Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25 kg BMK Kyselina glycidová (sodná sůl) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Přeji všem hezký den.
Objednal jsem si u @Vivian Rose 25 kg BMK Kyselina glycidová (sodná sůl) CAS 549-12-7. To, že tvrdila, že je skladem v Evropě a dodání bude rychlé, mohu přidat samostatný příběh. Krátce jsem čekal místo slibovaných 3-5 dnů, měsíc. Ale nakonec jsem ho dostal, vzal jsem si čas na sestavení mobilní laboratoře a zahájení syntézy.
Níže přiložím foto korespondence a fotografie syntézy tohoto, jak se nazývá "BMK Glycidic Acid" (č.). Také jsem si objednal 25 kg prášku BMK CAS 549-12-7 od @Simon, níže bude jeho foto.
BMK Glycidic Acid od Vivian Rose měl octový zápach a po zahřátí ~ 60c získal černou barvu, také se ve vodě rozpouštěl velmi dlouho ve srovnání s pravým BMK a nerozpustil se ani po 3 hodinách míchání. Na extrakci P2P jsem strávila asi 5-7 pokusů, s kyselinou ortofosforečnou 85%, se zředěnou kyselinou chlorovodíkovou 15%, s koncentrovanou kyselinou chlorovodíkovou 35%. S různými poměry vody, kyseliny a teploty.
S kyselinou glycidovou BMK od Simona se mi okamžitě podařilo extrahovat špinavý P2P při standardních teplotách a poměrech(s kyselinou orthofosforečnou 85 %).
Nejsem chemik, možná že milí odborníci budou schopni vyvodit závěry podle mých mlhavých indicií, o jaké činidlo se jedná, ale je fakt, že to není BMK Glycidic Acid.
S vrácením peněz opravdu nepočítám, protože si za to můžu sám, že jsem obchod provedl bez Escrow, ale alespoň ostatní pro příště upozorním, zda má služba dobrou pověst či nikoliv - je lepší sepsat obchod přes Escrow.
P.S. Poslední tři fotky jsou Simon BMK. V případě potřeby zveřejním i korespondenci s @vivianrose, ale nemyslím si, že by tím popřela skutečnost nákupu.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Dobrý den, bmk byla dodána do půl měsíce, sledování dle přílohy. Nějakou dobu skutečně trvalo, než německý sklad poskytl sledování.

Zákazník uvedl, že je to jako pmk, nikoliv bmk. Odhadujeme, že buď špatné doručení z německého skladu, nebo něco špatně s metodami vaření.

Zákazník je rozumný člověk s dobrou povahou. Ještě jsem si vzpomněl, že jsme měli spokojenou a bezproblémovou komunikaci. Naprosto chápeme pocity zákazníka. A opravdu se za celé problémy omlouváme. Řešení bylo poskytnuto v okamžiku, kdy problém nastal. Možná nesplnilo očekávání zákazníka. Opravdu bychom rádi problémy vyřešili. Můžete nám dát vědět o svém řešení, děkujeme!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
V souladu s jeho slovy je vše správně. Syntéza je nesmírně jednoduchá.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Je to tak, řešení bylo poskytnuto z vaší strany. Ale je pro mě levnější objednat novou šarži, než si účtovat 500 dolarů za dopravu přes hranice, pak vám poslat zbytek tohoto činidla a znovu zaplatit 1100 dolarů za novou zkušební šarži. Zaplatil jsem vám za objednávku v plné výši, očekával jsem, že ji obdržím, v tuto chvíli jsem obdržel kdoví co, ale zároveň po mně chcete, abych zaplatil za další test. Toto řešení mi nevyhovuje, děkuji.
Diskutovali jsme o tom jak v telegramu, tak v PM na fóru.

P.S. Nebudu ani teď u vás řešit dodání, potřeboval jsem to nutně, tak jsem si to u vás objednal s tím, že to do 3 dnů dostanu. Máte dost vlastních problémů a klientů, stačilo by, aby mi rovnou řekli, že 2 týdny a hledal bych dál a neotravoval bych vás. Za 2 týdny už přicházely balíky z Číny a ne "skladem v Evropě".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top