Práce s hesly, za nimiž se zobrazují alfanumerická slova, pomocí vortex maths

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem, doufám, že název je jasný, pokud ne, pokusím se o vysvětlení.
Nejsem profesionální člověk v oblasti bezpečnostních systémů, ani jiný odborník na tuto problematiku. Jen obyčejný člověk, který studuje matematiku jako koníček.
Před několika měsíci jsem začal studovat vírovou matematiku, která na první pohled vypadá jednoduše, ale při použití ve věcech našeho komunitního života jde ztuha, jako jsou hashe.
V předchozím příspěvku jsem oznámil, že jsem takříkajíc "objevil", že informace lze získat ze znaků, které hash obsahuje, když mluvíme o hashi, který obsahuje například heslo. (Vím, že hash může obsahovat nejen slovo, alfanumerické znaky apod. ale i celé soubory), i když se omezím jen na toto jednoduché rozšíření a tvrdou práci lze odvést v jakémkoli hashi.
Budu se snažit, aby to bylo velmi jednoduché. ale nebudu vysvětlovat, jak funguje vírová matematika, moje myšlenka sdílet to, (i když mnozí jistě budou používat pro škodlivé účely), protože chápu, že to může mít prospěšné využití, také uvidíme, jaké možnosti mi znalost nebo aplikace těchto znalostí může dát.
No, přeskočit jakýkoli skeptik, vyzývám vás, pokud argumentace nespotřebovává čas aplikovat tuto matematiku zůstat skeptický v tichosti. Tuto matematiku rozděluji do 4 diferenciálních oblastí, abych ji mohl aplikovat na hašení.
1¬ Znát hodnoty od 1 do 9 každého znaku ascii, to zahrnuje písmena, čísla a znaky. (Protože to aplikuji pouze na alfanumerické slovo, používám pouze písmena a čísla, i když jsem to zkoušel se znaky, zabere to čas a protože se vše dělá ručně, komplikuje se to, ale dá se to udělat), zkoušel jsem to s hash sha 256 a sha 512, pro y funguje v obou případech stejnou metodou.
2¬ Po dosazení hodnoty ke každému písmenu je třeba hash zredukovat na 4 skupiny po 4 číslech, redukce se provádí pravidlem vírové matematiky.
3¬ Majíce 4 skupiny těchto informací, získáme délku znaků hashovaného slova a také to, které skupiny musíme eliminovat.
4¬ Po eliminaci skupin, které nepoužijeme, což budou 2 skupiny po 4 číslech, budeme mít již 80 % všech písmen, které hash obsahuje. Přesná čísla a písmena získáme pomocí fraktální geometrie vírové matematiky.
Když je fraktální geometrie stejná, pak je výsledek pravdivý, v tomto případě musí být číslo ze skupiny 4 čísel kontejnerem písmen/čísel, které obsahuje slovo hash, jinak je z výsledku vyřazeno.
Když je součet skupin čísel roven nebo menší než 5, je slovo hashe kratší než 9 znaků, když je menší než 8, je slovo kratší než 18 znaků, v tomto součtu existuje vztah, dosahuje pouze sem, protože výsledky dávají vždy přesné číslo.
Celý tento proces provádím s papírem a tužkou, protože neexistuje žádný software, který by všechny tyto kroky prováděl automaticky, a po výpočtu fraktální geometrie to trvá jen pár hodin.
Všimněte si, že při opakování písmene je součet fraktální geometrie roven 0, ale protože 0 v této matematice neexistuje, výsledek je vždy 9, to proto, že musíte získat 3 6 nebo 9, abyste změnili polaritu na geometrii .
Se získáváním čísel ve více než 2 číslicích v alfanumerickém slově (2 spojitá čísla) příliš nepřehánějte, pokud je však lze získat, stejným způsobem se znaky. Bez ohledu na obtížnost hašování sha 256 nebo sha 512 se na obě použije stejný postup a získá se stejný výsledek, protože koncepce těchto matematických postupů spočívá v práci se zjednodušením celé množiny.
Vyzkoušel jsem tuto metodu se 100 hashi, 50 vytvořenými mnou a dalšími 50 vytvořenými neznámou osobou, a ve 100 pokusech byla vždy úspěšná.
Čeho lze tímto způsobem dosáhnout, když víte, jaká písmena a čísla slovo obsahuje, (můžete znát i znaky v případě, že je má, postup je stejný, jen delší), a délku slova.
Nepokračujte v jeho studiu, ale jsem si jist, že můžete také získat každý znak podle jeho pozice ve slově, to znamená znát pořadí, v jakém se jednotlivé znaky nacházejí, protože v metodě, kterou vám ukazuji, není žádné pořadí, získávají se pouze písmena a čísla, ale ne pořadí, nicméně jsem si jist, že v geometrii existuje vzor pořadí, protože, jak jsem se zmínil, je spojena s polaritou a ta dává řád.
Vyzývám vás, abyste o tom bádali, a s potěšením přispívám více na toto téma, protože po bádání na síti jsem nic podobného nenašel, a to je to, co vytváří vděčnost za objev, i když je to jen pro poznání a nepřispívá to ničemu lukrativnímu .
 
Top