3C-P σε 35P-NBOH;

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας, παρακολούθησα αυτό το νέο χημικό εμπορικό σήμα και πρέπει να πω ότι δεν ξέρω τίποτα για τη χημεία και τίποτα για το σχεδιασμό ισομερών, αλλά αυτό μοιάζει με αυτό που ψάχνω, εκτός αν η δόση είναι πολύ μεγαλύτερη σε βάρος για να μπει στο στυπόχαρτο

Έτσι, η ερώτησή μου είναι μπορούμε απλά να προσθέσουμε ένα δακτύλιο βενζαλδεΰδης στο μόριο και να το μετατρέψουμε σε αυτό το φανταστικό νέο χημικό; Απλά για να ξέρω, μου αρέσει αυτή η αντικατάσταση 2cb αλλά θα ήθελα πολύ αν μπορούμε να το κάνουμε 1k πιο ισχυρό και ενεργό σε δόσεις UG από δόσεις MG

Η συζήτηση είναι ανοικτή XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Σε αντίθεση με τις PEAs τύπου 2C, οι δομές τύπου 3C είναι αμφεταμίνες, όχι απλές φαινυλαιθυλαμίνες, και απ' όσο γνωρίζω η προσθήκη του τμήματος Ν-ορτο-υδροξυβενζυλίου δεν αυξάνει τις δραστικότητές τους in vivo, οπότε μην ονειρεύεστε καν άλμα x1k ή 3 τάξεις μεγέθους, αυτό δεν ισχύει ούτε για τις 2Cs, οι NBOMes/NBOHs είναι 10-20 φορές πιο ισχυρές το πολύ (υπάρχουν όμως μερικές εξαιρέσεις).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
με συγχωρείτε δεν είναι η προσθήκη του δακτυλίου του βενζενίου ή της βενζαλδεΰδης το πράγμα που κάνει τα 2cb άλματα από MG σε UG δόσεις;
έτσι σκέφτομαι με τη λογική και τις γνώσεις σας φαίνεται ότι δεν θα λειτουργήσει επειδή αυτό είναι αμφεταμίνες και όχι φαινυλαιθυλαμίνες;
Οπότε αυτό επηρεάζει τη μετατροπή του σε nbome nboh.

Συγγνώμη, δεν ξέρω καν αν είναι το ένα ή το άλλο.
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

θέλω ένα πολύ μικροσκοπικό πραγματάκι που να μπορώ να το κρύβω εύκολα και να φτιάχνω χιλιάδες δόσεις όταν σταματήσω.
(συν φθηνότερα από τα triptas και ναι, είμαι από την Ινδία)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ενημέρωση θα μπορούσε να είναι αυτό;

2VcrFiPOHT
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Συγγνώμη για το autobump.

"Προσθήκη 2-μεθοξυβενζαλδεΰδης, μέσω αναγωγικής αλκυλίωσης. Αυτό μπορεί να γίνει σταδιακά, κάνοντας πρώτα την ιμίνη και στη συνέχεια αναγωγή της σχηματιζόμενης ιμίνης με βορειοϋδρίτη νατρίου, ή με απευθείας αντίδραση με τριακετοξυβορειοϋδρίτη νατρίου." --Wikipedia

Βοηθήστε με! @CaptainSandoz παρακαλώ! :D
 
Last edited:

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Όπως σας είπα ήδη, μην περιμένετε πολλά από τα NBOMes/NBOHs των υποκατεστημένων αμφεταμινών.
Ωστόσο, μπορείτε να έχετε κάποιο κέρδος από την Proscaline-NBOH, οπότε δοκιμάστε το και ενημερώστε μας.
 
Top