Post Delivery Jaké je řešení pro rentgenové záření? [Zeptejte se na obal]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ahoj komunito BB,
Vím, že na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Ale na co se ptám,
Které metody a techniky balení mohou snížit pravděpodobnost zabavení zásilek, které jsou zachyceny rentgenem v mezinárodní přepravě?

Myslím, že použití mylarových sáčků je nejlepší způsob, jak skrýt výrobky před rentgenem, že? Pokud vím, ruší paprsky.
Nebo to naznačuje, že je něco podezřelé?

Má množství z hlediska hmotnosti vliv na vzhled obsahu pod rentgenem při použití mylarových sáčků, nebo se tak děje jen u plastových sáčků?

A také: Co si myslíte, kluci, o používání sklenic s fitness doplňky, jako je syrovátka a všechny tyhle věci? Myslím, že vložení produktů, jako jsou pilulky nebo krystaly, do těchto sklenic, mezi skutečný syrovátkový prášek, s normálním plastovým sáčkem (ne mylarovým). Pod rentgenem to bude vypadat docela normálně.
Nebo bude rentgen podezřelý z rozdílu v hustotě obsahu?

Děkuji vám všem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahoj člověče,

Slyšel jsem, že mylarové sáčky nezabrání rentgenovému záření na 100 %. Co jsem slyšel, je, že rentgenové paprsky mají problémy ''vidět'' přes materiály s nízkou hustotou, jako je dřevo.
Nejlepší by asi bylo to do něčeho schovat. Četl jsem o chlápcích z Německa, kteří převáželi 4MMC z Německa na Nový Zéland v plechovkách, které sami lisovali. Označili je falešnou značkou a převáželi je půl roku. Vlastně je nechytili při pašování, ale při tom, jak byli v laboratoři moc hloupí.

Víc k tomu říct nemůžu, ale myslel jsem, že by to mohlo být užitečné :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den, má někdo k dispozici. Odkaz na vlákno, kde se probírá namáčení koky do kaučuku a extrakce?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vedení: Vydavatelství a nakladatelství, které se zabývá chemií a chemickými technologiemi, se zaměřuje na problematiku chemie a chemického průmyslu. Když vám dělají rentgen, nasadí vám vestu, která má olověné destičky. Olověná fólie zní úžasně. Nemyslím si, že pilulky v plechovce syrovátkového proteinu někoho oklamou, ale pilulky v lahvičce by mohly. Fólii velmi opatrně odlepte a použijte žehličku na prádlo, abyste ji vrátili zpět.
 
Top