• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Jaké léky byste chtěli vyzkoušet?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Jak se svět otáčí a moje parta se rozrůstá, kolik.....lidí mi dá vzorek? Doufejme, že hodně. Tato stránka a tato rada je špičková v našem přístupu k zefektivnění způsobu fungování dnm. Jako takoví si musíme zachovat flexibilitu, abychom mohli upravit náš kurz a koncepty a přizpůsobit se tak nepředvídaným komplikacím. Já a moji kolegové jsme neměli snadný úkol najít prodejce, kteří chtějí prodat množství, které chceme koupit. Uznávám, že je to pro ně náročná práce.
Každý chce prodat unci nebo qp, veškerá práce s nohama, kterou vyžaduje bezpečné anonymní zasílání drog, diktuje, že prodat 30 balíčků po 1 gramu je spousta balení a spousta tisku štítků a spousta běhání po poštách. Vezměte také v úvahu, že minimální cena za zaslání naprosto čehokoli prioritní poštou je 6 dolarů, pokud dostáváte slevu přes Putney Bowes nebo etsy nebo někde jinde.
Vím minimálně o jednom dalším modovi, který změnil kurz, a pokud mě nezastaví, což neočekávám, budu ho následovat. Podrobnosti této změny jsou zatím tajné, ale to, co to pro vás znamená, jsou větší vzorky lepší kvality a někdo, kdo je zodpovědný a zajistí, abyste byli vyslyšeni.
Začneme právě tady. Jaké léky byste chtěli vyzkoušet? I když nemáte nárok na získání vzorku zdarma, stále nás zajímá váš názor, POKUD JSTE AMERIČAN. pokud nejste Američan, váš názor mě nezajímá, na to máte člověka. Já jsem člověk pro Američany. Pár jich sem dám, ale klidně přidejte, co se vám líbí. věci, které dostanou nejvíc hlasů, jsou ty, které se budou rozdávat. Někdo to půjde koupit ve velkém a nějaký vandrák vám osobně zabalí balíček s bezzubou přesností. Do seznamu přidám všechny nové léky, které budou navrženy.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To lze jistě mít, přidám to do seznamu
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sladké, pokud je možné mít nějaké vzorky chemikálií Disso, naše laboratoř by ráda otestovala jakékoliv. Hledáme nového dodavatele.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Im z EU a hlasoval. Rád žiji nebezpečně!
 
Top