🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Αναζητούμε προμηθευτές χημικών προϊόντων σε όλο τον κόσμο. Παρακαλούμε αφήστε εδώ συνδέσμους για προμηθευτές που γνωρίζετε και εμπιστεύεστε.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Βρίσκομαι σε αυτόν τον κόσμο για μικρό χρονικό διάστημα, αλλά θα προσπαθήσω να βοηθήσω με όποια πληροφορία μου δοθεί. Ψάχνω πρόσφατα για χλωριούχο παλλάδιο και έπεσα πάνω σε αυτόν τον προμηθευτή που φαίνεται αρκετά αξιόπιστος, είναι εγγεγραμμένος στο Alibaba εδώ και 14 χρόνια και διαθέτει διάφορα προϊόντα.


Χλωριούχο παλλάδιο: Σύνδεσμος εδώ
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ακούστε, πραγματικά δεν ξέρω αν αυτό αξίζει κάτι, αλλά έπεσα πάνω σε μια παράξενη αγορά της Κονγκόλας πριν από λίγο καιρό, η οποία είναι απολύτως γεμάτη με διάφορους προμηθευτές πρόδρομων ουσιών που προσφέρουν διεθνή μυστική αποστολή. Όπως είπα, δεν ξέρω αν έχει κάποια χρησιμότητα και δεν έχω δοκιμάσει κανέναν από τους προμηθευτές ακόμα, αλλά ίσως το βρείτε ενδιαφέρον και είστε σε καλύτερη θέση να προσδιορίσετε την αξία τους. Απλά ανυπομονώ να βοηθήσω, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν βοηθάω.

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ:

Ka-bien marketplace
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Επίσης, αυτό. Έχω χρησιμοποιήσει αυτά για μικρές παραγγελίες δοκιμαστικών χημικών ουσιών και ελέγχονται. Αποστολές από τη Λετονία, ΕΕ.

https://www.limac.lv/catalog/params/category/91227/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Σκληρή τιμή για την ανάληψη του ρίσκου να παραγγείλετε από την Κίνα, κατά τα άλλα πρόκειται για μια καλή εταιρεία με καλό και επικοινωνιακό προσωπικό!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Η ομάδα wh wingroup απαγορεύτηκε εδώ μετά από πολλαπλά προβλήματα με αυτές. Γι' αυτό σας παρακαλούμε να μην τους συστήνετε.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ο εν λόγω προμηθευτής χαίρει μεγάλης εκτίμησης μεταξύ των χομπίστες σε άλλα φόρουμ:
Με βάση την Πολωνία, όπως και τόσοι άλλοι.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Discounter είναι ο εγχώριος προμηθευτής μου 👍
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Και αισθάνεστε άνετα να μοιραστείτε τις τεχνικές σας για εισαγωγή; Είναι αναρτημένο σε ένα άλλο πρόσωπο ή σε μια κενή διεύθυνση ή ποιο είναι το τέχνασμά σας; (Καταλαβαίνω πλήρως αν αρνηθείτε να απαντήσετε, φυσικά :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Απλώς χρησιμοποιήστε τις σωστές (δικές σας) λεπτομέρειες. Προσελκύετε περισσότερη προσοχή χρησιμοποιώντας κενές διευθύνσεις, γραμματοκιβώτια ή άλλες κατασκευές. Αν σας θέλουν, θα σας βρουν ούτως ή άλλως.


Βεβαιωθείτε ότι γνωρίζετε την τοπική νομοθεσία και βεβαιωθείτε ότι έχετε μια "κάπως" αληθοφανή ιστορία
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Χρησιμοποιούμε μια χημική εταιρεία που ασχολείται με αυτού του είδους τα προϊόντα, περισσότερο από ένα κόλπο είναι η κοινή λογική ;-)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ναι, και το pyrogarage.pl είναι επίσης ΜΕΓΑΛΟ. Πολύ γρήγορη και αξιόπιστη υπηρεσία, έχω παραγγείλει από αυτούς πολλές φορές. Ωστόσο, είναι προμηθευτές πυροπροϊόντων, οπότε οι χημικές ουσίες που προσφέρονται είναι χημικές ουσίες βάσης. Και μόνο σε μορφή σκόνης.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Με έδρα τη Γερμανία. Διατηρεί ένα μικρό απόθεμα ανόμοιων χημικών ουσιών. Διαθέτουν:
MEK
Ν-βουτυλαμίνη
Θείο
Μεταλλικό νάτριο
Βενζαλδεΰδη
Οξικός αιθυλεστέρας
Μεθοξυπροπανόλη
Ξυλόλη


και μερικές άλλες λιγότερο ενδιαφέρουσες χημικές ουσίες. Οπότε δεν είναι ένα τεράστιο απόθεμα και όχι το φθηνότερο, αλλά αξιόπιστο.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Φαίνεται να είναι εκτός λειτουργίας, δεν απαντούν σε παραγγελίες ισχύει.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Αλήθεια; Αυτό είναι παράξενο. Επικοινώνησα μαζί τους λίγο πριν δημοσιεύσω στο φόρουμ και απάντησαν γρήγορα.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Έκανα 2 παραγγελίες στην ιστοσελίδα και το μήνυμα λέει ότι θα επικοινωνήσουν μαζί σας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για τη συνολική τιμή με τα έξοδα αποστολής, αλλά ποτέ δεν έστειλαν την τελική τιμή. Σαν να μην υπάρχουν.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Γεια σου DocX, ταξιδεύω συχνά στην Ευρώπη και στη Γερμανία γενικότερα, θα ήθελα πολύ να τα επισκεφθώ προσωπικά. Μόλις έλεγξα τη διεύθυνσή τους στο Ντόρτμουντ.
Πιστεύεις ότι μπορώ να προμηθευτώ όλες ή σχεδόν όλες τις πρόδρομες ουσίες για τα ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΝΟΗΜΑΤΑ από αυτούς;
 
Top