TUTORIAL: Jak získat a používat falešný průkaz totožnosti pro bezpečné objednávání prekurzorů, otevírání bankovních účtů a další.

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Proč používat falešnou identitu



No, existuje mnoho důvodů, proč by falešná identita pomohla masivně zvýšit vaši bezpečnost. Stačí všechny ty běžné obvyklé úkony, které člověk dělá v každodenním životě a zanechává po sobě stopy, které by se daly snadno sledovat až k vám.

Nejde jen o adresu pro příjem objednávek zadaných v chemičkách, ale musíte také zaplatit nákup způsobem, který nelze zpětně vysledovat. Vzhledem k tomu, že téměř všichni dodavatelé nepřijímají kryptografické platby nebo platby "v hotovosti v obálce", bude k zachování anonymity zapotřebí anonymní bankovní účet + nastavení služby Paypal s vaším falešným ID. Nebo můžete prodávat drogy online a potřebujete možnost směnit krypto za hotovost a vzít si ji z bankomatu.

To jsou jen ty nejzřejmější případy použití, existuje jich mnohem víc.....



Co budu vysvětlovat zde, je noob přátelský krok za krokem Tutoriál o tom, jak a kde získat falešné fyzické doklady totožnosti, kde získat digitální falešné doklady a jak přesně použít ty pro zřízení bankovního účtu, Paypal, Crypto výměna. A také jak je použít pro přijímání zásilek pomocí služeb přeposílání pošty v kombinaci s anonymními poštovními schránkami, které jsou také registrovány s vaší falešnou identitou.

A to vše, aniž byste opustili svůj dům. Není třeba se setkávat s žádnými dodavateli, navštěvovat pobočky bank atd....



Nastavení vašeho počítače

Použití falešné identity nepomůže, pokud vaše it zabezpečení nestojí za nic!

Než začnete s falešnou identitou cokoli dělat, musíte se ujistit, že svou skutečnou ip nikdy k ničemu nepoužijete. Zaregistrujte se u dobrého poskytovatele VPN, kterému lze platit kryptoměnami! Neregistrujte ji pomocí svého soukromého e-mailu, použijte ten, který jste si nastavili pro svou falešnou identitu!!!



Musíte se také ujistit, že nepoužíváte stejný prohlížeč pro skutečný a falešný život.

Doporučil bych anti detekční BRowser s profilem nastaveným pouze pro tento účel. Příklady by byly CheBrowser, Ghostbrowser a další. Já osobně dávám přednost CheBrowseru. Za ty je potřeba zaplatit, ale najdou se i jiná řešení, která mohou být zdarma, stačí do googlu zadat "anti detect browser" nebo "multi profile browser". Dá se to udělat i s chrome, ale jde o to, že ty standardní prohlížeče nejsou vyvinuty pro co nejlepší anonymitu a proto při standardním nastavení vždy vypouštějí data, takže se musí spousta věcí upravit, aby se deaktivovaly věci jako geolokační sledování, WebRct atd..... Tohle ti nevysvětlím, ale když si dáš do googlu "make chrome an anti detect browser" nebo "chrome plugins anti detect", tak určitě řešení najdeš sám.



Kromě prohlížeče jdu ještě o krok dál a všechny stinné věci dělám na virtuálním počítači, který jsem si nainstaloval na notebook. Na tomto virtuálním počítači spouštím svůj prohlížeč anti detect, na tento virtuální počítač také ukládám všechny falešné dokumenty atd. a navíc používám Veracrypt k zašifrování a skrytí celého oddílu používaného pro můj virtuální počítač. Tímto způsobem, pokud bude můj počítač někdy zabaven nebo možná ztracen, nikdo nemůže najít žádné pochybné věci. Tímto způsobem se jevím jako poctivý člen společnosti. No, ve vašich očích to může vypadat paranoidně. Záleží na vás, zda pro další zabezpečení půjdete o tento krok dál. Možná k tomu nevidíte žádný důvod, to je v pořádku. Ale prosím, výše uvedená část Prohlížeč, ta není dodatečná, neměla by se vynechávat !!! Používání jednoho prohlížeče pro všechno (falešný i skutečný život) způsobí problémy a povede k zákazu účtu. Paypal, banky, eBay, amazon, krypto burzy, ti všichni mají své vlastní systémy proti podvodům a uvědomí si, že pokud se přihlásíte s různými účty, spojí je a často je označí nebo zabanují! To samé, pokud pro tyto účely používáte TorBrowser. Tor může být dobrý na spoustu věcí, ale nebudete moci používat internetové bankovnictví, PayPal atd.



Otevření bankovního účtu

Jsem v Evropě, to, co zde vysvětluji, pokud jde o nastavení bankovního účtu, přeposílání pošty atd. může být v USA jiné.



Při zakládání bankovního účtu online bude vždy potřeba nějaký druh ověření, abyste se ujistili, že vy (jako zřizovatel účtu) jste ten, za koho se vydáváte! Znám 2 ověřovací systémy, které lze snadno zneužít bez větší námahy:



A) - Ověření bankovním převodem:

Pokud si založíte nový účet online, může existovat možnost ověření bankovním převodem. Vygooglujte si něco jako "Neo Banks" nebo "Neo Banks verify by bank transfer" v angličtině i ve svém jazyce a najděte seznam těchto tzv. bank NEO. Jednou z těch, které akceptují ověření bankovním převodem, je Openbank a tuším, že také LEO Pay. Podrobněji toto ověření funguje tak, že musíte provést převod peněz ze svého stávajícího účtu na nový, který právě registrujete. Aby to fungovalo, je důležité, aby jméno majitele účtu, který peníze posílá, bylo podobné jménu účtu příjemce. Způsob, jak toho dosáhnout, je jít a prodat něco levného například za 20 EUR na internetu a přijmout platbu pouze bankovním převodem. Nyní očekávejte, že o koupi vašeho použitého telefonu s Androidem bude mít zájem člověk jménem "Alex Shulgin", a vy budete naprosto nadšeni shodou okolností, že se jmenuje stejně jako on. Zvláštní, to se vám ještě nikdy nestalo.....

Co byste měli udělat, zaregistrujte si účet s tímto jménem a nechte ho zaplatit 20 € na účet, který má stejné jméno. Pak mu pošlete svůj zakoupený telefon a pokračujte dál. "Alex Shulgin" právě ověřil váš bankovní účet založený na stejné jméno, které od této chvíle bude stejné jméno, které používáte pro svou falešnou identitu. Tyto údaje použijete pro své falešné fyzické nebo digitální doklady totožnosti a veškeré další kroky, jako je registrace u služeb pro přeposílání pošty atd.....



B) - Ověření pomocí falešných digitálních dokladů

Wise.com funguje tímto způsobem skvěle. Během registrace jste požádáni, abyste si vyfotili svůj průkaz totožnosti a také selfie od vás, jak držíte svůj průkaz totožnosti. Poté zkontrolují vaše fotografie, zda bude vše skutečně v pořádku a zda jsou čísla pasů platná.

Jaká náhoda, že máte poškozený telefon a už nemůžete fotit, protože vám nefunguje kamera. Jednoduše kontaktujte podporu a požádejte o jiné řešení. To, s čím přijdou, je možnost nahrát doklady totožnosti upravené photoshopem. Ty podrobně kontrolují, důležité je používat dokumenty vytvořené někým, kdo to opravdu umí a umí vypočítat platná čísla pasů. Existuje jeden člověk, kterého mohu doporučit(Kontaktní údaje najdete na konci tohoto návodu), stačí mu znát jméno, pohlaví, datum narození, adresu a státní příslušnost. Zaplatíte mu asi 100 € a během 2-3 hodin obdržíte 3 soubory s obrázky. Jeden přední, zadní a jeden selfie. Ty jednoduše nahrajete a máte téměř hotovo. Abyste nakonec získali číslo bankovního účtu IBAN, musíte si také nabít účet částkou min. 20 €. Snadné je, že zde přijímají také Paypal. Takže to, co uděláte, je, že nastavíte Paypal s falešnými identifikačními údaji, pak najdete někoho, kdo vám na tento účet pošle 20 € (něco prodá) a pak tento nový falešný Paypal použijete k ověření vašeho nového falešného bankovního účtu.





Pár slov o používání těchto účtů:

To můžete udělat později, až bude fungovat přeposílání pošty a poštovní schránka!

Nepoužívejte hned od začátku těžký kalibr! Tyto účty by se měly trochu zahřát. Zpočátku na ně neúčtujte třeba 2000 €, prostě to nedělejte, mohly by být označeny. Začněte je používat s nějakým nákupem a prodejem na eBay, abyste měsíc nebo dva vykazovali spolehlivé autoritativní transakce. Prodejte nějaké věci a peníze použijte na nákup věcí, jako je aceton na eBay. Pak po nějaké době můžete použít krypto směnárny k převodu hotovosti dovnitř a ven a použít je k nákupu u velkých chemických dodavatelů.





Předstírejte, že jste společnost

Pomocí své identity se zaregistrujte na webu namecheap.com a kupte si doménu placenou kryptoměnami. Obvykle bych udělal něco obecného jako www.alexshulginservices.eu a vytvořil jednoduchou webovou stránku pro svou společnost "Alex Shulgin Industry Services". Po dokončení nastavte e-mail s touto doménou a vždy ji používejte při komunikaci jako svou firmu. Podle mých zkušeností to už stačí na to, abyste mohli nakupovat téměř všude. Mohou po vás chtít registraci společnosti. Pokud ano, pořiďte si falešný digitální dokument z výše uvedeného zdroje. Pokud po vás budou chtít DIČ, tak ho vlastně ještě nemáte.





Vaše fyzická adresa

Potřebujete adresu, kterou uvedete na svých webových stránkách, v bankovnictví, na eBay atd... Vaši oficiální, viditelnou adresu. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout. Existují profesionální společnosti pro přeposílání pošty (ověřte si jejich podmínky, mnohé z nich otevírají zásilky a kontrolují obsah, ty samozřejmě nevyužijete).

Ve všech zemích, které mají hranice se Švýcarskem (Itálie, Francie, Německo..)budou existovat společnosti specializované na příjem zásilek pro švýcarské zákazníky, které pak mohou jednoduše přejet hranice a vyzvednout si je tam, aby se vyhnuly potížím s odesíláním mimo území EU. Můžete jim napsat e-mail a vylíčit, proč si zásilku nechcete vyzvednout, ale nechat si ji přeposlat na místní adresu nebo PO Box (třeba kvůli dovolené) Některé z nich takové žádosti přijímají.

Dalším způsobem, asi nejlepším, je využití virtuální kanceláře. Proč ne? Pořiďte si virtuální kancelář pro služby Alex Shulgin Industry, všude používejte tuto adresu a nechte si tam posílat reagencie a přimějte je, aby to přeposílali na PO Box zřízený s vaší falešnou identitou, nebo si to nechte poslat do místního obchodu dhl a najděte někoho, kdo to vyzvedne odtamtud, nebo v závislosti na vaší paranoie to možná také nasměrujte přes jinou adresu.



Já to takhle dělám už řadu let a čas od času si taky změním falešnou identitu a falešnou firmu a jsem schopen objednávat odevšad a objednávat i rizikové věci a nikdy jsem se nedostal do žádných problémů.



Zdroje atd...



Pro získání vašich digitálních falešných dokumentů nebo také fyzických falešných ID-karty nebo řidičských průkazů, je tu jeden člověk, kterého mohu doporučit. Vždy jsem využíval jeho služeb a nikdy jsem neměl žádné problémy:



Telegram: Vím, že to není pravda, ale je to tak, že jsem se s ním setkal.
Digitální falešný průkaz totožnosti: 90 €
Fyzické průkazy totožnosti: 390€


No, počítejte s tím, že fyzické karty nemusí fungovat na letištích, při policejních kontrolách atd... Ale jsou skvělé pro zakládání účtů, vyzvedávání objednávek na poštách atd.....

Doufám, že vám tento návod pomůže bezpečněji objednávat chemikálie.
Kromě toho také doufám, že mé znalosti angličtiny jsou dostatečně dobré na to, abyste pochopili, o čem píšu.



Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte a napište je sem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dobré vlákno.

Prodává ten člověk MyAlienID na nějakém tržišti s využitím služeb escrow?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ahoj, Kokos,

no, nejsem si přesně jistý, pracuji s ním již delší dobu a nikdy jsem nepoužil escrow.
Vlastně jsem ho před několika lety našel na jednom kartářském fóru. Koupil jsem si několik průkazů a spoustu digitálních dokumentů, hlavně když jsem si dělal kartu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Máš pravdu!

Telegram nepoužívám, to je ten problém - z několika důvodů

Ale váš návod se mi líbil, byl dobře napsaný a srozumitelný! Možná to zkusím.
Nevíte, odkud ty dokumenty posílá?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Odesláno z Velké Británie. Ale nekoupil kartu během posledních 12 měsíců, myslím. Možná se něco změnilo, je třeba se zeptat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zní to dobře!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Slyšeli jste něco náhodou?

také, existují ještě prodejci falešných průkazů, kteří prodávají průkazy, které se na letišti nebo u policie vydávají za pravé? Osobně jsem viděl falešný průkaz, který prověřovala policie a který se vydával za pravý... uznávám, že to bylo před 15 lety. přesto, pokud existuje možnost falešných průkazů, které obstojí při kontrole, zdá se rozumné jít touto cestou......
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vím o prodejcích falešných průkazů, ale neprojdou.

Myslím, že průkazy před 15 lety se značně lišily od toho, co je k dispozici nyní.
Záleží na mnoha faktorech, zda by jimi člověk mohl projít na letištích, nebo ne... ale mám kontakt offline, který tvrdí, že sežene falešné průkazy, které projdou... ale stojí nějakou tisícovku.

Každopádně falešný průkaz, který by měl na letišti projít, musí pocházet od osoby, která existuje IRL, takže můžete použít její osobu
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Děkujeme za výukový program !!!
100 eur je velmi levné za dokumenty a selfie, pokud to funguje. Víte, že když banka požádá o další selfie, musíme tomu člověku zaplatit dalších 100 eur?
Udělal jsem si účet se svým skutečným jménem ve směnárně a byl jsem požádán o selfie 3krát v různých dnech, dokud jsem neměl účet ověřený.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pokud někdy najdete levné letenky do tblisi, využijte šanci a pořiďte si gruzínský bankovní účet, jsou pro podnikání, bez otázek, 0 daň z příjmu ze zahraničí.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Co je pro vás skutečné? To je zajímavé. Máte s tím zkušenosti? Zajímalo by mě, jak by bylo možné nastavit to tak trochu anonymně s falešnými dokumenty.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Existují agentury, které to zprostředkují za vás, dokonce na dálku, ale jsou šíleně drahé. nejsem si jistý, jak je to s falešnými doklady snadné, ale vzhledem k tomu, že jde o skeny, které pošlete, mělo by to fungovat, předpokládám. ale vzhledem k tomu, že nikomu nic nehlásí, stačí i pravé jméno nebo pravá krycí firma.
Vím ještě o pár zemích, které jsou na tom podobně, ale je potřeba jít osobně. v tomto případě jsou v evropě, takže to není moc daleko, můžu dát vědět do PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ne, nepotřebujete nic víc než to.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

to je pravda s Gruzií. ale ve skutečnosti, pokud používáte své skutečné údaje, nikdy nebudete vědět, kdy budou nuceni spolupracovat s donucovacími a daňovými orgány EU. Očekával bych, že k tomu dojde brzy, protože kvůli situaci s ruskem má nyní gruzie ještě větší zájem na tom, aby byla v dobrém postavení s EU, a chce se stát součástí EU, a to při podpoře praní špinavých peněz určitě nepůjde.

ALE:

s těmi agenturami jsem mluvil před rokem, mají dobré kontakty a nepotřebují k otevření účtu původní doklad.
Můžeš jim poslat falešné doklady a donutit je, aby to zaregistrovali u nich.

Předpokládám, že by to dokonce mohlo být možné udělat sám bez placení 1000 € agentuře.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
1 000EUR není ani tak moc, ale obecně jsem dost opatrný, pokud jde o agentury. Znáte to, mezi zloději není čest haha.

Otevřu s vámi a @UWe9o12jkied91d chat, abychom mohli probrat další podrobnosti.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Víme, že v roce 2023 se dostanou na seznam pro podávání zpráv a monitorování, zapomněl jsem, jak se to jmenuje.
 
Top