Kde prodávat kokain

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Já vím, trochu hloupý název. Ale chtěl bych trochu probrat, kde je v dnešní době nejlepší potencionál prodávat koks.
Já osobně jsem prodejce ze střední Evropy, který pracuje více než 9 let na místní bázi face to face. Nicméně jsem se rozhodl, že je čas expandovat.
Máte nějaké oblíbené metody? Tržiště bez smrtelných poplatků? Dejte mi vědět !
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
můžete vyzkoušet různá tržiště na darknetu, ale poplatky jsou příliš vysoké a velmi konkurenční.
  • Moje osobní rada zní, abyste se připojili k některému z darknetových tržišť, ale pokud se vám líbí, měli byste se připojit k našemu tržišti bb escrow
  • na levé straně 5. ikona (handshake) budete ge bb escrow.
  • Klikněte na ni a v levém horním rohu vyberte sell (koupit/prodat).
  • vpravo nahoře najdete nový obchod klikněte na něj a vyplňte fórum a můžete začít.
Zatím jsme malá komunita, se kterou neuděláte ginormous sales, ale rosteme rychlým tempem, takže se k nám můžete zkusit přidat.

Poplatek za služby je 5 %, ale ne méně než 10 dolarů.


časy
:


  • Prodávající má 48 hodin na potvrzení obchodu.
  • Pokud rekvizity NEobdrží a od potvrzení uplynulo 48 hodin - obchod se ruší.
  • Pokud jsou rekvizity obdrženy a prodávající nezíská příjem do 24 hodin, obchod se ruší.
  • Pokud je kupujícímu vyplacena faktura a poté byl obchod z jeho strany zrušen, může kupující vrátit své finanční prostředky na vlastní účet po odečtení provize.


Algoritmus objednávání:


  1. Prodávající a kupující se navzájem vyhledají, dohodnou se na podmínkách budoucí transakce mezi sebou (cena zboží, doprava, balení a všechny další podstatné podmínky). Domluví se, kdo zaplatí provizi. Když jsou známy konečné náklady na objednávku, kupující zahájí obchod.
  2. Chcete-li zahájit obchod, přejděte na tento odkaz Nový obchod. Vyplňte požadovaná pole.
  3. Jakmile kupující vytvoří obchod, musí prodávající potvrdit svou ochotu plnit své závazky.
  4. Poté, co prodávající potvrdí připravenost uzavřít obchod, bude moci kupující objednávku zaplatit.
  5. Pokud je platba úspěšná, Escrow agent bude pozván do chatu o transakci a zašle zprávu, že objednávka je zaplacena.
  6. Jakmile kupující obdrží objednávku, musí kliknout na tlačítko "Dokončit obchod". Tato akce umožní prodávajícímu získat platbu za objednávku. Pokud má kupující nárok na prodávajícího, musí pozvat administrátora do chatu o transakci pomocí tlačítka "Pozvat administrátora".
  7. Po úspěšném dokončení obchodu může prodávající vybrat BTC do své peněženky pomocí tlačítka "Vyplatit".

Máte ještě otázky ohledně bezpečného uzavírání obchodů? ----->>>
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vždy existuje možnost distribuce prostřednictvím darkwebových tržišť - ve skutečnosti jedno takové právě používáte. Svůj produkt zde můžete distribuovat prostřednictvím sekce Escrow. Také můžete distribuovat lokálně, ale dejte si pozor, že to představuje značné riziko a do značné míry závisí na vašem regionu.

Pokud posíláte balíčky poštou, vždy produkty dvakrát vakuově zapečetěte. Odesílejte pouze v pondělí. Pokud posíláte později, riskujete, že balíček bude o víkendu zastaven a vystaven zápachu.

Nezapomeňte, že zasílání čehokoli do EU nebo mimo ni podléhá povinné celní kontrole. Doporučuji posílat balíčky pouze ve vašem regionu. To neznamená, že balíček nebude zkontrolován, znamená to pouze, že není pravidlem, aby jej celníci kontrolovali.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Země v rámci Evropské unie také předávají celn?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Není to pravidlem. Balíky zasílané přes území EU by neměly být kontrolovány celními orgány. Neměli byste s tím však počítat. Vždy existuje možnost, že některá země přiveze ke kontrole čichacího psa a vy se to nedozvíte.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dobře, děkuji za rady/názory! Jak jsem psal, mám zkušenosti s místním trhem. Pravděpodobně budu používat BB escrow, protože se mi velmi líbí komunita a uživatelské rozhraní.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, přečtěte si o BB trhu. Svůj inzerát tam můžete vložit zdarma, nebereme žádné poplatky. V případě, že chcete peníze ochránit, můžete využít BB Escrow (je to volitelné). Také si můžete otevřít osobní skupinu svého obchodu. Pro komerční využití skupiny musíte získat prémiové členství.
 
Last edited:
Top