Question Jaký je váš oblíbený lis na pilulky?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ahoj všichni, doufám, že se u daří dobře. Je to můj první příspěvek zde a ne poslední. Mám jednoduchou otázku, a není to vlastně otázka, ale spíš dotaz na názor. Vysvětlím, používám od 1roku svůj vlastní řemeslný lis na tablety pro XTC, ale budu pěstovat kvalitu, takže potřebuji skutečný lis, můžete mi dát váš názor na váš minulý lis nebo váš skutečný lis? Pomůže mi to při výběru dalšího lisu. Tx All a uvidíme se později.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Dobrý den!
Máte na mysli stroj nebo razítko?

Pokud myslíte razítko, stačí jít na jakákoli malá razítka, jako je PP, Punisher.
protože vyžadují méně prášku. také se vyhněte jakýmkoli razítkům s dávkováním na zadní straně.
Vyberte si něco, co vypadá dobře v mnoha barvách.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nemáte náhodou odkaz na jejich zakoupení, protože nemohu nikde najít, kde je koupit.
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Ahoj ! díky za ur návrat, myslím stroj , ale díky za razítko byl další krok. pokud máte nějaký návrat o stroji na lisování tablet, jsem otevřený.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Netušíte někdo, z čeho holandští mistři/qdance crew vyrábějí své dvojbarevné pilulky?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Je třeba rozhodnout o objemu výroby (tablety za hodinu) a velikosti tablet (kolik účinné látky a pomocné látky). Poté můžete vybrat zařízení, v Číně je mnoho možností, můžete objednávat po částech.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
K výrobě tohoto druhu je určen rotační stroj.

Můžete je vyhledat na Googlu a najdete je.

Stačí napsat (dvoubarevný rotační tabletovací stroj)
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
TDP-5 Generování 6 000 za hodinu Maximální stlačení 50 N
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Existuje ruční lis, který si můžete vyrobit doma, nebo nějaký způsob, jak si ruční lis vyrobit?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Vyhněte se této myšlence, každá konstrukce příručky nemá dostatečný tlak, vaše pilulky se rozpadnou a rozdrobí.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nerozumím otázce... TDP-5 je dostatečně adekvátní pro duplikaci JAKÉKOLI pilulky. Účinná látka a další složka (složky) hrají roli v tom, "kolik" stlačení z lisu je zapotřebí ke konstrukci dané pilulky
bez obav z rozpadu!!!!!!!!!!!!
 
Top