Jaké téma používáte?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jako znáte tu malou věc na výběr barvy v rohu? jakou barvu jste si vybrali? obvykle mám růžovou, ale změnila jsem ji na modrou, protože si myslím, že vypadá lépe s mým novým pfp lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mají zelenou barvu, ale nyní se přepínají na fialovou(růžovou) podle vašeho spouštěče
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Co to je?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ZmOLCnqywa

malá paletka
Jakou barvu si vyberete? moje je růžová rn
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aha, už to chápu. Žádný JS tu není :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im zpět k zelené mé oblíbené a mému zraku, fialová s bílými linkami nebyly dobré pro mé oko
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pocit, přál bych si, aby existoval tmavý režim. jako jo, je tam možnost šedé, ale přál bych si, aby všechny bílé části mohly být černé nebo tmavě šedé, zatímco všechny barevné části mohou zůstat barevné. růžová a černá by byly roztomilé a mnohem jednodušší pro mé oči. jdu dolů z koksu rn a bílá není comedown-friendly lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Přání tedy patří administrátorům. Cool jeho koks je levný a docela skvělý stačí si užít mokrý. Prosím, poznamenejte si to. Zatím jsem žádný koks nedostal. Slab Coke/Heroin je tak 50$/g, ta těžká povaha se nedá rc napodobit, stejně jako Salvinorin a Cannabis celistvost. LSD je založeno na moučné houbě. Všichni souhlasíte, že?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nikdy jsem nedělal rc stimy, takže nevím, ale nemyslím si, že by se většina rc blížila koksu. a jo, je to opravdu levné, ale pořád kvalitní za tu cenu. dobře na prodejce. souhlasím, že rc psychedelika nejsou tak dobrá jako ta tradiční. nedělal jsem nic syntetického, ale třeba houbičky jsou zábavnější než méně známé věci jako lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimethokain je velmi levný slabý rc koks. 5meoDMT se většinou vyrábí jako rc a je špičkovým halucinogenem, rc jsou více než přirozené a dobré. Pcylosybinové houby jsou silnější než semena LSA slabý analog LSD, to je samozřejmé...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Tato funkce je stejně užitečná jako váš příspěvek.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
I děti to vědí
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pokud se o tom nikdo nezmínil, pokudjste jedno zařízení, klikněte namsettinfs, přejděte na spodní část, o telefonu, a pak 7krát klikněte na sestavení #. Povolili jste ovládací prvky pro vývojáře. Klikněte na to a můžete vynutit tmavý režim na cokoli. Proč yo5 jsou tam v režimu pro vývojáře, pokračujte a povolte ' vynutit povolení aplikací na externí a to vám umožní přesunout téměř jakoukoli aplikaci na SD auto
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Téma číslo 7 + tmavý režim systému mi vládne !
 
Top