Nejjednodušší recepty

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Breaking Bad vás uvede do světa výroby léků vlastníma rukama. V sekci Syntetické technologie a analýzy nabízíme různé techniky syntézy, výzkumné a testovací metody. Téměř všechny tyto metody jsme vyzkoušeli v praxi, všechny představují funkční schémata. Zkušený chemik bude většině metod vaření dobře rozumět a nebude mít s nimi žádné potíže.

Ale co lidé, kteří chtějí vyrábět drogy, ale nejsou si jisti, jak na to?
Co když máte problémy s chemií a bojíte se vařit i podle jednoduchých návodů krok za krokem z části o syntéze?
Je to pro vás pochopitelné! Ve skutečnosti se to všechno může netrénovanému oku zdát složité.

Proto jsme se rozhodli vytvořit novou sekci s názvem "Nejjednodušší recepty", kde budeme ukazovat nejjednodušší technologie syntézy nejoblíbenějších látek. V této sekci se budeme snažit vysvětlit každý krok co nejpodrobněji, bez zdůrazňování chemických termínů, nesrozumitelných vzorců a dalšího technického žargonu. Uvádíme pouze ty nejsrozumitelnější recepty, abyste mohli výrobek úspěšně připravit ve své kuchyni nebo garáži. Výsledek vás překvapí: Vaření kvalitních drog je ve skutečnosti velmi snadné a rychlé!

Jsme připraveni poskytnout vám plnou podporu v každé fázi procesu vaření. Neváhejte klást otázky v této sekci nebo posílat soukromé zprávy administrátorům fóra. Vždy vám pomůžeme začít, dokončit vaření a prodat to, co vyrobíte! Zkuste to, nebojte se, je to opravdu snadné!

Syntézy kterých látek byste rádi viděli v této sekci?
Jaké návody na syntézu bychom se měli pokusit zjednodušit? Pište do tohoto vlákna.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
3/4mmc 3/4cmc apvp/MDPvP bk mdma rychlostní forma a olej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
😬😬😬😬 Jedná se o zajímavý koncept. Myslel jsem, že kecáš, ale máš tu personální plaketu.
Ani nevím, co bych navrhoval. Co třeba fenyltropan, řada WIN, RTI, Troparil nebo RTI? Jak z toho benzonotátu osekat asi 10 uhlovodíků a metylovat ho? Není to nový nápad, ale každé podobné téma, které jsem viděl, bylo okamžitě mrtvé na vodě, protože nikdo nedokázal přijít s JEDINOUSYNTÉZOU , snad kromě chloroformového choralhydrátu a extrakce rostlin, což není syntéza. Byl bych rád, kdybych viděl cokoli.
HEJ, řekněte mi, co můžu udělat s tím pytlíkem b- fenyletylaminu HCL 500g!!!!
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Metamfetamin .
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Rád bych viděl průvodce pro sloučeniny Pyro, který by ukazoval různé pod, které fenony odpovídají jednotlivým přicházejícím sloučeninám (a-php=valerofenon, mdpv= atd.). Také by bylo úžasné vidět nějakou jednoduchou syntézu disso/phsy sloučenin (mxe,fxe,pcx,) sloučeniny typu také a 2cx nebo substituované triptiminy
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropion
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Proč právě bupropion?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jedná se o katinon a je poměrně snadné ho získat, existuje nějak příliš změnit jeho strukturu na něco užitečného.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Tohle musí být nejsilnější zkušenost, jakou jsem za poslední dobu zažil. Mám lahvičku základního tryptaminu, se kterým bych rád provedl nějakou alchymii. Návod, co s ní dělat, by byl úžasný.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Rychlý pohled naznačuje, že 4-aco je proléčivo 4-ho. In vivo jsou tedy identické, in vitro je 4-ho o něco účinnější w/w. V čem spočívá výhoda?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
4-HO je pravděpodobný metabolit 4-ACO, ale proléčivo je něco neaktivního, 4-aco je aktivní samo o sobě. V jeho metabolismu se toho děje také více, včetně metabolitů, které nejsou přítomny ze 4-HO
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Musím přiznat, že váš příležitostný glejt se jeví jako čirá hyperbola. Nepodařilo se mi najít jediný odkaz, který by autoritativně tvrdil, že 5-meo je aktivní, ačkoli není důvod, proč by nebyl. Všechny odkazy na metabolity byly skryty za placenou zdí, ale shrnutí bylo, že metabolismus prvního průchodu jej vysoce tráví. Jediný skutečný způsob, jak to vyřešit, je syntetizovat dimethylamid kyseliny fosforečné 2-a,4,5-homo- DIMET a vystřelit ho do vzduchu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mám k dispozici reference. Chci říct, že jste tyto reference zjevně viděli také, abyste se rozhodli je kvalifikovat jako "bez jakékoli autority". Ale rád bych věděl, proč je znevažujete?

Také si nejsem jistý, co znamená toto: "Všechny odkazy na metabolity byly skryty za placenou zdí, ale shrnutí bylo, že metabolismus prvního průchodu je vysoce tráví" mechanismus prvního průchodu není v žádném případě relevantní. První průchod není jediným případem singulární přeměny. Se stejnou sloučeninou se může dít více věcí v různém množství. Důkazy o jedinečných metabolitech jsou slabé vzhledem k tomu, že jsou in vitro, ale vaše domněnky, že žádné nejsou, se zřejmě zakládají na nepochopení prvního průchodu, který lze stejně obejít...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Odkazy byly pouze vědci, kteří říkají, že jiní vědci naznačují, že by to mohlo být aktivní. Neexistují žádné imperativní údaje nebo zprávy o osobních zkušenostech. Žádné mri vyšetření mozku ani chemická analýza nebo analýza aktivity.
Metabolické dráhy a produkty skryté za placenou zdí znamenají, že si mohu přečíst osnovu nebo shrnutí, ale Wiley online nebo výzkumnou bránu ect. Chtějí, abych zaplatil 30 dolarů nebo tak něco, abych viděl celý dokument. Myslím, že v jednom dokumentu uniklo 13 metabolických procesů prvního průchodu, takže ano, jsem si vědom, že jich je více než 1.
MAO-a činí nn dmt neaktivním. MAO-b činí fenyletylamin neaktivním. To jsou metabolické procesy. Naznačovat, že metabolismus prvního průchodu je irelevantní, je....insane. jistě, můžete si ho píchat nebo kouřit, abyste obešli některé procesy, ale neřekl bych, že to z něj dělá "irelevantní ".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Je naprosto irelevantní, zda je aktivní, nebo ne, když jej lze obejít. Jste zfetovaní nebo co? Podle svých vlastních podivných kritérií toho, co je nebo není aktivní, říkáte, že DMT je neaktivní, a to je naprosto šílená věc.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jste sjetí nebo co? Sakra jo, celou noc jsem se učil o chiralitě a rozlišení enantiomerů a stereoizomerů. Alespoň jsi napsal něco, co vypadá legitimně. IC50 100 nm pro ht-5a? Jsi si jistý, že to vůbec chceš nazývat aktivním? Rozhodně se to nedá srovnávat s psilocinem. Mít 10x větší dávku mi nepřijde jako výhoda, ale na druhou stranu tryptaminy jsou moje nejméně oblíbená droga, takže možná je to 🤔. Dmt není orálně aktivní. Potřebuji ty upřesňující příslovce.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pro většinu těch, kteří to vyzkoušeli, je rozhodně jiného charakteru, než když houby šňupete 4-aco na rozdíl od jejich konzumace. Samozřejmě nemusíte užívat 10x tolik, protože stále získáváte i metabolit psilocin spolu s případnými dalšími. DMT není orálně aktivní kvůli first pass, což je důvod, proč jsem vám říkal, že first pass je irelevantní pro to, zda je něco aktivní nebo ne. Každopádně i kdyby bylo všechno mezi psilocinem a 4-aco-dmt stejné, co se týče účinku, 4-aco-dmt by byl stále lepší, protože je mnohem stabilnější.

V tomto redditovém vlákně je několik anekdot o tom, jak se šňupání 4-aco-dmt liší:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Dávám vám rovnou šanci, že kdybyste spory druhu psilocybe položili na kravský trus naložený 5-MeO-DMT, vyšly by vám houby obsahující 4,5-HO-MeO-DMT. Tímto způsobem se vyhnete desetistupňové syntéze tím, že vypěstujete psychoaktivní houbu, která neobsahuje žádnou nelegální drogu."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Budu to muset Vypsat, ale řeknu, že ne, to byste jako produkt nedostali.
 
Top