• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kdo bude příštím prezidentem?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
budu příští prezident zřejmě 🙄
volit fidelis 2024, všechny drogy bych udělal legální :)

ve vší vážnosti si myslím, že je šílené, že si musíme vybírat mezi násilníkem a někým, kdo je senilní. ani jeden z těchto lidí by neměl být v čele. myslím, že trump je kvalifikovanější, ale je to hajzl a nechat ho být tváří naší země ve mně zanechává špatnou chuť.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Proto se nezajímám ani nesleduji žádného ze dvou hlavních kandidátů. Kdybych si chtěl vsadit? Tak nějak si myslím, že by to mohl dostat Trump. Nevím, jestli se to stane, to je jen můj dnešní pocit.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trumfy jsou zaplaveny soudními výroky. Biden je normální prezident, který dělá dobrou práci a mírumilovně jedná s NATO EU a ostatními. Dost bylo Trumpovy šikany světa, jak se zavděčit svým buranům. JOE BIDEN DRUHÝ TERMÍN jistota (s jeho doktorem blízko)🗽svoboda pro všechny.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na tom nezáleží. Na tom, kdo je Identita, nezáleží, na vašem hlasu nezáleží Teorie menšího zla jsou opotřebované a prokazatelně falešné. Jen si všichni pamatujte.
NIKDY SE NIC NESTANE. Ne ve federálních volbách v USA. Vládu jsem pozorně sledoval více než deset let. Téměř nic z toho nefunguje tak, jak se naznačuje. Politici strávili STOLETÍ tím, aby se ujistili, že jsou chráněni před trestním stíháním. Jsou to skutečně oni a my.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner jste to trefil do černého. Nemohu než souhlasit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Nemohu než souhlasit. To je fakt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Záleží na vítězství Ukrajiny nad ruským terorem. Líbí se mi Joe Bidens (bez obžaloby) normální myšlení: Amerika vede svět k velikosti, (ale jeho syn je narušený chemmastorbátor)... Ach, já jsem příliš naléhavý na milostného partnera
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normální myšlení? biden je senilní. nedokáže pronést projev, aniž by se odklonil od tématu. potřebuje umístit do domova důchodců, ne do úřadu. dejte někdo tomu starému páprdovi podporu života, ježíši kriste.

nelíbí se mi, jak je Trump bojovný a hrubý, ale ani to není dobrá volba! myslím, že Biden je jediná věc, která stojí mezi USA a Putinem, ale to moc neříká...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ano, Biden jsou vhodné pro úřad zachraňující svět, ale mohl by být zdatnější, ale i tak je u mě v pořádku. Výsledek se počítá. USA jsou defacto pečetí světa.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Myslím, že pozitivní a Biden je normální, ale slabý, Trump je hulvát. Joe Biden jdi do toho, jdi do toho, jdi do toho.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Upřímně řečeno, nevidím žádnou velkou změnu bez ohledu na to, který kandidát nakonec zvítězí. Měl jsem velké obavy, když byl Trup poprvé zvolen. S mnoha jeho politikami nesouhlasím, ale ani u Bidena, ani u Trumpa nevidím, že by se něco zásadního stalo. Jedna strana země bude nějakou dobu naštvaná, ale vsadím se, že to bude maximum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Menší zlo, děcka, připojíme se k Rusku a spálíme Čínu? Jsou JEDINOU hrozbou pro naši sociopoliticko-ekonomickou nadvládu. Dělám si samozřejmě legraci, tihle hlupáci se bijí v prsa a vyhrožují si, ale nikdy už nebude použita nebo dokonce vyzkoušena jaderná bomba. Fyzicky to ani nejde.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nemohou použít další atomovou bombu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že kdyby mohli, tak by to udělali, ale místo toho nám pro naše nejtěžší bombardování přejí. Používáme MOAB. Myslím, že kdybyste se podívali do oficiálních kanálů, zjistili byste, že existuje celosvětová smlouva zahrnující nepoužívání a netestování jaderných zbraní, ale myslím, že existuje i zastřenější důvod. Navíc k čemu by v dnešní době někdo potřeboval použít jadernou zbraň, když máme vyzbrojené satelity schopné propálit díru do země s přesností na pár metrů?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že kdyby mohli, tak by to udělali, ale místo toho nám pro naše nejtěžší bombardování přejí. Používáme MOAB. Myslím, že kdybyste se podívali do oficiálních kanálů, zjistili byste, že existuje celosvětová smlouva zahrnující nepoužívání a netestování jaderných zbraní, ale myslím, že existuje i zastřenější důvod. Navíc k čemu by v dnešní době někdo potřeboval použít jadernou zbraň, když máme vyzbrojené satelity schopné propálit díru do země s přesností na pár metrů?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V každém případě USA prohrávají. Trump vyhraje..........pravděpodobně se naše demokracie rozpadne podobně jako v Německu 30. a 40. let.
Trump prohraje......lidé vyjdou do ulic jako 6. ledna.

Já osobně ,si dělám zásoby pečených fazolí na dva měsíce a ve sklepě, hned vedle mé chemické laboratoře, vyrábím celou řadu nábojů 6,5 creedmoor.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak nějak si myslím, že to bude totéž, jiný obličej, pokud vyhraje trump.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Doufám, že máte pravdu. Nicméně fazole a munice pro mě. Potřebuješ jen přežít první měsíc nebo dva, zatímco všichni ostatní budou hladovět a střílet se navzájem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Souhlasím bez ohledu na to, kdo je prezidentem. Také si dělám zásoby. Nejsem super daleko, ale mám MRE, vodu a několik střelných zbraní. Ne, že bychom byli připraveni se bunkrovat, ale chci se tam dostat. Nejen kvůli prezidentovi. Jsme jeden zbloudilý astroid od toho, abychom byli připraveni být na chvíli sami.
 
Top