Question Jaká je velkoobchodní cena za 1 kg amfetaminu a metamfetaminu na evropském trhu?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Rád bych znal odpověď na tuto otázku, děkuji vám všem!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Amfetamin rychlost to je asi 1200-1800 euro za kg ve Velké Británii je to 900 - 1500 liber za KG.

Mdma je to asi 4000-5000 eur ve Spojeném království je to asi 3500 až asi 5000 liber závisí na oblastech atd.

Tato otázka byla položena mnohokrát měl projít vlákna kámo
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Jak je možné, že konopí nebo hašiš na kg whosale stojí více než amfetamin?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ano, je to tak, kamaráde, kilo speed amfetaminu je levnější než kilo hašiše a trávy.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tak já si myslím, že to za to nestojí, semínka plevelů jsou u nás legální, problém je, že je potřeba velká plocha na zasazení plevele, zápach, zavlažovací systém, vrtulník to vidí ze vzduchu, co je uvnitř skleníku... ale pořád si myslím, že to stojí za to víc než výroba amfetaminu.
Taky výroba amfetaminu není jednoduchý proces, musel bych si nejdřív vyrobit prekurzor (P2P), protože když ho koupím od čínského dodavatele, tak mě podvedou.
Přemýšlím o výrobě MDMA nebo pěstování marihuany, mým cílem je vyrábět ve velkém a prodávat ve velkém, původně jsem plánoval vyrábět LSD, ale jeho prekurzor (kyselina lysergová) je velmi složitý na výrobu a používá se velké množství činidel , tenhle obchod s drogami je pěkný zmatek
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob vlastně si myslím, že v celé EU jsou semena plevelů legální pro pěstování ve velkém měřítku bys asi potřeboval XL stan a pro dosažení vysokého výnosu nejlépe v hydroponii, jako je RDWC záleží na úrovni dovedností viděl jsem některé kluky, kteří z 1 rostliny rdwc získali 9oz docela snadno samozřejmě zkušenosti se počítají. Právě teď s pěstování trávy náklady na elektřinu v Evropě jsou velmi vysoké, takže to nestojí za to, pokud plánujete platit legálně samozřejmě tam jsou někteří, kteří kradou elektřinu, ale oni pěstitelské domy vždycky zatkli a ano, pokud jde o vrtulník vidět, že je tepelný výkon používají termokamery najít domy, které není velký problém s LED světly v dnešní době tho jako tepelný výkon je velmi minimální a pokud mají dobrý ventilační systém a filtry není to velký problém pro vůni jediná nevýhoda je, že to trvá 3-4 měsíce od semínka do sekání trávy, Pěstování plevele se vyplatí pouze v případě, že máte věčné nastavení, kdy sklízíte každých pár týdnů a máte starou dobrou mateřskou rostlinu atd.

Amfetamin ano nestojí za moc, ale nebude vám trvat 3 měsíce, než vyrobíte kilo vše záleží na klientech, které máte, jaká je poptávka.
Chemie z dlouhodobého hlediska si myslím že se to naučte a zvládněte amfetamin a pak přejděte na mdma s mdma jsou různé způsoby jak můžete prodávat , můžete vyrábět xtc pilulky z mdma které uděláte a budete mít větší zisk. A pokud jde o p2p můžete získat prekurzory z Číny snadno od legitimních společností na začátku náklady na vybavení to může být nákladné, ale to stojí za to po prvním pokusu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Díky za radu, kamaráde, doporučíte nějakého dodavatele čínských chemických prekurzorů?
Kde mám záruku, že se ke mně dostane originální CAS, protože i když zaplatím přes úschovu alibaby a obdržím náhradní výrobek, nemohu žádat o vrácení peněz, protože uvedený chemický prekurzor porušuje pravidla alibaby, takže alibaba můj nákup nechrání
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pěstování plevelů je dlouhý a pracný proces.
Bude to jednodušší než provést syntézu, ale musíte tomu věnovat čas a úsilí.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28

Nebyla tato situace před 3-4 měsíci zcela obrácená Ike? Nebylo kolem konce roku kilo jako 6000 amerických dolarů.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Američané neznají amfetamin, jen pervitin, mají ho snadno dostupný na lékařský předpis v podobě adderalu a jiných
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
V evropě má metamfetamin výrazně vyšší cenu než v USA. Obvykle se pohybuje v rozmezí 10-15KEUR. Nevím, jestli se potácím, ale myslím, že jsem tady něco viděl, že velkoobchodní cena pervitinu v české republice je kolem 22 500EUR/KG. To je kurevsky směšné

V USA se pervitin pohybuje kolem 3000-6000USD/KG, ale 6000 je velmi nepravděpodobné.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jo, nejnižší možná cena se zde pohybuje kolem 18-20 tisíc eur, možná i více, když chcete HCL a nejlepší čistotu.
12-16k je také možné, ale většinou není vyčištěný a rekrystalizovaný.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To do značné míry závisí na konkrétní zemi a regionu. Viděl jsem, že se ceny v jednotlivých ulicích měst značně liší. Stejně jako u všeho ostatního je hlavní město každé země nejdražší, přičemž centrum města je zlatý důl. Nicméně jen blázen by prodával v takto obydlených oblastech, přestože výnos je podstatně lepší. Pamatujte, že peníze jsou bezcenné, pokud je nemůžete utratit. Ve vězení si nakonec stejně koupíte brýle za 300 dolarů.

Také nesmírně záleží na konkrétním prodejci. Někteří mají podivně nízké ceny, které se však stanou zřejmými, jakmile výrobek skutečně vyzkoušíte nebo dokonce jen uvidíte. Jiní lidé mají směšné ceny za výrobek, který je jen průměrný. Pokud ale budete hledat, nakonec najdete toho člověka, který má vysoké ceny, ale jeho výrobky jsou prostě úžasné a stojí za to. Kvalita > kvantita, tak by to mělo být. Každý, kdo vyrábí drogy, by si měl spíš říct o víc peněz, ale poskytnout lepší produkt, a ne naopak.
 
Top