Stav drog kolem mě.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mluvil jsem s jiným členem a vyprávěl jsem mu o místní " drogové scéně". Říká se jí tak proto, že nikdo ani neví, co si kurva kupuje, je to jen náhodná snůška sraček v pytlíku. Lidi kurva padaj jak mouchy, když to střílej.
Aby bylo jasno, nikdy v životě jsem ani neuvažoval o tajných opiátech jako o rekreačních drogách. Nemusíte vidět 2 závislé, abyste viděli, že je to metla zeměkoule. Před 2 měsíci jsem viděl dívku na kole, jak z něj seskakuje a ohýbá se na trávníku Armády spásy pro pytlík "fetu". Chtěl jsem tomu klukovi dokázat svůj názor, tak jsem zadal do vyhledávače "Drugs data.org" a chci, aby to lidé viděli. Tohle je úvodní stránka, nic jsem nevyhledával, nefiltroval ani nedělal, jen jsem udělal screenshot první stránky. Myslím, že bychom se měli potulovat po ulicích a vymlátit z lidí, kteří tyhle sračky míchají, psí hovna.
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To není překvapivé. Když jsme toto fórum zakládali, mysleli jsme právě na to, že sehnat kvalitní léky je téměř nemožné. Většina prodejců považuje za normální naředit kvalitní přípravek různými nečistotami. Je dobré, pokud jsou tyto nečistoty neškodné, ale ne vždy tomu tak je. A nejde jen o opiáty, ale o všechno.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mám velmi blízko k Bostonu, takže pokud žijete mimo města, to, co vidíte na tomto seznamu, je to, s čím musíte začít! Protože většina distributorů získává své zásoby ve městě a vozí je do menších oblastí, kde je samozřejmě rozdělují a přidávají k nim svou porci nesmyslů, čímž je dále ředí a zároveň zvyšují cenu. Jsem dlouholetý uživatel opiátů a nedokážu si vysvětlit, jakým zkurveným peklem (pro nedostatek lepšího výrazu) jsem si musel za ta léta projít. Skutečný heroin tu nebyl snad 15 let. Trochu chápu potřebu fentanyl do jisté míry ředit, protože i dobře zasvěcení představují riziko předávkování z toho či onoho důvodu. Osobně by mi nevadilo přimíchat trochu koksu (nebo něčeho jiného), protože aspoň pořád dostávám "drogy" - zvlášť když jsem to věděl předem. Kvalita nejen produktu, ale i lidí, kteří se na něm podílejí, mě přivedla na konec mé trpělivosti až do krajnosti, obzvlášť když jsem "hodný kluk", který jsem, je mnohem snazší se nechat zneužít. Souhlasím s tebou @FritBuchner, přál bych si, aby tihle zmrdi byli hnáni k zodpovědnosti. Je uspokojivé být tím, kdo to dělá, ale prostě nestojí za to, aby byli pohnáni k odpovědnosti - nebo se alespoň zabývali právními důsledky. Každých pár let jsem narazil na jeden z těchto zlomových bodů, naštěstí jsem o něco starší a moudřejší a poučil jsem se ze svých chyb, a proto jsem objevil tuto komunitu, které si velmi vážím. Neočekávám hladkou plavbu do budoucna, jediné, co mohu udělat, je uplatnit svou vlastní obezřetnost a zůstat optimistou.
Koneckonců jsme ve válce, přátelé. Zůstaňte tam venku v bezpečí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jsem přesvědčen, že hlavou celé zdejší fentové scény je policie. Zdá se, že některé lidi zatýkají a jiné, kteří byli přistiženi při úplně stejných věcech, nechávají jít. Vypadá to, že když se na to někdo začne hodně ptát, tak to přežene. Je prostě moc snadné zabít závislého člověka, stačí mu prodat nějaký neseřízený matroš a nikdo ani nemrkne okem. Já do toho ale určitě nejdu, jen slyším, jak se o tom mluví, a vidím nekrology. Nikoho z těch lidí nepouštím k sobě domů, i když mám bezpečnostní kamery, před kterými se neschováš. V celém přízemí je jedno místo, 4x4', kam nevidím. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
S tím souhlasím. Na letišti 1 projde víc svinstva než v jakémkoli námořním přístavu nebo na hraničním přechodu.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ano, kupovat věci na místě je často špatný nápad. Lidé všechno stříhají a šněrují, a to je na nic.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Do tohoto vlákna jsem se zapojil trochu pozdě, ale problém je mi jasný, protože žiji v jedné z nejvenkovštějších oblastí mého státu, která měla historicky přístup k více lékům než mnohá města, a to až do doby asi před 15 lety, kdy byl zatčen doktor a několik lékárníků. Ostatní doktoři přeskočili město a v okruhu 50 mil všemi směry je jen pár sester. Fent se sem dostal taky a drogy jako koks byly vždycky zadupané do země, než se k nám dostaly. Jediné, co jsme kdy měli na špičkové úrovni, byl pervitin, a ty časy taky dávno skončily s potlačením pseudo a bezvodého. Kvalita se tu prodává za nejvyšší cenu, cola se může prodávat za 125 gramů, pokud má 85 % a víc, všechno ostatní je 40 % nebo méně, pokud máte štěstí. Ceny léků jsou vysoko nad trhem a je těžké je sehnat. Lisované pilulky jsou teď všude a lidé pořádají vigilie za oběti předávkování, protože každý někoho zná. Prodávám jen skutečné léky z nějakého důvodu, je to spíš služba než podnikání, protože nevydělávám moc dolarů, ale dokážu si představit, že tu a tam zachráním život nebo dva tím, že dávám léky lidem, kteří by si jinak koupili šmejd jinde. Nejde jen o fent nebo bs řezy, samotné lisy, dokonce i ty čisté, ztěžují prodej skutečných věcí a nám prodejcům léků dělají větší potíže. LE na lisy tlačí a přitahuje to špatnou pozornost. Hledal jsem léky na jiném trhu, přes 50 prodejců, 14 stránek a 90 % byly padělky. Spalte je všechny. Jako dlouholetý uživatel opioidů dokonce souhlasím s Fritem. To svinstvo je špatné, většina nemůže v reálném životě fungovat. Možná mám štěstí. Nikdy jsem si nedal slisovanou pilulku, za 25 let ani jednu, ale narazil jsem na špatný koks a špatný heroin. Fent a nějakou "neidentifikovanou látku." Než mě ale napadne to prodat, vyhodím to do koše. Je to chamtivost? Nebo jen prostě zlí lidé, kterým nezáleží na těch, kteří jim dávají stálý plat?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ježíš jen buďte opatrní a testujte své léky. Tohle nestojí za to, abyste kvůli tomu umírali
 
Top