přeměna kapalného metamfetaminu na krystal

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nejdříve bych chtěl všem popřát krásné odpoledne, mé firmě se podařilo vyjednat sud se 100 litry tekutého metamfetaminu, pracuji v obchodě a chemické části moc nerozumím, potkávám pár lidí, kteří tomu trochu rozumí, a přišel jsem vás požádat o pomoc, abych je mohl přeměnit na krystaly, třeba MDA nebo MDMA, tady u nás je horečka pro metamfetamin prodávaný jako MD, ale v určitém bodě může být chemie špatně, ten MD když se dostane ven ze zipu nebo vzduchotěsné nádoby, tak se začne sám rozpouštět, a když se nechá uschnout v přírodní podobě, tak se změní na krystal, když se vystaví trochu vyšší teplotě, tak se taky rozpustí, i když ho mícháte přímo rukou bez použití rukavice, tak se začne rozpouštět.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
na dotyčných fotografiích, které jsem poslal, je produkt, který prodávají jako "mdma", že se krystalky rozpustí a stanou se tekutými, v testu činidla nereaguje úplně fialově, je to něco mezi žlutou a fialovou, je to nějaký amfetamin
 

Attachments

  • 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Použil někdo tento materiál? Jaké byly jeho účinky? Ve skutečnosti se může jednat o směs produktů. Metamfetamin a amfetamin nebo MDMA a MDA vzhledem k vlastnostem technologického procesu. Hydrochloridové soli druhého z nich se bojí vlhkosti a rozpouštějí se i z vlhkého vzduchu. Pro první krok vezměte minimální množství látky a rozpusťte ji v průhledné sklenici v teplé čisté vodě. Vody vezměte minimální množství k rozpuštění. Je vhodné změřit hmotnost navlhčené látky (například 1 g) a množství vody (v ml). Na základě výsledků budeme postupovat dále.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, pokusím se vám pomoci. Jaký druh metamfetaminové soli jste koupil? Nebo máte v barelu metamfetamin s volnou bází?
Jaký druh testovacího činidla jste použil?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tavení krystalů. Krystaly nasávají vodu ze vzduchu a tají. To je obvykle způsobeno příliš rychlým zvýšením teploty reakce nebo shromážděním příliš velkého množství vysokovroucího materiálu během destilace. Nejprve se vloží do filtrační baňky a vakuem se vysuší. Jsou to Sekrety metamfetaminu namočené v éteru nebo toluenu a přefiltrované. Pokud to problém nevyřeší, mělo by se o něj postarat řezání materiálu na 50% čistotu.
[Tajemství výroby metamfetaminu: Včetně receptů na výrobu MDA, extáze a dalších psychedelických amfetaminů] str.31
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1

Děkuji za návrat bratrů z okolí, počínaje Williamem, ano, používali tento materiál a účinky jsou relativní, někteří mají velmi silné reakce jako duševní zmatenost, urychlení, styl MDA, velmi dlouhé trvání, někteří klienti uvádějí, že nepociťují žádný účinek, což poukazuje na to, že konečný produkt, který laboratoř vyrábí, není zcela jednotný, domnívám se, že nemají ani magnetické míchadlo. Pokud jde o proces, na který jste se mě ptal, můžete být konkrétnější? Doslova chemie nikdy nebyla mou silnou stránkou, ale toto fórum se stane mým novým zdrojem studia, vezmu 1 gram látky a dám do kolika ML teplé vody? pokud vím, tak tady MD krájejí jako kokain, přeměňují 1kg mdma na 5-6kg tohoto namíchaného svinstva.


@G. Patton ty fotky co jsem poslal jsou krystalky, které se tu prodávají jen jako evropský MD, ale vše se vyrábí tady v našem kraji, o tom barelu mi bylo sděleno jen to, že je to tekutý pervitin, je to taková olejovitá nažloutlá tekutina, která při vystavení na volném vzduchu mimo barel sama krystalizuje. činidlo, které bylo testováno, je MARQUIS, už jsme si vzali další várku ze stejné laboratoře a někdy to reaguje velmi fialově, někdy úplně žlutě, nikdy to není dobrá látka a účinky jsou vždy stejné, velký strach máme z toho, že zůstaneme v rukou těchto lidí, kteří zřejmě nevědí, co nejméně mohou dělat, a to až tak, že jsme s kolegou, který je chemický technik, že si odtamtud vezmeme nějaké otázky, protože ani laboratoř neví, proč se tento "MD" rozpouští mimo vakuový / vzduchotěsný hrnec. Z toho, co jsme si povídali, se snažím získat postup, který používají a jejich recepturu, abych zjistil, co dělají špatně, vím, že se tam snaží proces co nejvíce urychlit, jsou jedni z mála výrobců a poptávka je velmi vysoká, urychlit jak ohřev, tak chlazení výrobku, podívám se na odkaz, který jste mi poslal, předem děkuji za pozornost! r další dotaz, když se zmiňujete o vakuu, jednalo by se například o vakuovou pumpu? Vzpomněl jsem si na proces odstraňování butanu, když děláme extrakci BHO v marihuaně, nevím, jestli by byl postup podobný.

Test reagencií https://ufile.io/mdwm9si8

@edit nemohu se dostat k "secrets of methanphetamine...." Nemám přístup k otevření.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
QblIMROaxH

:
MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
Tajemství výroby metamfetaminu: Včetně receptů na MDA, extázi a další psychedelické amfetaminy.
Rok vydání: 2009
Počet stran: 2 225
Soubor: ke stažení

Mimo jakoukoli pochybnost je to nejlepší kniha, jaká kdy byla napsána na téma tajné chemie, kýmkoli, kdekoli, kdykoli a tečka! Váš skromný a laskavý strýček trénuje šampiony již více než 20 let a tato tour de force tajné vynalézavosti je živým důkazem toho, že mě tato hra neminula. Co toto dílo odhaluje ještě více než mé ostatní knihy, je naprostá nefunkčnost takzvané "války proti drogám". Samozřejmě, že nemůže existovat nic takového jako "válka" proti neživým předmětům - může existovat pouze válka proti lidem. Neustálé přidávání dalších běžných chemických látek na seznamy, které má americká tajná policie sledovat, nijak nepřispělo k zastavení nenasytného apetitu tohoto národa po nelegálních drogách. Jaké nové lahůdky tedy máme v osmém vydání? Od roku 2004, kdy jsem napsal sedmé vydání této knihy, byly všechny pilulky s efedrinem a pseudoefedrinem staženy z pultů a nyní jsou "průkazem totožnosti". 1 odhalil velmi jednoduchou a účinnou metodu vaření vlastního efedrinu a pseudoefedrinu v potenciálně velkém měřítku za použití materiálů z železářství a obchodů se zdravou výživou. Také jsem přidal nové postupy vaření pervitinu, které zcela eliminují potřebu získávat jód nebo červený fosfor či bezvodý amoniak. Přepracoval jsem také předchozí recepty, aby bylo možné používat slabší nebo falšované materiály, které se nyní nacházejí na pultech. Co takhle zapomenout na všechny ty pilulky a vařit kliku ze skořicového oleje? Vím, že se vám to bude líbit! Nebo třeba založit obchod s běžnými ochucovadly") Nebo s jakoukoli řadou nejběžnějších a snadno dostupných průmyslových chemikálií, které nikdy nelze podrobit nějaké účinné kontrole prodeje? Užijte si tento poslední díl Deníku pro tajné kuchaře. Poučí, pobaví a zároveň zatřese pilíři. Určitě budete docela spokojeni!
 

Attachments

  • arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,418

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ano, znamená to vzít vakuovou vývěvu a vystavit pod nízkým tlakem několik minut pro odpaření rozpouštědel a dalších vysoce vroucích materiálů. Na obrázku vidíte filtrační baňku (Bunsenovu baňku), kterou lze použít pro váš záměr.
ZHdQXxvgpm

Myslím, že se vám zdá něco divného. Podle vašich slov máte základnu bez kapaliny. Ale nejsem si jistý, že je to pervitin, protože fialová barva s činidlem MARQUIS dává MDMA/MDA/MDEA a žlutá barva - methylon.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud se naučíte jejich reakce, bude pro nás snazší výrobek vyčistit. Rozpusťte ve vodě - od 1 ml na 1 g a dále do 3-5 ml.
 
Top