Jaký je nejrychlejší způsob sušení amfetaminové pasty?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Dobrý den, BB,

v poslední době vyrábíme konzistentní šarže rychlostní pasty a chceme část z nich vysušit, protože mohou existovat zákazníci, kteří dávají přednost tomu, aby jejich výrobek byl suchý, a ne ve formě pasty.

Mám kamaráda, který vlastní vakuový vysoušeč, a slyšel jsem, že ho lze použít k sušení speedu. Nevíte někdo, jak dlouho to bude trvat.

Existují k tomu nějaké rychlejší alternativy.

Děkuji všem, kteří se rozhodnou si to přečíst a odpovědět na to.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Možná dehydrátor potravin/výrobce škubánků? Mám takový malý od firmy Nesco, který používám na sušení hub a který jsem koupil v obchodě s domácími spotřebiči za 40-50 dolarů? Nebudete ho moci použít na obrovské množství najednou, ale myslím, že byste mohli udělat kilo nebo dvě pasty za několik hodin. Je to v podstatě odvlhčovač, který vhání suchý vzduch do malého uzavřeného prostoru a můžete regulovat teplotu od ~90F do 140F. Amph prášek začne vysávat vlhkost ze vzduchu, když dosáhne určitého bodu, takže bys ho nemohl jen tak rozprostřít na tác a namířit na něj ventilátor. Pokud byste sušili touto metodou a vakuově ji uzavřeli, fungovalo by to myslím dokonale..

Používám to na všechno možné, sušení trávy a hub atd., redukci roztoků citlivých na teplo, odpařování rozpouštědel nebo jiných kapalin, krystalizaci atd. takže to ani tak není hrozná investice.
Dávejte na sebe pozor,
o7
 
Top