Co je 2-fenyletylamin hydrochlorid CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Pracoval s tím někdo?

Někdo mi říká, že je to silný efedrin a bude se redukovat na D-meth stejně jako efedrin?

Nemůžu o tom najít žádné informace

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Všichni bychom si přáli, aby to byla pravda, ale ani to není pravda. 2-pea, známý také jako b-fenylethylamin, je přirozeně se vyskytující katacholaminový neurotransmiter, který se nachází v mozku. Je to silná droga, ale přežívá jen asi 30 sekund, než ji rozloží MAO-B. Pokud ho pozřete, do mozku se ani nedostane, protože ve střevech je spousta monoaminooxidázy. Lidé zkoušeli brát tolik, že mao vyčerpali, a to se dá udělat i s několika gramy b-hrášku.
To je lešení, ze kterého se vyrábí tolik drog, fenol s uhlíkatým řetězcem... pervitin, amfetamin, všechny halucinageny ve FIKaLu ( což je zkratka pro fenylethylaminy, které jsem znal a miloval), kationony, antidepresiva. Hory drog jsou substituované fenyletylaminy. Strukturně JE to jen pár molekul odlišných od amfetaminu . S těmi molekulami se těžko něco dělá. Na fenylovém kruhu je něco jako hydroxy? To jsem ještě neviděl odstranit zničením molekuly. Existuje analog fentanylu, který se z něj dá vyrobit. Nic jiného jsem nenašel, ale je to svatý grál pro amatérské chemiky a je na něj odkaz v několika článcích kolem let 1915-1920, ale já to nenašel a stovky přede mnou taky ne.
Alfa-fenylethylamin, s tím se dá něco dělat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Není třeba říkat, že jsem o tom hodně přemýšlel. Vzpomínám si, že jsem četl věci, které naznačovaly, že by to mohl udělat elementární zinek a foukání plynného béčka nad neuvěřitelně horkým zinkem. Je to pojmenovaná reakce, ale nikdy jsem neviděl žádný důkaz, že by fungovala konkrétně na fenylethylamin.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Děkujeme za informace, pane Buchnere 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Existuje cesta, b-hrách ->kyselina fenyloctová -->fenylaceton (p-2-p) pak tímto způsobem existuje cesta. Když jsem tuto myšlenku po roce znovu zkoumal, znovu jsem se divil, proč jste ji nemohli prostě halogenovat Provést substituční reakci pro methyl moity🤔🤔🤔 lidé se chovali, jako by to nefungovalo, ale viděl jsem, že to funguje u kationonů...

Napsal jsem to včera a zapomněl jsem to odeslat. Chystám se to znovu prozkoumat je. Určitě by to bylo snadné, protože to prodávají v GNC a 10 0ther místech
 
Top