• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington Znovuobjevení žvýkaček

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahoj kolegové piráti S. S. Mrtvého amerického snu!!! Píšu to jako způsob, jak vám všem sdělit, že jsem od této chvíle na novém účtu. V posledním roce jsem na tuto stránku úplně zapomněla a nebyla jsem tu, ale předtím jsem dost číhala a kopírovala recepty do svého zápisníku.


To je pravda, cítila jsem, že by bylo rozumné se ujistit, že pokud se něco stane a možnost dostat se na internet bude na dlouhou dobu vyřazena, budu stále v pořádku. Neříkejte mi prepper, mám raději pragmatika a ty recepty mám proto, abych kdykoli se něco posere, což se zdá být každým dnem nevyhnutelnější, byl vybaven svými alchymistickými znalostmi a dovednostmi. Jako v hierarchii mých osobních potřeb jsou na seznamu výše než narkotika jen láska/rodina, jídlo vzduch a voda, ale ty jsou v podstatě všechny na prvním místě.

Jakou cenu si myslíte, že bude mít/bude mít člověk, který umí dělat nějakou chemii, aby přeživší jaderného holocaustu měli léky a úlevu od bolesti? Dělám si legraci, tak trochu.

Pevně doufám, že nakonec nezvítězíme nad všemi těmi hovadinami, které tímto způsobem napáchala drogová politika a vězeňský průmyslový komplex, i když bych moc rád mohl použít mák, který jsem vypěstoval a usušil, v nějakých opravdu zábavných a fascinujících experimentech, které by vyžadovaly A. A. Cítím, že by bylo hořkosladké, kdyby mi tuto možnost poskytl jaderný holocaust. Dobře, takže teď můžu jít spát s vědomím, že můj znovuobjevný příspěvek si určitě někdo přečte a já budu určitě vypadat jako blázen.


Jsem naprosto divný, že se k tomu přiznám, ale jsem prostě vymazaný, nejmenší trochu chemicky vylepšený a vím, že obavy ze stavu světa a našich psychopatických krvežíznivých vůdců jsou univerzální obavy, a tak jsem se cítil docela v pořádku, když jsem tam šel. Ale to je zatím všechno, držte mi palce, abych zjistil heslo ke svému starému účtu, abych mohl zapomenout, že jsem tenhle příspěvek napsal, a doufám, že vy taky!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Viděl jsem pěst Huntera S. Thompsona, kterou si Depp vyrobil v Coloradu, a koupil jsem si tričko Woody Creek Tavern. Pouť sorty.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vítej zpět, můj člověče!
 
Top