Neortodoxní rady pro syntézu a nastavení 4MMC

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Můj dotaz zní: Znám někoho, kdo z pochopitelných důvodů zůstává v soukromí a také se jen tak nepodělí o podrobnosti svého nastavení, ale z rozhovorů, kdy se náhodou zmínil o věcech, které se týkají jeho fungování, jsem zjistil, že pracuje velmi neortodoxně v tom smyslu, že nepoužívá chemické vybavení, místo toho vany a snadno přístupné vybavení, které nevypadá podezřele. Velikost jejich 4mmc dávek je 3,75 kg na jednu KRYSTALIZOVANOU dávku a dělají je každý den po celý den, pravděpodobně do a nad 30 až 40 kg týdně, a to jsou ti, které jsem vypracoval z rozhovoru. Pro mě je to zarážející.

Moje otázka je, jak by to proboha všechno zvládli, má 2 kluky, kterým platí za kg, prostě fyzicky nechápu, jak toho můžou tolik udělat? Uniká mi něco, hraju si s dávkami po 100 g, jen tak cvičím, ale i tak je to těžké. Nějaké nápady, jak nebo jak by taková sestava vypadala, co by se použilo atd. Prostě mě to mate. Jakékoliv tajemství řemesla k takovému úkolu budu vděčný. Jsem jedno velké ucho a opravdu se chci dozvědět ty nejzajímavější věci.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nemám žádné zkušenosti s 4MMC, pouze s amfetaminy, ale předpokládám, že princip platí stále stejně.

K syntézám lze v podstatě použít všechno, nejvynalézavější jsou Poláci.

Stačí se podívat na "laboratoře", které se chytají v Polsku, 100''ds kg se vyrábí v zasraných sudech, rezavé průmyslové zařízení atd, na kvalitu a ztrátu výtěžnosti kašlou.

Je to prostě zasraná masová výroba.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Syntéza mefedronu je snadno odstupňovatelná, takže při syntéze 1 kg nebo 100 kg nevznikají žádné problémy. Jednoduše naložíte bromoketon s methylaminem v rozpouštědle do velké nádoby, zapnete ohřev s mícháním.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Pokud pracujete s NMP dsmo, nepotřebujete teplo, stačí míchat 20 min a získáte volnou bázi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Proč NMP, nechápu rozdíl 20 minut nebo dvě hodiny v DCM, levnější a snadněji se čistí. DMSO není dobrá volba, je velmi reaktivní a bude dávat nečistoty, a pak musíte produkt vymývat.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zahřívání=piperazin.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj hexen Zaplatil jsem ti 3k eur a vůbec jsi mi nepomohl.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Řešte své rozpory v soukromých zprávách nebo použijte službu úschovy, abyste přilákali administrativu.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že jsi mě právě oškubal, že to bylo nefér.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobře, myslím, že jsem mluvil pouze s hexenem, za což se omlouvám.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Červená volná báze sraček
Žlutá čistá
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 foto málo bromu při bromování ketonu, závažná nečistota mpf, ze které vás bude bolet hlava při získávání soli a různých barev produktu =)
2 foto neskladujte volnou bázi aminoketonu, zhoršuje se. Barva je stále divná, pravděpodobně částice vody v ketonu.
 
Top