Post Delivery Jaký je nejbezpečnější způsob doručení poštou?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Předpokládám, že většina zdejších prodejců zašle náklad pouze poštou.

To může být pro kupujícího nebezpečné, i když vyloučíme, že zásilka nebude zachycena (To bychom mohli vyloučit při dobrém utajení a stejné zemi).
Ale: Prodejce potřebuje adresu (kupujícího). Alespoň na nějakou dobu by se mohla dostat do nepovolaných rukou.

Jak se s tímto nebezpečím nejlépe vypořádat? Jak lze riziko minimalizovat?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
osobně vždycky používám kapku, nemá smysl riskovat, když se dají pevné kapky sehnat za pár stovek. pronajímal jsem si ty malé sdílené kancelářské prostory, které umožňují poštu (~300 dolarů měsíčně), platil jsem lidem, aby chytali (nejlépe ať někdo, komu věříte, platí někomu, komu věří), air bnb. Falešný průkaz totožnosti nebo feťák s průkazem totožnosti otevírá nespočet možností.

nezapomeňte, že existují lidé, kteří dovážejí stovky klíčů z Číny každý týden, opravdu hlavní je najít solidní prodejce se solidním stealthem




rychlá otázka, viděl jsem tvůj komentář v jiném vlákně n chtěl jsem se zeptat. takže jsem slyšel z několika čínských zdrojů, že v dnešní době se z Číny dodává v podstatě nulový a-pvp kvůli plánování atd. přesto všichni stále kouří "flakku"... Takže co všichni hulí? a-pihp? a taky, jaký je rozdíl mezi bílou a béžovou? spousta lidí už ani nekupuje bílé sračky... a teď všichni mluví o "pekingu" (neplést s béžovou LOL). nějaký postřeh?


Díky
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Znám pouze a-pihp, takže nemohu srovnávat. V některých částech světa je stále legální, otázkou je, jak dlouho... Má někdo ponětí o htis?

Chtěl bych ji porovnat s a-pvp a a-php ve své laboratoři, samozřejmě pro vědecké účely.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Žádný rozdíl ) Závěr obou je stejný ) Paranoidní 99lvl )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, to je zatraceně dobré přirovnání.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kapky jsou volitelnou možností. Jediným problémem je, jak široká je zákaznická základna na DN. Nevidím alternativu, pokud nechceme vytvořit vlastní poštovní službu.
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ano, ale musíte se ještě vypořádat s kostrbatostí, to je hlavní problém nás všech. Pokud přijdou s rentgenem nebo se psem, jste na 99 % v prdeli. dobrý kamarád ze mě pracuje pro kostumy se psem vždycky to najdou, když tam něco je. Jak dobrý je tvůj stealth je pes čumák neoklameš.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O psech jsem slyšel smíšené názory. Navíc víte jen to, co pes najde, ne to, co mu unikne. Nechápejte mě špatně, vsadím se, že pes se trefí víckrát než jindy. Meixanské kartely musí mít nějakou metodu. Mohla by to být opravdu dobrá návnada, na kterou by se pes mohl trefit, nebo tak něco. Jsem si jistý, že někdo tady má nápady.
 
Top