Proč není amfetamin ve formě šťavelanové soli

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Proč není amfetamin ve formě šťavelanové soli
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Můžete vytvořit oxalátovou sůl aminů, ale myslím, že je to trochu složitější, mohla by to být dobrá alternativa k hcl, ale pokud vám ve výrobku zůstane nějaká kyselina oxalátová, je toxická

Aminová volná báze byla rozpuštěna v pětinásobném objemu suché IPA a po kapkách přidána k 1 eq bezvodé kyseliny šťavelové rozpuštěné v IPA. V některých případech se přímo nevytvořila žádná pevná látka. Přidán 3x objem etheru jako a teh erlenmeyer umístěn do mrazáku. O hodinu později se vytvořila objemná nadýchaná bílá sraženina. Ta byla vakuově zfiltrována a nabídla pevnou látku podobnou gelu. Ta byla tritrována v éteru a vysušena odsáváním a poté ve vakuu. Výtěžnost se pohybovala mezi 60 a 95 %.
Odpařením filtrátu se získá olejovitý materiál, který po zakrytí éterem a vložení do mrazničky zkřehne. Opětovnou krysatlizací IPA:éterem se odstraní poslední stopy kyseliny šťavelové.

Touto metodou lze také vytvořit citráty
Místo IPA můžete zkusit použít ethylacetát.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Děkuji za trpělivost s odpovědí, ve skutečnosti jsem se do této fáze ještě nedostal. V současné době zažívám neúspěch v procesu extrakce efedrinu z efedrinu pomocí efedrinu.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
To je v pořádku, pokud jde o extrakci z efedry, nemohu vám pomoci, protože jsem to nikdy sám nedělal, ani jsem o tom moc nepátral.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mám odvážný nápad: Protože Ephedra sinica při rozpuštění v horké vodě neustále uvolňuje efedrin, bylo by možné směs Ephedra sinica, jódu, červeného fosforu a vody zahřívat přímo pod refluxem po dobu 24 hodin? Mohl by výsledný produkt potenciálně poskytnout přímo metamfetamin ve volné formě?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Možná bude mít nízkou výtěžnost s množstvím organických vedlejších produktů a kdo ví jakých vedlejších reakcí, vůbec bych nedoporučoval
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Děkuji, ale s mými současnými omezenými zdroji asi nebudu schopen vytvořit žádný užitečný produkt. V současné době nejsem schopen z rostliny efedrinu účinně extrahovat ani prekurzor efedrinu.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Vyzkoušejte jiné cesty, možná zkuste extrahovat efedrin nebo pseudoefedrin z pilulek
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Naše země nemá přístup k takovým lékům a mnoho rozpouštědel je omezeno. V současné době se zdá, že nejschůdnější možností je extrahovat efedrin z rostliny efedrin a poté postupovat moskevskou cestou s použitím jódu a červeného fosforu v refluxu. Následnou překážkou je však získání plynné kyseliny chlorovodíkové a nejsem si jist, jak postupovat. Máte nějaké návrhy ohledně plynné kyseliny chlorovodíkové? Může bezvodý síran vápenatý a kyselina šťavelová vytvářet plynnou kyselinu chlorovodíkovou? Jediná kyselina, ke které mám přístup, je kyselina šťavelová, proto jsem se ptal na šťavelanové soli. a jediné dostupné rozpouštědlo pro extrakci je petrolether a nevím, zda může přímo nahradit chloroform nebo toluen pro použití.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Nedoporučoval bych, aby s hcl(g) takto zacházelo mnoho začínajících chemiků, kteří zemřeli, k výrobě plynného hcl byste potřebovali kyselinu sírovou.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Bez plynné kyseliny chlorovodíkové, i kdyby se podařilo získat volnou bázi metamfetaminu, by bylo obtížné ji vykrystalizovat. Máte nějaké další návrhy? Kyselina sírová je omezená a pro mě nedostupná k získání.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zkoušeli jste to sami a mohli byste třeba poskytnout nějaké obrázky výsledného produktu?

Našel jsem to na jiném fóru, kde se uživatel také zmínil o možnosti použít ve stejném postupu místo kyseliny šťavelové kyselinu citronovou :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Záleží na tom, v jaké zemi se nacházíte
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Lze provést krystalizaci pomocí titrace roztoku kyseliny chlorovodíkové?
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ano, můžete ji krystalizovat v éteru s kyselinou chlorovodíkovou.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
A jéje, éter je také regulován, lze tedy použít petrolether?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Místo éteru můžete provést rekrystalizaci s dvojím rozpouštědlem s ipa a acetonem, můžete ji také provést pouze v acetonu, pokud chcete, nemusí být bezvodý.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mám přístup pouze k petroletheru, mohu ho použít?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U může dělat sůl, ale amphetamine hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Dobrý den, máte zkušenosti s výrobou amfetaminu hcl nebo nějaké informace o jeho výrobě?
 
Top