Jaké je skutečné složení?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ahoj, hledal jsem ( ano, zkoušel jsem vyhledávač) a mám problém zjistit, co to vlastně ty RC jsou. Rád bych některé z nich vyzkoušel, ale není možné, abych něco bral, když nemám ponětí, co to je.

KU crystal Vzpomínám si, že někdo říkal, že je to derivát katinonu, že je to beta keton?

EKU crystal, ethyl-keto amfetamin?

8clad?🤔🤔 Jestli to má 8 něčeho, tak je to asi oktan heptan nebo nonan... hmm. Nevím, nic chytrého nebo vtipného mě nenapadlo. 😕
Pokud víte, co jsou tyhle nebo jiné s kryptickými názvy kravin, pomozte honem.
Napsal jsem to do analytické chemie, protože o to se snažím, analyzovat, co jsou to za chemikálie. Přesuňte to, zabijte to, vynadejte mi, cokoliv máte na práci. Doufám, že jste ocenili můj slovní salát. 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC chemikálií bylo hodně tvoří Čína nyní je hovno nic zvláštního
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Právě teď. Myslím, že stále existují kouzelné molekuly, které se dají najít, ale nebudou to fenyletylaminy, catcholaminy, katinony ani tryptaminy. Ty jsou již vyčerpané a jsou tu tyto analogické drogové akty. Musíme se podívat na jiné drogové skelety. Zajímalo by mě, co by mohl dělat substituovaný atropin? Harmalin vypadá slibně, beta-karboliny nebyly, pokud vím, zkoumány.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Bicyklo[1.1.1]pentanové náhrady fenylových kruhů
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nahrazují hexan pentanem? 🤔 To je zajímavá představa. Viděli jste můj nákres kokafetaminu? Ale víte, že hexan není fenol. Cyklohexan není fenol, dokonce ani benzen není fenol, takže aby bylo jasno, NAHRAZUJÍ CYKLOPENTANOLY? To je divoké 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"Nahrazení centrálního, para-substituovaného fluorofenylového kruhu v inhibitoru γ-sekretázy 1 (BMS-708,163) motivem bicyklo[1.1.1]pentanu vedlo k objevu sloučeniny 3, ekvipotentního inhibitoru enzymu s významným zlepšením pasivní permeability a rozpustnosti ve vodě. Změněné biofarmaceutické vlastnosti látky 3 se promítly do vynikajících perorálních absorpčních charakteristik (∼4násobné ↑ hodnoty Cmaxa AUC oproti látce 1) na myším modelu inhibice γ-sekretázy. Studie SAR jiných fluorofenylových náhrad navíc ukazují na vnitřní výhody bicyklo[1.1.1]pentanové části oproti konvenčním náhradám fenylového kruhu s ohledem na dosažení optimální rovnováhy vlastností (např. inhibice γ-sekretázy, rozpustnost/permeabilita ve vodě, metabolická stabilita in vitro). Celkově tato práce rozšiřuje rozsah [1.1.1]-cyklu nad rámec pouhé "spacer" jednotky a představuje přesvědčivý argument pro jeho širší použití jako náhrady fenylové skupiny ve scénářích, kde počet aromatických kruhů ovlivňuje fyzikálně-chemické parametry a celkovou podobu léčiva."

Ve farmaceutickém průmyslu to v poslední době zkoušejí s mnoha léky. Nevím, proč by se na to čínští RC chemici nemohli vrhnout.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Doufám, že jste pochopili, že jsem prostě blázen do hovadin. Ve skutečnosti si nemyslím, že mám znalosti v oblasti chemie. Pilně se učím, 2 noci nespím a čtu patentové učebnice, snažím se stíhat každou věc, kterou si přečtu a kterou neznám, a 3. den dlouho spím 😴. Před rokem jsem o chemii nevěděl nic užitečného. Znal jsem názvy některých prekurzorů a některých reakcí a teď se trápím, abych vypočítal entalpii nové reakce, o které nejsou žádné informace, takže... Budu se tím potácet, dokud to nezvládnu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Existuje spousta cílových receptorů pro léčiva, které nespoléhají na klasiku (adrenalin, seratonin, dopamin, GABA). nAChR a muskarinové, gabapentinoidy, ghb receptor, KvLQT2, enzymové interference.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Já také. Byli jsme ochutnat náš vlastní produkt, že?
 
Top