Question Proč prodejci nevytvářejí skryté balení ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jako například, když jsem si objednal roidy, zdroj mi schoval lahvičky, pelety ect v krabičkách od hořčíku a vitamínů, dokonce i krabičky od mikáda, které nebylo otevřené !

Proč prodejci léků dávají prášek jen do igelitového sáčku a vkládají ho do dopisu nebo krabičky? Kdybych byl prodejce, koupím spoustu malých knížek, otevřu je a na všech stránkách vystřihnu čtvereček, abych dovnitř vložil igelitový sáček a knížku zalepil, nebo idkyž koupím lisopain a vyndám všechny tablety, abych dovnitř vložil malý igelitový sáček a vložil zase tablety, proč to nikdo nedělá?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Je to proto, že mají hodně zakázek, a kdyby to začali dělat pro každou zakázku, trvalo by jim to věčnost.
Zkrátka vaše objednávka za 12 dolarů nestojí za takovou bolest, pokud většina balíčků dorazí na místo určení bez jakýchkoli překážek.

ale souhlasím s tím, že dávat detekovatelnou látku volně do balíku je jen jejich lenost, minimální hranici by měl splnit každý prodejce.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jednou jsem si objednal 1 g pervitinu a ten člověk mi ten gram dal do filtru od auta, do obalu, bylo to velmi diskrétní
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
typicky řečeno pro nižší množství je to zcela v pořádku, většina zemí nekontroluje mezinárodní dopisy, to je důvod, proč dopisy, které obsahují pouze přání nebo korespondenci, obvykle nevyžadují celní formulář, vždy jsem měl úspěch s odesíláním množství pod 50 g uvnitř narozeninových přání, jak jen to jde.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jediné, co opravdu musíte udělat, je ujistit se, že zásilku vakuově uzavíráte a nepoužíváte silné parfémy, vím, že to může znít jako dobrý nápad, ale zásilka, která je cítit levandulí nebo nějakým odstraňovačem pachů, bude pro pracovníka pošty mnohem podezřelejší než jen lehce hrbolatý dopis.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dobrý den, bratři!

Velmi velmi zajímavá otázka. Odpověď, kterou uvedl xoxo2.0, je ve skutečnosti obecně platná. Prodejci se už prostě nestarají, objednávky se dodají, dostanou zaplaceno a konec. Prodejci nyní nemyslí na koncového uživatele. Oni, prodejci, se nenechají chytit, ale koncový uživatel, prodejce, se dostane do seznamu sledovaných osob ve chvíli, kdy si objednávku vyzvedne.

To je tak trochu důvod, proč si vybírám mrtvé schránky v zemi původu čehokoli, co chci koupit, hlavně trávy. Raději si to odvezu domů sám s téměř stoprocentní jistotou, že já i můj produkt jsme v bezpečí.

Doufám, že prodejci začnou zase myslet na své zákazníky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne všichni prodejci se chovají tímto způsobem, alespoň mluvím o svém případu, kdy dbám na utajení při přepravě, což mohou potvrdit i moji zákazníci ;-) Ale možná největší prodejci mají tento problém.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Zajímalo by mě, jaké jsou zákony ve vaší lokalitě, protože obvykle nemůžete nést odpovědnost za zásilky směřující na vaši adresu, pokud LE do určité míry neprokážete, že jste věděli, co to je, a neobjednali jste si to, Plausable deniability a tak dále.

Je nepravděpodobné, že by vaše místní vláda provedla nájezd na váš majetek kvůli zachycení příchozích balíčků, ačkoli můžete spálit svou adresu a být podrobeni intenzivnější kontrole. DD jsou vždy ideální.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jak dlouho obvykle trvá, než dorazí objednávka? Minulé pondělí mi jeden poslali a stále čekám, až ho obdržím. Obávám se, že ji nedostanu.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Vždy objednávám pouze Pokud je stealth dobrý
. Rád si připlatím něco málo za dobré utajení. Někteří lidé prostě chtějí, aby to bylo levné, je to možné, ale podle mého názoru je dobré stealth výhra. Prodejci si udrží své zákazníky + získají i nové zákazníky. Už jsem řekl několika přátelům o Peaks a hes produkt. Jeho stealth je možná nejlepší, co jsem kdy viděl, a budu od něj objednávat další a moji přátelé také.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Někteří dodavatelé nabízejí skrytý překlad za příplatek. V závislosti na mnoha faktorech může být "stealth" opakem utajení, ale žádné utajení není neodhalitelné. Ujišťuji vás, že znají všechny triky. Pokud mají podezření, žádný stealth je nepřekoná.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
To je velmi důležité. Kamarád pracoval jako poštovní úředník, a když někoho chytili, označili ho. Zavolali K9, aby ho vyčmuchala, a ten člověk pakoval několik týdnů. Objednejte si na bezpečné adrese s čistým jménem a pokud vás chytí, dejte si pauzu.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
pro mě, i když jsem většinou při objednávce nedostala nic diskrétního, jednou jsem dokonce dostala objednávku, ve které, aniž bych o to žádala, jsem ji dostala velmi dobře schovanou v narozeninovém přání s balonkem na sedm let, také jsem se snažila najít obálku
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ano, většinou mezinárodní zásilky do určité hmotnosti neprocházejí mnoha kontrolami, vzhledem k velkému rozsahu mezinárodní pošty, jejíž jednotlivé dopisy nevyžadují celní prohlášení.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Většina dodavatelů, které jsem použil, používá v balení nápovědu. Její vakuové uzavření a vložení do pouzdra na mobilní telefon, sady levných dětských hraček atd. a následné přebalení do původního obalu. Nejlepšími přáteli prodejců při hledání návnad mohou být prodejny Dollar General.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Myslím si, že je docela špatné schovávat drogy na místech, kam nepatří, aby byly , takže je lepší je neschovávat, než je schovávat tam, kam organická látka nepatří. :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Kdykoli dělám místní DD, vždy ji nechávám na místě, o kterém vím, že k němu budou mít přístup pouze dospělí.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Alpino Jsem tak trochu ztracen. Říkáte, že posíláte léky s rostlinami?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpeny a terpenoidy, jako je mentol sloučenina, která se nachází v mátovém oleji, nebo thymol antifungikál používaný v ústní hygieně, flavonoidy, jako je ruttin, který se nachází v citrusových plodech, karbohydráty a polysacharidy, jako je destran, mastné kyseliny nebo vitaminy, jako je vitamin c nebo d, to jsou organické látky také můžete použít lahvičky od nich, ale ne tranparentní lahvičky, ale to vám nedoporučuji. Každý by měl mít svůj vlastní způsob přepravy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nyní vás chápu! Omlouvám se, jen mě to na chvíli zmátlo. Ano, to dává smysl
 
Top