Question 3cmc effect

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Γεια σας φίλοι ☺️😊 μπορώ να μάθω ποια είναι η κλινική επίδραση του 3cmc;
Θέλω να ξέρω τι αποτελέσματα προκαλεί και ποιες παρενέργειες, παρακαλώ 🙏
Η ερώτησή μου απευθύνεται σε αυτόν που το δοκίμασε.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Θετικά στοιχεία: Ενέργεια, μπορείτε να περάσετε μερικές νύχτες χωρίς ύπνο, απλά να διασκεδάσετε ή να εργαστείτε αν χρειαστεί. Οι χαμηλές δόσεις μπορούν να ενισχύσουν την εστίαση και την παραγωγικότητά σας, ωστόσο βεβαιωθείτε ότι μένετε ακριβώς κάτω από το όριο ευφορίας, αν το ξεπεράσετε η παραγωγικότητά σας πέφτει σε άβυσσο. Για μένα προσωπικά με πολύ μικρές δόσεις η προσοχή μου για τις λεπτομέρειες και το πνεύμα παρατήρησης τρελαίνεται, μπορώ να φανταστώ κάθε λεπτομέρεια πολύ γρήγορα, για παράδειγμα κοιτάζοντας ένα πλήθος θα παρατηρήσω κάθε μικρή λεπτομέρεια τι φοράει κάθε άτομο, χρώματα, μοτίβα στον τρόπο που κινείται, κλπ. Η ευφορία είναι σύντομη, 10 λεπτά το πολύ 15, το πρόβλημα είναι ότι ακριβώς όταν την απολαμβάνεις αρχίζει να ξεθωριάζει και έτσι πρέπει να ρουφήξεις άλλη μια γραμμή. Ενισχύει τη σεξουαλική ορμή και την αντοχή, κάνει κάποιες κρυφές επιθυμίες να βγαίνουν στην επιφάνεια και για κάποιους ανθρώπους αυτό δεν είναι και πολύ ωραίο σε δημόσιο χώρο :))
Αρνητικά: Βλάβη στη μύτη σας, δοκιμάσατε πολλές παραλλαγές από διαφορετικούς μάγειρες, δεν υπάρχει 3cmc έξω htere που δεν θα σας κάψει τη μύτη. Η επιθυμία για επαναχορήγηση είναι πραγματική, τις περισσότερες φορές θα τελειώσετε όλη την προμήθειά σας. Στεγνώνει το σώμα σας από τα υγρά, οπότε η hidration είναι υποχρεωτική. Μερικοί άνθρωποι φτάνουν σε ψύχωση αλλά χρειάζεται μια μεγάλη ποσότητα φαρμάκου συν μερικές νύχτες χωρίς ύπνο για να φτάσετε εκεί. Θα σας αφαιρέσει τις αναστολές σας και θα σας κάνει να κάνετε ή να πείτε πράγματα που δεν θα κάνατε φυσιολογικά, οπότε έχετε κατά νου να μην το πάρετε και να μην είστε με λάθος ανθρώπους. Αφού τελειώσετε το ναρκωτικό μπορεί να σας αφήσει ζαλισμένους,τρέμοντας και χωρίς ύπνο, ο καλύτερος τρόπος για να το μετριάσετε αυτό είναι να πάρετε ένα βενζόλιο ακριβώς πριν τελειώσετε την κρυψώνα σας και να καπνίσετε επίσης λίγη μαριχουάνα, θα κοιμηθείτε σαν μωρό και δεν θα έχετε παρενέργειες την επόμενη μέρα.

Προσέξτε αν πίνετε και αλκοόλ, το καλύτερο είναι να μην το συνδυάσετε, εγώ συνήθως πίνω δύο ή τρία ποτήρια λευκό κρασί ανά νύχτα, κατά κάποιο τρόπο οι επιδράσεις αλληλοσυμπληρώνονται σαν 1+1=3, το high θα είναι πιο δυνατό αλλά και το κεφάλι σας θα είναι πιο βαρύ. Το πιο ενδιαφέρον πράγμα είναι ότι δεν υπάρχει καθόλου hangover την επόμενη μέρα, μη με ρωτάτε πώς, αλλά αν έχετε hangover από x ποσότητα αλκοόλ χωρίς τη λήψη αυτού του φαρμάκου, αν χρησιμοποιήσετε την ίδια ποσότητα αλκοόλ ή ακόμα περισσότερο σε συνδυασμό με 3cmc την επόμενη μέρα μετά τον ύπνο θα έχετε μηδενικό hangover.

Συνολικά αυτό είναι ένα αξιοπρεπές φάρμακο, αλλά υπάρχουν καλύτερες εναλλακτικές λύσεις σίγουρα, αν έπρεπε να επιλέξω μεταξύ αυτού και της κοκαΐνης θα επέλεγα ειλικρινά αυτό ( μια ποιοτική παραλλαγή σίγουρα). Ωστόσο, το 3MMC είναι καλύτερο, τουλάχιστον για μένα , κάποιοι προτιμούν τη βιασύνη, εγώ προτιμώ περισσότερη ευφορία και δεδομένου ότι δεν μπορώ να βρω ένα κατάλληλο 4MMC για όνομα του Θεού, το 3MMC είναι η φωλιά για μένα αυτή τη στιγμή.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, χρειαζόμουν αυτές τις πληροφορίες, σας είμαι ευγνώμων.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Θέλω να πω ότι αυτό είναι δεδομένο ότι μάλλον το έχετε δοκιμάσει. Αλλά τι θα λέγατε ότι λείπει από το 4mmc που έγινε εδώ;
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Ευφορία, αυτό που βρήκα ήταν λιγότερο ευφορικό από αυτό που 3 mmc είχα...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Άρα u πιστεύεις ότι η σύνθεση 3mmc που προωθείται εδώ και κατ' επέκταση η 3mmc είναι ανώτερη ? Χμμμ θα πρέπει να το δοκιμάσω αυτό και να δω. Θέλω να πω ότι δεν έχω δοκιμάσει ποτέ pre ban 4mmc, έχω δοκιμάσει preban 3mmc και ήταν φοβερό έτσι.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf καταλάβατε; είπα ότι ό,τι 4mmc αγόρασα από αυτό το φόρουμ μέχρι τώρα ήταν χάλια. έκαναν alcked euphoria....
 
Top