K dispozici jsou syntézy a procesy s odborným vedením krok za krokem.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Většinou své znalosti a zkušenosti s některými syntézami a procesy sdílím podrobně a zveřejňuji je jednoduše proto, abych pomohl ostatním lidem a pokusil se zabránit tomu, aby udělali stejné chyby jako já nebo ztratili čas, který jsem ztratil i já hahaha

Dokonce i to, že se mě mnoho lidí ptá na další informace a podrobnosti a nabízí mi placený kompletní návod krok za krokem některých mnou zveřejněných syntéz.

Jak víte, vždy se snažím odpovídat na otázky a pochybnosti otevřeně ve stejných příspěvcích, ale i to, že někteří lidé potřebují bližší "učení" o nich.

Takže jak se zdá, že poptávka po této službě pokračuje, rozhodl jsem se ji nabídnout veřejně a dát možnost lidem na fóru zvolit si profesionální vedení krok za krokem.

Samozřejmě nemám zkušenosti se všemi syntézami a procesy zveřejněnými ve fóru ( nejsem chemik s vysokoškolským vzděláním), takže bych se zaměřil pouze na příspěvky a syntézy související se mnou a výjimečně s některými dalšími, o kterých mám znalosti, ale ne zkušenosti ve velkém měřítku, takže každý případ by mohl být přizpůsoben i jen žádosti o vedení v kroku části procesu.....

Díky.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, jak by to bylo pro zákazníka výhodné? Vaše pokyny zahrnují pomoc s tříděním činidel, vybavení, jak najít zákazníky? Jakou přesnou syntézu léčiv můžete naučit? Máte povědomí o tom, jak vypadá trh s činidly v EU?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Co máte na mysli, když se ptáte "Jak by to bylo pro zákazníka výhodné?"?
O poskytovaných službách bude souviset s potřebami zákazníků, obvykle přizpůsobuji služby pro každého zákazníka, ale jak najít zákazníky není součástí mých služeb.
Mohu naučit syntetizovat amfetamin, MDMA, D-meth, mefedron...
O činidlech mám správný odkaz na všechny z nich si nedělejte starosti.
Díky.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den.
Jak si vyrobit MDMA doma?
Děkuji.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ahoj,
Jak syntetizovat 5cladba, ADBB nebo jiný syntetický prekurzor kanabinoidů?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ano, takové služby by měly být placené jako ty vaše, protože v mnoha zemích vede výroba drog v mnoha zemích k velmi dlouhým letům vězení a dokonce k trestu smrti. V dnešní době chce každý všechno zadarmo, protože si to zaslouží, a vy si nemůžete pořádně ověřit, kdo je na druhé straně obrazovky. Stejně tak můžete požadovat drogy zdarma a brát drogy zdarma po celá léta. Co je na tom dealerovi?" "Chodí snad někdo do obchodu a dává mu zadarmo jídlo?" "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne. Existuje mnoho metod peoduction, mdma, pervitin, mef nebo fent, ale spousta stráveného času a syntéz vede jen k výsledkům. Mnoho lidí potřebuje učitele a my jsme lidé a máme také svůj soukromý život, nejen internet. Takže s tebou souhlasím, syntézy by měly platit pro velké hráče a ne pro děti, které sedí na takových fórech bez dozoru rodičů.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
A co se děje, když jsem zaplatil 7250 euro a aby mě vyvedl z úschovy, zaslouží si platbu předem na nákup prekurzoru a nyní 7250 euro jsou v jeho peněžence, je to brzy 50 dní, slibuje každý týden poskytnout sledování zásilky (jako první dva obchody v úschově, kde v pořádku), ale nikdy to nerespektuje a stále mi lže.... jsem požádal prosím o vrácení 60%, nic zpět do mé peněženky ještě, dobře udělal btcbboss2022 .... Pokud říkám, že kecy dejte mi důkaz, že budete odesílat to, co bylo očekáváno, včera po páté jste slíbil, že položka byla odeslána a máte sledovat, ale opět nic nedostal... Nechci válku, jen žádám o vrácení 60% bitcoinů zaplacených do vaší peněženky zpět do mé peněženky a obchod je uzavřen a nebudu vás již obtěžovat.

S pozdravem každopádně je to pro mě obrovská ztráta:(

(není pravda, že položka nebyla odeslána ani jednou zisk)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pokud se nenarodíte pro vaření, proč to děláte.🤔😉 . To není hezké, velký náklad peněz , , I dient vědět, že existuje trh pro takové ceny., Učím před lety své synovce a hes spolužáky, jak vařit,. stejně jako můj Grand pah😂 vtip,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Žádám vás, abyste mi poskytli stopu, ale po 50 dnech... už nemohu situaci věřit..... Žádám vás, prosím, 60% vrácení peněz z Prepay (4K) a 100/150 (2250Euro) objednávka jste také nikdy odeslán byl sheduld naléhavě z vašeho milého návrhu, před 50 dny.. Vážený chemik btcbboss2022 doufám, že dobře vyřešit tento problém...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Dobrý den, můžete prosím zkontrolovat dms.
Ty dobrý den
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Brácho, hloupá otázka. Jelikož je teď nedostatek 99,9% acetonu, musím si nasušit 98,5 (čistota se počítá podle bodu varu) z obchodu s potravinami. Poprvé v životě jsem to zkoušel sušit pomocí MgSO4. Výsledek jsem zkontroloval pomocí MDMA HCL.
Ve 100 ml "mého suchého" acetonu se rozpustilo 0,5 gr.
Je to normální, nebo je třeba více sucha?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myslím, že bezvodý síran sodný bude v tomto případě fungovat lépe.
Každopádně 0,5gr záleží na tom, kolik bylo výchozí množství.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zpočátku - zejména pro zkoušku - 10 gr mdma hlc ve 100 ml acetonu. Yeld 9,5 gr. Ve skutečnosti je otázkou, zda je možné aceton vysušit mnohem lépe.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Předpokládám, že aceton i 100% suchý rozpustí část HCL, takže ty % jsou přijatelné.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pokud budu mít čas, pokusím se tento článek najít zpětně jen pro "archiv". Stručně řečeno, říká se, že MgSO4 vystavený po dlouhou dobu působení acetonu, vytváří zdvojenou "zrcadlovou" molekulu acetonu, která má specifickou "medovou" vůni. Proto je omezeno dlouhodobé uchovávání MgSO4 v acetonu. Ale nejsem takový odborník, abych potvrdil, zda je to pravda, nebo ne. Jen pozorný čtenář.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lék na oko je velmi těžké dát razítko xd. Vím, že mletá chemická látka pro recepturu mdma šampaňského voní po anijsu, likéru, dextro / vanilkovém mandlovém extraktu. . Myslím, že jeho vrchol budovy mdma, co máte rght befre youre oči,
 
Top