Kde je červený fos?

igotbakingsoda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohl by mě někdo nasměrovat správným směrem k nějakému čistému červenému fosfátu a také k zásobě pse, která by byla také dobrá.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Použijte PH down. pH down je na bázi fosforu.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jsem si jistý, že to je kyselina fosforečná, nikoli červený fosfor.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jsem si toho vědom, ale pokud je cílem červená, bílá a modrá... Proč nezkusit z hypofosforu (50-100 %) a jódu vyrobit HI.....
3. Reagujte jodid draselný s kyselinou orthofosforečnou, získejte HI(aq) a HI. Chemie fosforu je složitá. Z pozorování vyplývá, že následující reakce jsou hlavní:

1) KI + H3PO4(aq) + delta temp--> HI(aq)+ KH2PO4
2) KH2PO4 + KI + delta temp--> HI + K2HPO4
3) další HI(aq) a HI se získává v průběhu dehydratace fosforečnanových solí draselných a jejich polymerace při reakci s jodidem draselným při vysoké teplotě - 400+ºC

Výhodou této metody je, že je bezpečná a kontrolovatelná a používá nesledované složky. Proces je podobný jednoduché destilaci a vyžaduje pouze skleněné nádobí, které obvykle vlastní tajný chemik. Pro 10 litrů/den HI(aq) je tato metoda ideální, vyžaduje pouze 22litrovou RB baňku a ohřívací plášť. Baňka RB o objemu 12 l-10 l / ohřívací plášť vyprodukuje 5 l/den; baňka RB o objemu 5 l / ohřívací plášť 2,5 l/den atd. Ohřívací plášť je klíčovým prvkem při výrobě HI(aq), olejové a pískové lázně neumožní dosáhnout dostatečně vysoké teploty. Tweaker může použít 1L erlenmeyerovu baňku s jednoduchým hrdlem 24/40 na kombinaci míchadla a horké desky a vyrobit 300-400 cm3 za několik hodin. (Procento výtěžnosti je funkcí měřítka. Při větším měřítku se získá více HI(aq) mol/mol na KI. 92 % výtěžnosti mol/mol na stupnici 22 l a větší, oproti pouhým 75 % na stupnici 1 l. Proč je to pravda, mohu jen spekulovat, ale přesto je to pravda.)

Nyní bude tato jednoduchá metoda poprvé na Úlu vysvětlena krok za krokem.


 
Top