Vapování, kouření nebo konzumace DMT

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vape It


Vaporizace DMT je nejjednodušší způsob jeho užívání. Existují dva hlavní způsoby, jak to provést:


Vyrobte si E-Liquid nabitý DMT - prášek rozpusťte v základně E-liquidu (snadno dostupné online) a poté naplňte E-liquid vape pero E-juice nabitým DMT. Šťávu si můžete připravit libovolně silnou, ale nejčastější poměr je 1:1. To znamená, že byste měli přidat přibližně 1 gram prášku DMT na každý 1 ml E-liquidu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO



Vapujte surový prášek DMT v síťovém nebo modovém vape peru -
tato zařízení obsahují síťku z nerezové oceli, která drží prášek nad žhavicím prvkem. Jedná se o nejlepší metodu pro jednorázové proražení. Nevýhodou je, že tato zařízení jsou dražší a jejich správné fungování vyžaduje určité doladění.

2. Kouřte


DMT lze kouřit v dýmce nebo bongo. Bude velmi drsný bez ohledu na to, jak ho kouříte. Někteří lidé ke kouření DMT rádi používají dýmky typu crack, protože mohou lépe kontrolovat jeho teplotu, než kdyby na něj museli přímo přikládat plamen.


Nikdy nepoužívejte prášek DMT, aniž byste ho nejprve zvážili. Tato látka je výjimečně silná.

3. Jezte ho


Pokud sníte přímo prášek DMT, nic se nestane. Aby fungoval, musíte ho nejprve smíchat s inhibitorem monoaminooxidázy.


To je poněkud ošemetná záležitost a nikdo by se o to neměl pokoušet bez patřičných znalostí a dohledu zkušených uživatelů. Existují dvě kategorie inhibitorů MAO, které je třeba zvážit - bylinné inhibitory MAO a farmaceutické inhibitory MAO.


Přípravek, který k tomu většina lidí používá, se nazývá pharmahuasca. Tento koncept simuluje ayahuasku pomocí syntetických složek. To znamená smíchání DMT s inhibitorem MAO na předpis, jako je isokarboxazid (Marplan). Tato kombinace může být nebezpečná - Marplan je silný lék s dlouhým seznamem možných vedlejších účinků.


Mezi bylinné možnosti patří syrská routa a ayahuasková liána. Lze z nich připravit velmi silný čaj a smíchat je s DMT. Zážitek při použití této metody bude značně kolísat od toho, že nebude vůbec psychoaktivní, až po silně psychoaktivní.

(TRIPSITTER)

(POUŽITÍ INFORMACÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý den. Myslíte si, že DMT kapalina může být spojena s čistým harminem CAS 442-51-3. Pokud to bude možné, pak budeme mít CHANGA LIQUID. Nezkoušel jsem to, ale přemýšlím o tom. Necháme sednout 1 gram DMT s 1 ml kapaliny a nevím, kolik harminu než. Prosím, dejte mi vědět, co si myslíte.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Jeden můj kamarád miluje DMT, zajímalo by mě proč.
 
Top