Od tryptaminu k DMT

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, vím, že se na toto téma objevuje obrovské množství otázek. Opravdu jsem se tuto problematiku opravdu snažil vyřešit na vlastní pěst. Snažil jsem se číst claydens organické chemie, učit se o obecných postupech a tak dále. Jediné, co jsem se naučil, je správně používat laboratorní vybavení, ale ne to, jak vymyslet vlastní syntézu.

Potřebuji na to jasnou odpověď. Kromě kyanobrohodridu sodného mám všechno. Nemám ani STAB. Slyšel jsem, že STAB se dá snadno vyrobit, ale nikdy jsem neslyšel víc než "vyrábí se z kyseliny akedové a borohydridu sodného" (to je málo informací).

Slyšel jsem, že je možné vyrobit dmt z tryptaminu prostřednictvím borohydridu sodného. Jen je třeba udržovat nízkou teplotu reakce. Ale jaký je přesný počet stupňů? Co je to "nízká reakční teplota"??? 0 stupňů Celsia? 10 stupňů Celsia? 5 stupňů Celsia?

Doslova jsem prošel všechny příspěvky o rhodiu, které se toho týkaly. Někteří lidé říkají, že to úspěšně udělali, někteří říkají, že by to nefungovalo. Čemu mám věřit? Řekl bych, že to prostě budu zkoušet, dokud to nebude fungovat, ale nemám vybavení, abych rozeznal nmt od dmt a zkoušet, dokud to nebude fungovat, by bylo drahé.

Takže máte na to nějakou odpověď? Je to možné a pokud ano, tak jak?
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Kyano i stab jsou zbytečné, normální boro funguje dobře. Stačí ledová lázeň se slanou vodou, v reakční baňce udržujte termo a sledujte přidávání boro, aby teplota reakce nestoupla.
 

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Chromatografie na tenké vrstvě, (tlc) jsou dobrým způsobem, jak sledovat průběh reakce, kvalitativní meziprodukty a hladiny produktů. Měli byste se na ni podívat, pokud ji neznáte, stejně jako na sloupcovou chromatografii a vakuovou destilaci, což jsou možnosti čištění konečného produktu za účelem odstranění nmt/tryptaminu/ vedlejších sraček produktu. Také si vzpomínám, že jsem kdysi na nexusu viděl něco o metodě využívající suchý led. Pokud si dobře vzpomínám, teorie je adukt CO2 na aminu.
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Podívejte se na shulginsovu syntézu v tikhalu. Prochází kvartérní aminovou solí, pokud si dobře vzpomínám. Lepší než reduktivní aminace je tady, řekl bych, může začít reakcí tryptaminu s přebytkem methyljodidu a pak odštěpením jedné z methylových skupin.
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Zveřejnil jsem kuchyňsky přívětivou metodu vhodnou pro začátečníky. Vyhledejte methyltosylát.
 
Top