William Dampier 4MMC He Havr

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
William Dampier mi poskytl následující syntézu 4MMC. Povídali jsme si do a z, ale od pátku se h hasn4 objevil, což je na rozdíl od hi. pryč a já jsem nebyl schopen požádat ho o radu / pomoc, protože mám pocit, že něco není v pořádku v tom, co dělám. složky a metoda jsou uvedeny níže. Dospěla jsem do fáze, kdy jsem do DCM přidala stejný podíl deionizované a pak jsem přidala kyselinu až do 5ph,,, DALŠÍ BIT JSEM SI NEVĚDĚLA, TAK JSEM ZKONTROLOVALA ÚROVEŇ PH VYŠŠÍ LÉVY PŘED PŘIDÁNÍM KYSELINY A DOBŘE JSEM VYTŘEPALA, POTOM JSEM ZKONTROLOVALA PH JEN VE VODĚ? TAKÉ KDYŽ PŘIDÁVÁM KYSELINU A DOSÁHNE 5PH, MÁM POKRAČOVAT V PROTŘEPÁVÁNÍ ECM, 4MMC A DEIRONISED?

BYLO MI ŘEKNOUT, ŽE KDYŽ PH DOSAHNE 5PH, 4MMC SE VYPUSTÍ Z DCM A VSTUPÍ DO VODY, ale nejsem si jistá, jestli je to tak nebo ne.

ČEKÁM, ŽE "4mmc WAYER V MOMENTU KRYSTALIZUJE, ale NEVÍM, JESTLI JE NĚJAKÝ 4MMC VE VODĚ, ABY SE MNOHEM VYPLACHOVAL. Krystalizovat, nejsem si jistý, co fo udělat.


NEPŘEHLÉDL JSEM SREP iMAYBR?

Složky a postup, jak je uvedl William DAMPIER, chybí ve fázi, jako je shak.

William Dampier mi dal následující syntézu 4MMC. Povídali jsme si do a z, ale byl pryč a já jsem nebyl schopen požádat ho o radu / hee láhev pro sadu a.oj y 4m.e

Metoda Williama Dampiera:
1. Do baňky přidejte 50 g100 g200 g BK (BK - pevná látka. Je třeba s ní pracovat v rukavicích. Na baňku použijte nálevku. Do dalších kroků by nebylo špatné si BK v baňce vyfotit. 2. V baňce si udělejte nálevku. Přidejte dichlormethan (150 ml300 ml600 ml min) a míchejte, dokud se celá BK nerozpustí. Rozpuštění může pomoci zahřátí baňky. K ohřevu použijeme nádobu s horkou vodou, ohřívací plášť na baňku nebo magnetickou míchací plotýnku. Míchejte protřepáváním baňky ručně nebo mícháním pomocí horního míchadla nebo magnetického míchadla. Nezahřívejte směs na teplotu vyšší než 40*C 3. Když je vše rozpuštěno, přidejte 100 ml200 ml400 ml vodného methylaminu. Ve vodě se nachází páchnoucí jedovatý plyn, který je cítit po zkažených rybách. Podle zápachu ho snadno pochopíte, ale nedoporučuji vám ho vdechovat. Můžete to zkontrolovat pomocí indikátorového papírku, bude zásaditý. Přidávejte methylamin pomalu, abyste zabránili přehřátí. 4. Když je přidán všechen methylamin, zahřejte směs na 35-40*C. Pokud již směs takovou teplotu má, jednoduše ji udržujte. Celkové přidání methylaminu, míchání se zahříváním by mělo trvat 3 hodiny. Po této době přilijte čistou vodu a oddělte ji od vrstvy dichlormethanu. Pokud je dichlormethanová vrstva cítit po zkažených rybách, opakujte proplachování čistou vodou. 5. Dále provedeme okyselení, existuje několik způsobů. Pro propagaci doporučím jednu ze svých oblíbených cest. Trvá déle, ale přináší dobré výsledky. Potřebujeme čistou vodu a skleněné nádobí na krystalizaci. Do promyté vrstvy dichlormethanu přidáme čistou vodu (ne více než stejné množství, jako je množství samotného dichlormethanu) a za dobrého míchání přidáváme kyselinu chlorovodíkovou, dokud není pH = 5. Vodu přidáváme do vrstvy dichlormethanu. Poté oddělíme vodnou vrstvu do skleněné misky tak, aby její tloušťka byla 1-1,5 cm. Necháme ji při pokojové teplotě na tmavém místě, bez víka. Není třeba míchat. DCM dáme do mrazáku. Očekávejte krystalizaci
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ahoj
Odpovím, zatímco budete čekat na Williamovu odpověď.
Během procesu okyselování se měří pH směsi. Pokud je při míchání pH 5, je proces dokončen.
Po okyselení je třeba nechat vrstvy oddělit. Poté je nutné oddělit vrstvu DCM od vodné vrstvy. Vrstvu DCM uzavřete a vložte do mrazničky. Vodnou vrstvu nalijte do hluboké misky a nechte ji vykrystalizovat. Při odpařování vody se vytvoří krystaly.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Tímto se ověřuje, zda 4mmc zůstává v DCM.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Hovno, už ho zavrhli.
Je lepší použít DCM než ethylacetát? V mé zemi je mnohem snazší sehnat ethylacetát.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Takže lze použít kterýkoli z nich a není žádný zvláštní rozdíl v kvalitě produktu nebo syntéze?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Takže není nutné dát vrstvu DCM se 4 mmc před okyselením do mrazáku?

Co se stane, když mám rozdíly v teplotách. Například půl hodiny jsem měl 35 stupňů, jindy tam bylo 37 stupňů. Po celou dobu čekám na teploty.
Mám tyto změny teplot vyrovnávat změnou reakční doby?
(Například když mám teplotu blízkou 38 stupňům, reakční dobu trochu zkrátím a když mám teplotu blízkou 35 stupňům, reakční dobu trochu prodloužím) ?

Moc vám děkuji. :)
 
Top