2-φθοροαμφεταμίνη

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Μια μικρή πίστωση σε αυτή την ουσία 2-φθοροαμφεταμίνη.
Με τη διεγερτική της δράση σε σύγκριση με το φάρμακο της αγοράς της μπάντας είναι πραγματικά αποτελεσματική. Η λιποφιλικότητα δεν μπορεί να την κάνει καθόλου εύκολη για την από του στόματος roa επαγωγή που γίνεται απλή.
Ο τρόπος με τον οποίο αναστέλλει το κεντρικό νευρικό σύστημα είναι ιδιαίτερος με τον δικό του τρόπο και μπορεί να είναι πολύ ωφέλιμος ακόμη και σε αντικατάσταση του Adderall. Βρίσκω ότι έχει παρόμοια οφέλη αρκετά σημαντικά για να το αποκαλέσω ένα αντίστοιχο του ξαδέρφου του dextroamphetamine. έχοντας κατά νου ότι είναι έντονα δομικά συνδεδεμένα μεταξύ του ισομερούς dextro & του ατόμου φθορίου στο διάλυμα του βενζολίου υπάρχει σίγουρα κάποιο χημικό ρομάντζο.

Υποθέτω ότι μια ουσία αυτού του είδους θα ευδοκιμούσε σε πιο συντηρητικές ομάδες. άνθρωποι που αναζητούν ουσίες που σε βοηθούν να ευδοκιμήσεις με περισσότερο φαρμακευτικό σκοπό και αλλά και να βρεις ευχαρίστηση.

(Ίσως επειδή υποτίθεται ότι προάγει την απελευθέρωση ντοπαμίνης και νορεπινεφρίνης στον εγκέφαλο).
Συνιστώ σε όποιον μόλις ξεκινάει με συνθετικά, χημικά ή ερευνητικά χημικά να ξεκινήσει από εδώ. Το 2-fa είναι επίσης πολύ ισχυρό!

Εδώ είναι ένας χρήσιμος σύνδεσμος για να δείτε τα φυσικά χαρακτηριστικά:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT;! Λοιπόν, η θέση 2 είναι μετα, άρα όλα αφορούν τον εαυτό της, αλλά οι μετα διευθυντές είναι ως επί το πλείστον απενεργοποιημένοι, οπότε αυτό δημιουργεί ένα περίεργο είδος αυτοαξιοποίησης. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Καταλαβαίνω τον διευθυντή meta όσο καταλαβαίνω το ortho και το para. Το φθόριο στο meta δεν είναι ακριβώς μια πρόσμειξη;

Μέσω της εμπειρίας μου αυτή η "απαξίωση "την εκμηδενίζει με έναν τρόπο που είναι ευεργετικός και διαφέρει από άλλες αμφεταμίνες.

- Ο ύπνος και το ξύπνημα είναι καταπληκτικά
- & μακροπρόθεσμη καταπραϋντική διέγερση την επόμενη μέρα. Παραμένει.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Η θέση 2 είναι πάντα ορθο, δεν είναι δυνατόν να είναι μετα αφού αυτή είναι πάντα η θέση 3 (ορθο, μετα και παρα είναι 2, 3 και 4 όσον αφορά την άλλη υποκατάσταση που είναι ένα (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Σας ευχαριστούμε για τα μαθήματά σας. Έχω μια ακόμη καλύτερη κατανόηση των μεταξύ των δύο ουσιών θέσεων στον δακτύλιο του βενζολίου και καταλαβαίνω τη διαφορά.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Πώς συγκρίνεται με το 4-fluoro; Θυμάμαι ότι μου άρεσε αρκετά όταν το δοκίμασα πριν από περίπου 15 χρόνια, πολύ απαλό και "καθαρό"
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Η αντικατάσταση 4 στην περίπτωση του F είναι η πιο ισχυρή από όσο μπορώ να θυμηθώ.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Η παρακίνηση άλλων για την τεκμηρίωση του θέματος με κάνει ικανοποιημένο.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Κι εγώ το ίδιο. Αυτό συμβαίνει όταν αγαπάς αυτό που κάνεις και ακολουθείς το πάθος σου. Μου αρέσει να είμαι μέρος των ανώνυμων ομάδων που επηρεάζουν τους ανθρώπους για να ανέβουν ψηλότερα. Η εκμάθηση της χημείας και της τεχνολογίας είναι ένας τρόπος επιβίωσης και προόδου.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Είχα μια εγκεφαλική κλανιά.
Τι λέτε γι' αυτό; Para ή meta; J/k, να σου γνωρίσω την Mara R. Peta, είναι καινούργια εδώ
LvCOmUEVjQ
 
Top