Looking for a vendor Ζητείται πωλητής 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Φαίνεται ότι το προηγούμενο νήμα μου δεν είχε επιτυχία, οπότε πάμε πάλι από την αρχή. Θέλετε να αγοράσετε 3CMC ή 3MMC, μαζικές παραγγελίες, αποστολή στην ΕΕ.

Είμαι άρρωστος και κουρασμένος από τους απατεώνες, οπότε αν έχετε οποιαδήποτε πρόθεση παρακαλώ ευγενικά και απαλά f.cuk off. Έχουν ήδη εξαπατηθεί εδώ πάρα πολλές φορές, με τρόπο escrow ή όχι.

Οπότε εδώ είμαστε, περιμένω pm's, ενδιαφέρομαι κυρίως για την ποιότητα, οπότε αν έχετε αυτό που χρειάζεται μπορούμε να έρθουμε σε συμφωνία. Χρειάζεται δείγμα από το προϊόν σας. Τα δείγματα θα πληρωθούν ( δεν είμαι τσιγκούνης που ψάχνει για δωρεάν).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
έκανε τον εαυτό σας αδελφέ τότε 1kg u πάρει max 600€ όχι 3k€ ή περισσότερο
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Μακάρι να ήταν τόσο απλό... Αν κάποιος έχει έναν χημικό να νοικιάσει μπορούμε να βρούμε κάτι :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Θα ήθελα επίσης να ακούσω από καλό προμηθευτή 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Έχετε έναν αριθμό ή κάτι με το οποίο μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Προφανώς η τύχη μου δεν είναι καταπληκτική, εξακολουθώ να ψάχνω, θέλω TOP quality stuff 3CMC (3MMC είναι επιλογή επίσης αλλά δεύτερη), δεν θα ασχοληθώ με κατώτερης ποιότητας. Σε κάποιους Πολωνούς μάγκες που μου έστειλαν μηνύματα, αδέρφια παρακαλώ χρησιμοποιήστε το google translate ή κάτι τέτοιο, δεν έχω ιδέα τι είπατε στα polska ούτε το google translate, ας χρησιμοποιήσουμε την ίδια γλώσσα αν θέλουμε να φτάσουμε στο ίδιο αποτέλεσμα (χρήματα), σας ευχαριστώ.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Βρίσκω για εσάς φίλε μου μην ανησυχείτε
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u dont βρεθεί στην Πολωνία πρώτη της.
3cmc πολύ εργαστήριο στην Πολωνία έκανε βρώμικα σκατά ή κάποια στιγμή έκανε γυαλί αλλά όχι το ίδιο υψηλό όπως ήταν από το nedeland όταν ήταν νόμιμο. Αν θέλετε να το κάνετε μόνοι σας απλό
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Συνεχίζετε να ζητάτε προμηθευτές για 3cmc και 3mmc , αλλά επίσης αφήνετε πολλές κριτικές εδώ για 3cmc, και πολύ καλές κριτικές... κάτι που dosent ταιριάζει σωστά στην ιστορία σας bro😂😂
 
Top