Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? recenze?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem. Jsem zde nový uživatel.
Příští týden odlétám na dva měsíce do Kolumbie a během pobytu bych rád založil malou operaci, abych mohl během pobytu trochu synchronizovat 4mmc. Přemýšlel jsem, že bych začal se 100 g 2B4MP, nebo tak nějak...

Jsem si jistý, že seženu laboratorní vybavení, ale mám trochu problém s prekurzory... neznáte někdo nějakou legální laboratoř? Je Wuhan Alpha Omega legální? Vím, že tu inzerují, ale jejich provoz vypadá trochu pochybně.

Mají tam například uvedené své whatsappy. Také na stránce "O nás" je uveden "Jack Damon" jako "autorita v oboru medicíny", ale ta fotka je blbost, stock photo, kterou vyhledávání obrázků na Googlu odhalí, že je to někdo jiný.


Například zde na tomto dalším odkazu je na jeho jmenovce doslova napsáno Dennis


A zde je vyhledávání Google



Poté, co jsem byl před časem podveden za 400 liber Chenhua Chems (wickr: cnbilly), se trochu zdráhám objednat od těchto zatracených Číňanů znovu! Zvlášť s takovouhle červenou vlajkou.

Využil někdo tohoto prodejce?
Nebo může potvrdit vhodného prodejce?

Pokud ne, tak asi zůstanu u coke...., ale kde je na tom ta zábava? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Pracovali jste již někdy s bromoketony? Zůstaňte u nákupu koksu...

Bromoketony jsou neuvěřitelně silné dráždivé látky, pokud jen otevřete láhev mimo digestoř, zažijete, jaké to je, když vám kolumbijské chilli papričky potřou celé nahé tělo....věřte mi...
Není to sranda.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Kdepak, tohle bude můj první vědecký experiment nad rámec jednoduché ReX v IPA a jedné (pravda, spíše křečovité) extrakce přímo na bázi z kořene mimózy.

Ve videu sythesis meph ten chlapík nemá reakci probíhající v digestoři, ani se nezdá, že by měl na sobě plnou ochrannou vestu, jak naznačujete, že by mohlo být zapotřebí.

Všiml jsem si, že ve svém dalším komentáři zmiňujete, že většina 2B4MP zasílaných z Číny je podvod (z důvodu, který jste nastínil) - jste si jistý?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Chcete si zřídit laboratoř na výrobu mefedronu v Kolumbii - zemi kokainu a kartelů?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Můj člověk, ještě jsem ani nepřistál na místě... až se příští týden usadím a znovu se spojím se svým přítelem, zorientuji se v terénu (možná i v něčem jiném)... pak určím další postup.

Potřebuji pouze baňku se 2/3 hrdlem, oddělovací nálevku a zpětný kondenzátor (ten se při pohledu na průběh reakce zdá být zbytečný, protože slouží pouze k odvzdušnění; žádné unikající plyny není třeba zachycovat a vracet zpět do směsi... ne?)
A samozřejmě prekurzory.

Kolumbie je země s 50 miliony obyvatel... to mi vážně chcete říct, že to tam má kartel celé vytipované? Žádné ejercito militar, žádná policia, žádní abecedáři operující inkognito v zahraničí...?



Mohl bych dostat nějaké seriózní odpovědi? Může mi někdo odpovědět? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top