yaba recept se vyplatí

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Doe anyone know how to make yaba the meth pills from thailand will pay for it.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ahoj, Yaba je pervitinová pilulka, která se skládá z pervitinu a kofeinu v poměru 50/50 nebo méně (20/80). Možná jsou v ní nějaká plnidla a potravinářské barvivo.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Myslíte, že byste mi mohli dát návod, jak by se to dalo vyrobit, nejsem tak dobrý v chemisrtech, ale znám chemika, který by to mohl udělat, ale potřebuji nějaký návod, jako jak spojit pervitin a kofein a jak vyrobit pervitin nejlevnější metodou s největšími výtěžky.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Musíte si vybrat metodu, která bude vhodná pro vás a pro vaši lokalitu, dostupnost prekurzorů. Existují metody z P2P a efedrinu. Tam najdete metodu tabletingu. Doufám, že máte dostatečně dobrého chemika, abyste mohli smíchat pervitin s kofeinem. :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh ale jak se smíchá pervitin s kofeinem? to je to, k čemu potřebuju intructions. Co se týče prekurzorů, naštěstí žiju na místě, kde si můžu sehnat, co potřebuju, nejsou tu žádná omezení na pseudochladnou medicínu, takže si můžu sehnat co nejvíc. Máte návod, jak smíchat pervitin s kofeinem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Je to snadné jako vaření. Musíte odvážit na váze 100 g pervitinu a 100 g kofeinu v pekáčích, poté je důkladně promíchat v jedné velké kádince s míchadlem, abyste získali směs 50/50 pervitinu s kofeinem.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, zajímalo by mě, jestli se trackzz někdy vrátí s fotkami? Protože víš, jak se říká na soukromém webu, fotky, nebo se to nikdy nestalo lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF je yaba ??? Zjistěte, co je to metamfetamin ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba je to svinstvo, které mniši v Asii tlačí na nooby přes Pacifik. Indonésie, Indie, Aussie, je vlastně jedno odkud, prostě pramení z tamních laboratoří a míří na východ, přichází z relativního západu, podle toho, kde sedíte. Vypadají jako kuželky, možná i chutnají jako kuželky. Levný, účinný, podzemní farmaceutický adderall, pokud se ptáte mě.
Bohužel, jak všichni víme, válka proti drogám je skandální. Člověk by si myslel, že budou v USA na rave scéně populárnější, místo toho dáváme přednost MDMA nebo jeho analogům jako BK MDMA nebo Piperzines v našich tabech.

Jedinou skutečnou značkovou drogou je mefedron. Všechny ostatní jsou jen obměny toho, co už znáte a máte rádi.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Amfetamin s příchutí Skittles ? Vážně ?

Opravdu sračka.

A ano, pane, mefedron zachrání svět a USA ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Nepřekvapilo mě to, vždyť tablety USA mají samy o sobě mírnou chuť cukru, některé ho dokonce obsahují, aby se oddálila chuť vlastního léku.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
S laskavým svolením OSN - Vzorce a trendy výskytu stimulancií amfetaminového typu a jiných drog zneužívání ve východní Asii a Tichomoří 2005.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - strana 103)

Průměrná hmotnost pilulky yaby je 90 miligramů a její složení zahrnuje 25-30 procent
metamfetaminu, 60-70 procent kofeinu a 5-10 procent dalších pojiv.

Viz také "Identifikace nečistot a statistická klasifikace tablet metamfetaminu (Ya-Ba) zabavených v Thajsku" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Takže mě napadá recept na 30 mg mletého pervitinu.
50 mg čistého kofeinu
10mg pojiva
0,1mg ethylvanilinu

co se týče volby plnidla/pojiva - pokud je potřeba- potřebujete něco, co se snadno rozkládá při zahřívání a nevylučuje žádné toxické plyny. Snad snadno dostupný uhličitan vápenatý, který se rozkládá na CO2 a zanechává bílý pevný oxid vápenatý (vápno). Obvykle se dá koupit v dolarových obchodech jako chemikálie v odvlhčovači.

Pokud nějaký vyrobíte, mám největší zájem o rozhovor.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mohl byste mi prosím poskytnout nějaké vodítko nebo návod, jak vytvořit pilulku yaby, vzhledem ke složení, které jste uvedl? Velmi bych to ocenil, protože mám přístup k potřebným prekurzorům a pomoc schopného chemika. Zejména mě zajímá, jak účinně smíchat metamfetamin s kofeinem. Děkuji.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Musí to být tak, aby se rozpouštěly, místo aby hořely, protože lidé rádi kouří pilulky z fólie.
 
Top