Co je růžový amfetamin? Značka kvality nebo znečištěný výrobek?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
V poslední době se růžový amfetamin stává populárním a objevuje se na darknetových trzích. Některá tržiště nebo webové stránky obchodů jej deklarují jako "nový vzorec produktu", "vylepšenou rychlost", "amfetamin nové generace", ale my známe pravdu.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Růžový amfetamin v prášku

Sulfát nebo fosfátové soli amfetaminu farmaceutické kvality jsou naprosto bílé prášky bez jakéhokoli zabarvení. Všechny barvy amfetaminu jsou výsledkem příměsí nebo znečišťujících látek. Vzpomeňte si na to, až vám bude nějaký nepříliš poctivý prodejce zpívat pohádky o neuvěřitelné kvalitě svého růžového (nebo jinak barevného) amfetaminu. Tyto znečišťující látky jsou látky, které vznikly chybami při syntéze nebo vedlejšími reakcemi při syntéze amfetaminu. Většinu z nich lze snadno odstranit acidobazickou extrakcí a promýváním, ale tyto postupy vedou ke ztrátám hmotnosti produktu. Chápete, proč někteří výrobci a prodejci na tyto ztráty myslí? Ztráty na hmotnosti znamenají ztráty na penězích. Existuje marketingový trik, který jim umožňuje tyto ztráty přeměnit ve prospěch. Stačí uvést "nové složení výrobku" a podobně (viz výše). Drtivá většina spotřebitelů amfetaminu o syntéze amfetaminu a jejích vlastnostech neví.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Sulfát a fosfát amfetaminu farmaceutické kvality

Přesně růžová barva amfetaminu se objevuje v důsledku překyselení během poslední fáze syntézy. Když se získá volná báze amfetaminu, musí se okyselit kyselinou sírovou nebo fosforečnou. Tato fáze syntézy neodpouští chyby. Pokud chemik přidá příliš mnoho kyseliny, produkt bude mít růžový odstín a efekt pálení v nose. Pokud chemik přidá málo kyseliny, bude mít výrobek žlutý odstín. d


Nyní víte o růžovém amfetaminu více a budete nyní věřit šmejdům a jejich lákavým reklamám o "neuvěřitelné síle nového růžového amfetaminového přípravku"
.



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Když jsem byl v pubertě, prodávala se tato růžová kontaminovaná látka jako růžové šampaňské. Dokonce si mě nedávno zavolala sousedka, která ho denně používá, aby se pochlubila, co se jí dostalo do rukou. Když jsem se jí snažila vysvětlit důvod, proč je to růžové, vlastně se na mě rozzlobila, protože tahle věc byla "ohnivá", čím víc víte!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Podle mého názoru jde o marketing a reklamu.
 
Top