Σύνθεση 1 D LSD;

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Μπορεί κανείς να δώσει μια ανάλυση του τρόπου παρασκευής του 1 D LSD;
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ποιο είναι το 1Ν ακυλίδιο σε αυτό (1P, 1A, 1CP) που ξέρω. Κανονικά η Ν ακυλίωση πρέπει να γίνεται στην πρόδρομη ουσία (υπάρχει πιθανότητα ακυλίωσης ως τελευταίο βήμα), ώστε να μπορείτε να φτιάξετε όλους τους τύπους από το ίδιο LSD, ανάλογα με το τι ακυλοχλωρίδιο είναι διαθέσιμο. Το προπιονύλιο είναι δημοφιλές και εύκολο να αγοραστεί.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Αναρωτιέμαι ποιο θα είναι το αποτέλεσμα αν η αλυσίδα είναι μακριά και έχω μια πονηρή αποκάλυψη αυτή τη στιγμή που δεν θα φτύσω εδώ, αλλά το χλωριούχο μυριστόιλ είναι εύκολο να φτιαχτεί.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Η ανανδαμίδη, ο ενδογενής διαβιβαστής είναι ένα αμίδιο του αραχιδονικού οξέος.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
ενώ η ιδέα έχει μια συγκεκριμένη ποσότητα σταθερότητας στην ιδέα της, θα εμφανιστούν πρώτα μερικά ζητήματα, το πρώτο είναι ότι η πραγματική δημιουργία του μορίου θα είναι μια πολύ μακρά και αναποτελεσματική διαδικασία, στερικά εμπόδια και όλα αυτά, το δεύτερο σημείο είναι ότι μετά την προσθήκη ενός ορισμένου αριθμού ανθράκων στην ουρά των αμιδίων, το μόριο θα γίνει πολύ μη πολικό και δεν θα μπορεί να διαχυθεί μέσω του αιματοεγκεφαλικού φραγμού, πιστεύω ότι μετά από περίπου τον 4ο ή 5ο άνθρακα έτσι 1h-lsd τότε γίνεται μη ψυχοδραστικό.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Μακάρι όλοι να μπορούσαν να απαντήσουν έτσι! είστε καθηγητής; (Αποκαλώ τους ανθρώπους εμπειρογνώμονα αρκετά συχνά, αλλά καθηγητά πήρατε ένα σπάνιο κομπλιμέντο). Ειλικρινά ποτέ δεν σκέφτηκα ότι ολόκληρη η μοριακή συναρμολόγηση είναι για να περάσει το BBB, γνωρίζοντας ότι είναι ένα προφάρμακο θα μπορούσα να στοιχηματίσω ότι υδρολύεται για να το κάνει. Το αραχιδονικό οξύ πάει το δικό του δρόμο και το LSD δεν βουτάω σε αυτή την αιώνια συναρπαστική φυσιολογία, έτσι πάει ο συλλογισμός μου και θα διαβάσω. Τα βιοσυνδεδεμένα είναι δροσερά με τον δικό τους τρόπο, οπότε δεν είναι ντροπή αυτό που έγραψα γνωρίζοντας ότι η δόση αυξάνεται καθώς το ακυλ είναι μεγαλύτερο. Το αραχιδονικό οξύ είναι μια απογοήτευσή μου και ελπίζω τουλάχιστον μια φιάλη να επέζησε από τη μαζική καταστροφή της χημικής μου συλλογής (πολύτιμη γιατί "επέβαλα" στη Δίωξη να μου τα δώσει πίσω αλλά οι γονείς μου την κατέστρεψαν). Θα έχω 50γρ αν im τυχερός έχω μια παλιά γοητεία για αυτό το λίπος που δεν μπορώ καν να σχεδιάσω τη δομή του (τώρα είναι ντροπή για μένα καθώς παρουσιάζω τον εαυτό μου ως βιοχημικό). Ο συνθέτης μέσα μου ξέρει ότι δεν θα το βάλω σε εφαρμογή και ναι μοιάζει με πολλή δουλειά. Σας ευχαριστώ που φέρατε φως πάνω σε αυτό και για το ερέθισμα της αναζήτησης περισσότερων. Με τους καλύτερους χαιρετισμούς!
 
Top