Co se stalo se všemi dodavateli na této stránce?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Před nějakým časem jsem našel nitrochemis prodávající 2-bromo-4-methylpropiofenon, který jsem chtěl koupit, ale teď můžu najít jen jeho příspěvek, ale nemůžu se do něj dostat, protože mi to píše, že žádná taková stránka není a dokonce i všechny kategorie s dodávkami zmizely, takže je to konec dodavatelů tady, nebo někde jsou, ale nevidím je?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Moc děkuji, nevím, proč mám přístup pouze přes odkaz, ale s tím si poradím.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kontaktujte tohoto čínského dodavatele, Wickr me: offergood
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bro nemůžeme konkurovat čínské sazbě , můžete si prohlédnout výpis ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Cena produktu je 20-30 dolarů za kg. Co je důvodem této ceny?
Bez ohledu na místo výroby jsou v Asii všechna činidla pro syntézu dostupná za nízké ceny. A proces syntézy je velmi jednoduchý.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-bromo-4-methylpropiofenon za 20-30 dolarů? Velmi levné, Je to zlatý důl!

Jak ho dodávají? 4-methylpropiofenon velmi silně zapáchá, nechci být uveden jako tajný chemik.
Ale sakra, já to chci.
Jak ho vyrábějí, kterou cestou je to příliš levné (obojí, 2-bromo i obyčejný keton)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Velkoobchodní ceny 4-MP 20-30 dolarů za 1 kg. Při balení do železných sudů po 25 kg není vůbec cítit. Při bromování se získá více 2-brom-4-methylpropiofenonu, než bylo naloženo 4-MP, a náklady na brom a rozpouštědlo nejsou vysoké, proto jsou náklady na syntézu 2-brom-4-methylpropiofenonu tak nízké. Vysoké ceny od dodavatelů pouze naznačují, že tito lidé nakupují zboží a chtějí vydělat na specifickém použití tohoto činidla. Dobrá cena za něj je 100-150 dolarů za kg při nákupu od 10 kg.
 
Top