Question Tematické kanály telegramu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Přátelé!
V rámci propagace našeho projektu vás prosíme o sdělení odkazů na telegramové kanály, které se zabývají Darknetem/Drogami/Chemií/RC a dalšími tématy.

Nezapomeňte prosím uvést zemi, ve které je kanál populární.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Skupiny Telegramu jsou úžasné v interakci mezi členy, že můžete rychle diskutovat, ptát se a vysvětlovat cokoli. Bohužel většina "drogových tematických" skupin na telegramu jsou jen podvody nebo propagace podvodů:(
Najít skupinu na telegramu, která je autentická, je velmi těžké, Důvodem číslo jedna je, že vyhledávací mechanismus na telegramu je špatný. Důvod číslo 2, pokud je nějaká skupina autentická, pak je většinou neveřejná, takže se do ní můžete připojit pouze pomocí odkazu na pozvánku.

@HEISENBERG Co takhle vytvořit skupinu BB tg? Myslím, že by to byl skvělý krok, v rámci propagace tohoto projektu.:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Dobře @HEISENBERG, budu se v tom vrtat a pokusím se odfiltrovat, aby jakýkoli odkaz, který jsem přeposlal, mohl být stejně autentický jako tato stránka BB.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, také jsem si toho všiml na telegramu. Ale požadavek se neomezuje pouze na telegram, i když v současné době je těžké najít důvěryhodné stránky, kde můžete volně komunikovat s minimálním rizikem. Pojďme se porozhlédnout.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ano, o tom jsem tak trochu mluvil. Že pro prodej je telegram naprosto mizerný, ale je skvělý pro rychlou a rychlou interakci. Pokud je tedy skupina moderovaná od někoho důvěryhodného, pak je skvělá jako "newsletter" nebo jak to nazvat. Také moderátor skupiny může omezit chat ve skupině a pak jako člen můžete kontaktovat pouze přímo moderátora skupiny

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kde lze získat odkaz na telegram?
Chci se připojit ke skupině
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Úžasný nápad!

Nejsem aktivní na Telegramu, pokud jde o tuto záležitost, takže zde nemohu pomoci - také jak se objevila myšlenka skupiny BB Telegram, rád bych někde skupinový chat, ale možná by bylo skvělé něco, co je trochu více kompatibilní s mým OpSec..jako Xabber nebo Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Stejně jako "CEOAmsterdam" byl jedním z největších dodavatelů v NL.
Prodával na telegramu tím, že ho zapojil do skupiny tg. A za rok nebo dva ho zavřeli. Z tohoto důvodu by si měl každý uvědomit, že je vysoce rizikové zveřejňovat své informace na Tg. A nikdy tam neprodávejte jako prodejce nebo kupující.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ano, to je pravda

Myslím, že celé vlákno přeskočilo bod:) otázka na spuštění je spíše o reklamě stránky pro nové členy.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tuto stránku jsem našel tak, že jsem se někoho na jednom z trhů zeptal, jak něco syntetizovat.
Asi bude nejlepší, když se každý prostě zúčastní fór, která existují na trzích, které používá, a bude prostě cibuli posílat tímto způsobem. Mně ani nebyla dána cibule, tu jsem musel hledat, a najít to nebylo těžké, když jsem věděl, že to existuje.

Mám signal, telegram, whatsapp a další, NIKOHO z nich bych nepoužil pro soukromou, stíhatelnou komunikaci už jen proto, že nevynucují ToR, takže někdo nedbalý, s kým mluvíte, může být identifikován, jeho IP sledována a připojena ke konverzaci s vámi, opět IP sledována, pomocí mobilního telefonu, geolokace přes mobilní sítě. Možná ne dost na to, aby vás při něčem přistihli, ale dost na to, abyste se stali zájmovou osobou. Na to kašlu.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Navštěvoval jsem @mycodre, jen abych se podíval, jak jsou jejich věci skryté a zabalené...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
V telegramu jsem nenašel @mycodre
Máte jiný způsob, jak se připojit?
 
Top