Looking for a vendor Proč nikdo nenabízí A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Především jsem jen pyrokuřák, ne chemik, takže se omlouvám, pokud to, co řeknu, bude znít neznalecky, ale po shlédnutí videí syntézy pervitinu a syntézy apvp se mi zdá, že apvp je mnohem jednodušší a méně problematická.

Se zákazem apihp a neexistencí freebase mdphp se pyrro kuřáci ptají po apvp, aphp atd. a je to hodně lidí. Protože nová legální pyrra jsou zklamáním.

Prohledal jsem všechny velké tor markety, nikdo nenabízí apvp, zatímco tisíce nabízejí meth a speed. Prostě mi to nedává smysl, jak tak masivní díru na trhu nevyužije jediný člověk v celé EU.

TLDR; chápu, že víc lidí chce meth než apvp, ale apvp v EU by bylo docela ziskové a apvp je mnohem jednodušší na výrobu. Proč nikde v EU není apvp?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Dnes vaříme první zkušební dávku
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den, mohu si to vyzkoušet ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Prosím, najděte si mě, hledám už asi rok. velká tlustá nula je to, co jsem našel. určitě aphp, apihp, atd. atd. jsem solidní, žádné drama. 4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pokud váš úspěch chci v
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Pokud jste ve Velké Británii, můžeme vám zaslat vzorek zdarma
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jsem v Itálii byl by uiu schopen zaslat vzorek apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vypadá to, že výroba léků je velmi výhodná...
Dá se také smíchat s mefedronem nebo speed pastou?
Jaká je cena za 1 kg v Evropě?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Tam zatím dopravu nenabízíme, ale možná něco vymyslíme

Vyhnul bych se míchání, protože by se mohly vzájemně ovlivňovat.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
No cant apvp lze míchat s hexedronem a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
V Evropě za 2700 až 5000 € kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
pokud rádi chodíte jako blázni, otáčíte se pokaždé, když slyšíte nějaký hlas v hlavě nebo bludy o pronásledování, nebo splachujete do záchodu, co jste si koupili, a myslíte si, že za dveřmi stojí policista, velmi silný účinek, jde o APVP, osobní zkušenost,myslím, že právě proto ji na trhu nenajdete. 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Jak to působí? Když si vezmu malou dávku, budu mít halucinace?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ne okamžitě, záleží na těle a na dávkování a způsobu použití, u někoho za měsíc půda zapíská, u jiného za půl roku, ale v každém případě se to stane
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso to vystihl, 90 % peepů se neumí držet, jsou přistiženi, klapou hubou, a pak je laskavý úžasný tvůrce, který se snaží udělat peepům radost, v háji. ze stejného důvodu jsem přestal tvořit za peníze. lidi se neumějí držet s opravdovými a prasata jdou po stopách peepů snapdog city až do vašeho okolí. je to prostě škoda. většina lidí by se měla držet dál od drog. prostě nebyli stavěni na to, aby zvládli jízdu raketou, a chtějí pryč, jakmile jízda začala. 57 roky sleduju, jak se to děje. je to smutné, stejný případ jako alkoholici, kteří se propijí do mokrého mozku. vysmívají se lidem, kteří mi říkají, že moc pijí, a dál do sebe buší, dokud nemají mokrý mozek a není cesty zpět. každý si myslí, že to dokáže udržet na uzdě, a já jsem po celém svém životě jediný, kdo není mrtvý, nedělá život nebo smaženou rýži k ničemu.Pokud jste spadl do jakéhokoli druhu psychózy, zatímco dělá drogy, měli byste raději dvakrát přemýšlet o pokračování své cesty po této cestě, protože je pravděpodobné, že to není cesta pro vás. sry bout rant, ale jsem tak unavený ze stejné staré písničky a tance. jsem party sám nebo w moje dívka. cant tryst téměř nikdo v těchto dnech. oh příběhy bych mohl vyprávět. ale mám tajemství, takže to je to. Zůstaňte v bezpečí, lidi.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Měli byste jít do nějaké země po Sovětském svazu, tam je trh plný s apvp jen mrtvých kapek
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
A podívejte se, jak lidé reagují na tuto látku, je tak toxická, že určitě dlouhodobě poškozuje mozek.
Neurotoxicita je prostě tak vysoká
 
Top