Jaké vlastnosti by mělo mít prvotřídní tržiště?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jaké vlastnosti jsou pro vás nejdůležitější, abyste si vybrali nejvhodnější obchodní platformu?
Můžete zvolit více než jednu odpověď nebo napsat vlastní možnost do komentářů
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Upřímně doufám, že trhy poskytnou záruku profesionality prodejců tím, že budou výrobky profesionálně skrývat, protože jsem zaznamenal řadu prodejců, kteří se o bezpečnost kupujícího při vší úctě ke všem prodejcům nestarají
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Vhodné je také, aby měl rychlé načítání.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Myslím, že tomu napomáhají recenze a status "důvěryhodného dodavatele" a úschova. Mít více možností, jak prokázat, že dostanete čistý výrobek, nebo alespoň více bezpečnostních sítí je vždy dobré.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Také automatické šifrování PGP pro zasílání zpráv o zakázkách
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jaký to má smysl? Orgány činné v trestním řízení si stejně přečtou vše, co potřebují, pokud najdou servery. Problém se šifrováním dat online spočívá v tom, že šifrovaná data jsou na server přenášena již zašifrovaná. Pokud na server odešlete nešifrovaná data a na serveru je zašifrujete, znamená to, že kdokoli s fyzickým přístupem k serveru může nešifrované pakety zachytit.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Uvádíte správné argumenty. Nevím přesně, jak to funguje, ale možná nejprve šifrování na straně klienta (před odesláním na server), pak odeslání zašifrovaných dat přes server. Vy jste profíci tho. Bylo by to stále neúčinné?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Je to další krok, kterým musí l*w e*force*ent projít, aby se dostal u. Myslím, že to stojí za to, protože je to zdarma.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Co takhle jednoduše používat služby, které umožňují vytvářet poznámky, které se po jednom otevření samy zničí?
Samozřejmě pro zasílání přepravních údajů
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Fuj! Ne! Tohle je špatný nápad. Vyžaduje, aby váš soukromý klíč držela třetí strana, což znamená, že pokud bude tato třetí strana někdy prolomena (akce orgánů činných v trestním řízení, black hat hackeři, přeběhlík zaměstnanec atd.), každý, kdo službu použil, má svůj soukromý klíč kompromitován. VŽDY VŽDY šifrujte svou komunikaci sami na svém vlastním hardwaru a vyhýbejte se všem, kteří tak nečiní (protože pokud budou kompromitováni, bude kompromitována i vaše komunikace s nimi.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
mohou mít přístup k serveru a zašifrované zprávě , ale s mým soukromým klíčem a průkazem. zprávu dešifruji ve své offline aplikaci. zpráva, kterou jsem dešifroval, se nikdy nedostane k autoritám, protože zprávu vidím pouze já v jednoduchém textovém dokumentu a nikdy ji neukládám do svého trvalého úložiště.
Možná jsem to nepochopil dobře a omlouvám se.
A nechci věřit, že existují lidé, kteří dešifrují své zprávy online a také nechci věřit, že by někdo mohl vytvořit své PGP online.
Vždy používejte operační systém Amnesia , nejsem v tomto případě profesionál, ale myslím, že pokud budete dostatečně hledat, abyste si vytvořili dobrý OPSEC, najdete spoustu podrobností, které vám mohou hodně pomoci. BE Safe bros !
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Můj další úkol je následující:
Dobrá možnost vyhledávání
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zajímají mě mrtvé kapky, ale tam, kde se nacházím, je nikdo nedělá a ani by nebyly snadno přijatelné
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Souhlasím, není možné v malých městech nebo musí být nějakým způsobem integrován do stávajícího trhu
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Moje další práce:
důvěryhodným kupujícím, mám na mysli nalezení způsobu, jak se vyvarovat některých mlžení zákazníků, aby vstoupili na trh, jen aby věděli, jak všechny věci fungují, a pomohli policii v okolí, aby snadněji zjistila, kam jít. Zákazníci potřebují nějakou referenci použít před přihlášením do BB, pouze omezené objednávky na měsíce a vědět, jak se pohybují přes fóra, skupiny, pokud mají zájem o něco nebo cokoliv..nemohl vidět všechny věci k dispozici první den.
Skvělá pravidla proti jedům, fentalynům, zbraním a tak dále. Seznam aktualizován podvodníků.
Trh s bezpečným kódem zájem o kvalitu a anonymní.
Vše by mohlo být v budoucnu vždy lepší, jistě nic není dokonalé, ale tady nesmí být ulice na webu, ale přátelské místo, kde se každý může cítit dobře.
BB je na správné cestě!
Omlouvám se za tento dlouhý vzkaz, doufám, že to není blouznění.. ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Různorodost produktů, eskontní platba, různé způsoby platby, bezpečné a důvěrné dodání a dobrý poprodejní servis.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Myslím, že eskorta je skvělá,nevidím nic špatného na tom, co tu máte, kromě toho, co jsem napsal jako první,obavy o ženy v modrém, které si sem najdou cestu a nevšimnou si toho, kým jsou... 60 nějakých trestných činů dělá člověka oprávněně(<zata slovo)paranoidním.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Jako možnost jste nabídli "stálé zásobování", ale (a možná je to jen můj požadavek na použité slovní spojení) vhodnější formulace by měla být "konzistentní zásobování", protože naznačuje jednotnou dostupnost a kvalitu.

Pokud jde o "jiné", domnívám se, že pokud to zůstane v zákonných mezích, mělo by být upřednostněno co nejvíce dohledu jak nad prodejci, tak nad klienty. Toho se dotkla řada dalších respondentů. Doporučení/něčí ručení je dobré, ale kvalifikační video (např. uživatelské jméno a zapsané datum spolu s frází požadovanou administrátorem zobrazenou ve videoklipu, kde žadatel užívá vybranou drogu (drogy). Na straně prodejců je třeba zavést politiku nulové tolerance nepravdivých/nepřesných popisů výrobků. Dále, ačkoli to pravděpodobně velmi závisí na konkrétním prodejci, způsob, jak objednat určité položky ve velkých množstvích, a nikoli násobky nabídek malých množství.

Dalším "dalším" bodem je pro mě zahrnutí dalších prověřených prodejců z USA, ideálně s možností regionálního zastoupení. Dále bych rád viděl aktuální výsledky laboratorních testů (GCMS) pro výrobky v nabídce jakéhokoli prodejce.

A konečně, a to už je pravděpodobně někde zveřejněno, i když jsem to zatím nenašel, seznam požadavků, které musí uživatel splnit, aby mohl získat povolení stát se prodejcem.

Poslední věc, kterou řeknu, je můj názor, a to tento: Mám nesmírnou úctu k tomuto webu a k zásadám, na kterých byl založen. Bylo by možné některé jednoduché věci vylepšit, aby se zlepšila zkušenost klientů? Jistě. Už jen zařazení třetí strany, která drží platbu za transakci v úschově až do obdržení a spokojenosti s dodanými materiály, je vynikající. Pokračujte ve vynikající práci! Pokračujte ve snaze o zlepšování a posilování klientely, aby mohla ovlivnit pozitivní změny. To, co děláte, je působivé a já se těším, co přinese budoucnost!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Tedy kromě těch zřejmých, které byly zmíněny.
"Důvěryhodní prodejci" by si měli nechat nějakým způsobem provést laboratoře svých výrobků, pokud je to použitelné.
Žádný fent nebo zejména analogy. Ne každá výměna se musí týkat chemických látek, které jsou předmětem válečných zločinů.
Větší kontrola nad mazáním zpráv.
Nějaký způsob, jak uložit soupis výrobků prodejců do odkazu na hlavním navigačním panelu. Nemohu uvěřit, jak málo trhů usnadňuje opakované obchody u několika málo prodejců.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Myslím, že jedna z nich, která tam není, je neustálé testování výrobku. Lidé, které kupují, chtějí vědět, co přesně dostávají.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Měl by být přinejmenším podmínkou pro získání statusu důvěryhodného prodejce.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA nebo FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ano, samozřejměe proto mají prodejci recenze , jste od policieat požadujete infirmation o produktu a prodejce osobní způsob, jak dělá své práce. To nejsou otázky, které by lidé měli položit (způsob, jakým je to zabalené nebo skrýt nebo možná horší někteří lidé chtějí obrázky laboratoře, které používají (pokud použití)? Výrobky mají popis a recenze . nevěřím, že pokud máte 10 recenzí, že všichni zákazníci jsou hloupí a nevěříte jim. Absolutně žádný prodejce eith ecperience to nikdy neudělá ,protože DEA nás sleduje nezapomeňte protože neprodáváme Jordany :)).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že by to bylo skvělé. Možná dát prodejcům, kteří souhlasí s testováním, nějaký odznak nebo tak něco? Všiml jsem si, že spousta lisovaných pilulek se prodává jako pravé. Většina nebo adderall bude na internetu pervitin. Je to dost blízko, ale nazývejte to, co to je.
 
Top