Hledá se kreativní producent

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net hledá člověka kreativního producenta.

Pokud máte dovednosti v oblasti produkce, psaní scénářů, tvorby kreativního obsahu, moderního střihu videa, práce se sociálními sítěmi. Pokud tě darknet neděsí a znáš ho z první ruky a chceš pro nás dělat obsah. Ozvi se nám na e-mail [email protected] nebo do zprávy v PM.

V první zprávě pošli svůj zásobník programů a nějaké ukázky svých prací.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Jak se u? Zbožňoval jsem toto společenství
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, bratře, chci práci! Jsem ochotný vytvářet videa, na kterých syntetizuji a používám různé léky s použitím své skutečné tváře. žádám tě pouze o poskytnutí laboratorního nádobí, chemikálií a zaplacení za každé video, na kterém úspěšně syntetizuji zamýšlený lék. Chci být veřejnou tváří vzpoury proti současným drogovým zákonům. Před několika lety jsem přišel o nohu kvůli krevní sraženině a od té doby nikdy neopouštím svůj domov, což je mobilní dům uprostřed ničeho na 4,5 akru soukromého pozemku, který vlastním. Domnívám se, že skutečnost, že nikdy neopouštím svůj domov, v kombinaci s faktem, že všechny drogy, které syntetizuji, jsou určeny pro mou soukromou potřebu, by způsobila, že by orgány činné v trestním řízení nebyly schopny získat důkazy, které potřebují k tomu, aby někdy přiměly soudce podepsat příkaz k prohlídce, i kdyby zjistili, kdo vlastně jsem! A mám v plánu vyříznout v podlaze svého přívěsu díru a do ní umístit sud Steele, naplněný do poloviny pytlíky s červeným fosforem, a veškeré své laboratorní nádobí a drogy mít neustále rozložené na stole, připravené k tomu, aby byly v okamžiku zameteny do sudu a následně zapáleny světlicí! Zkuste získat důkazy z mé improvizované spalovny, to asi ne! Když k tomu připočtu, že budu zabarikádovaný ve svém domě, takže násilné vniknutí bude otázkou proříznutí zdi, takže mě nikdy nepřekvapí příkaz k domovní prohlídce, věřím, že budu v bezpečí před trestním stíháním. Byl bych ochoten živě přenášet sebe a svou laboratoř 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a pokud by mě policie někdy přepadla a přišla s nulovým fyzickým důkazem, který by mohla použít proti mně, věřím, že video, na kterém se zbavuji své laboratoře a pak mi je doručen příkaz k prohlídce, by bylo internetovým zlatem! A samozřejmě bych neustále děkoval BB za poskytnutí veškerého laboratorního nádobí, chemikálií a drog, které jsem ve svých videích použil. Sponzorováním mé malé demonstrace opravdu nemůžete ztratit! Co myslíte, máte zájem?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Byl bych také ochoten udělat videorecenze na produkty prodejců BB, kde bych ukázal, jak jednotlivé produkty používám, a poté bych vyjádřil svůj názor na vysokou kvalitu vyrobených produktů. To by muselo zvýšit prodej i zájem veřejnosti o vaše webové stránky.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Opravdu si myslíte, že chtějí, abyste vy, nějaký náhodný chlápek žijící v přívěsu, který má na dně vykopaný ocelový sud(jak jste proboha získal dostatek RP na výrobu spalovací pece?); byl tváří tohoto webu?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sponzorujte tohoto chlápka s jednou nohou, který žije ve svém přívěsu v zapadákově. Hned!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Nikdy nesuď knihu podle obalu, jak se říká ;)

stejně mi to přišlo trochu vtipné. ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
stejně tak, neberte to zle, ale zdá se, že chlapík má ve srovnání s Vámi trochu větší respekt/vyšší postavení ;P
 
Top