spíše kyselost 4-hydroxylu, který je částečně fenolové povahy), další experimentální cesta je z 4-OH nebo 4-acetoxyindolu a oxalylchloridu (klasická, zdlouhavá a pro začátečníky nepříliš vhodná), Fisherova syntéza indolu s 3-acetoxyfenylhydrazinem (pokud ho najdete k dispozici) a drahým N,N-dimethylamino-n-butyl-diethylacetalem by mohla být také možná a elegantnější. Indolová a zejména tryptaminová chemie je často frustrující a mluvím ze zkušenosti z výzkumného prostředí.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ne, není možné přejít z 5-Meo-dmt na 4-Ace-DMT.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
jistě jste si všimli, jak jsem se vyhnul uvedení tohoto traight (není to nemožné, ale bylo by plýtváním tunami prekurzorů a roky práce, abych to dokázal jen v analytickém smyslu).
 
Top