Co je to 8fa?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tento překlad neznám;
ale možná mluvíte o zákoně o regulovaných látkách" ("8-FactorAnalysis" nebo "8-FA").


Analýza 8 faktorů není formální žádostí o změnu zařazení konopí na seznam, je spíše vodítkem pro řešení požadavků vlády na změnu zařazení a regulaci konopí jako bezpečného a účinného léku. Analýza představuje požadavky CSA a FDA na prokázání lékařské hodnoty legalizace Konopí, jakož i významný dopad na veřejné zdraví, který může mít vůči mnoha pacientům, jimž pomáhá. Součástí analýzy je kritický přehled zneužívání, závislosti, lékařského využití a standardů, které jsou zaváděny za účelem regulace programů léčebného konopí ve Spojených státech.


Analyzovaných 8 faktorů zahrnuje:


  • Faktor 1: Skutečný nebo relativní potenciál konopí ke zneužívání
  • Faktor 2: vědecké důkazy o farmakologických účincích a obecné farmakologii konopí
  • Faktor 3: Stav současných vědeckých poznatků týkajících se drogy nebo jiné látky
  • Faktor 4: Historie a současný způsob zneužívání konopí
  • Faktor 5: Rozsah, doba trvání a význam zneužívání
  • Faktor 6: Jaké je případné riziko pro veřejné zdraví.
  • Faktor 7: psychická nebo fyziologická závislost na ní Závislost na ní
  • Faktor 8: Zda je látka bezprostředním prekurzorem již kontrolované látky.

zdroj : https://www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Jeho nový produkt pochází z Číny. Testoval jsem 40 g a zdá se, že lidem chutná. Není to nejlepší, ale svůj účel plní.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jaká je podle vás nejlepší chemie, která je nyní k dispozici?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa z Číny je....ale naučil jsem se, jak vyrobit ur-144 a jwh18 tady, takže budu dělat to místo toho. právě jsem koupil všechno potřebné k výrobě obou. do konce měsíce vyrobím 6 kg 3 od každého.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Co je to 8fa? Slyšel jsem, že je to neaktivní odpad.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Funguje to... řekněme, že velký jwh18, ur-144 a 5f byl perfektní 10, tento 8fa je přinejlepším 5. Dostane vás to do varu, ale ne do varu, který vám vyrazí dech u ostatních. Doba trvání není dlouhá, ale není krátká... Něco jako lehký pocit bzučení, než dostanete opravdu skvělý pocit při pití. Nejlepší způsob, jak to popsat. Doufám, že to pomůže. Velmi nízká příležitostná vysoká. Zatraceně určitě nestojí za ty 3k nebo 3,5k, které Čína žádá.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Je ur-144 dobrý? Je lepší než 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
To je diskutabilní. 018 byla myslím první než ur-144. Moje zkušenost říká, že 018 je velmi mírně lepší. Ne natolik, abych se chlubil, že je mnohem lepší. Co se týče snadnosti výroby, je to stejné. Já dávám přednost ur-144, protože materiál se dá mnohem snáze sehnat. Sečteno a podtrženo, oba jsou masově dobře žádaným produktem.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Id hodnocení 8fa a 3-4 ve srovnání s jwh-018. Trash
 
Top