4mmc, είναι υποχρεωτική η κρυσταλλοποίηση;

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
(4mmc) Μετά τη διαδικασία οξίνισης και διήθησης και την πλύση με ξηρή ακτόνη, λαμβάνουμε σκόνη meph. Μπορούμε να καταναλώσουμε αυτή τη σκόνη μετά την ξήρανση; Ή πρέπει να την κρυσταλλώσουμε; Όπως είναι υποχρεωτικό; Ξέρω ότι κάνει το προϊόν μας καθαρό; Αλλά τι γίνεται αν παραλείψουμε την κρυστάλλωση;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Τότε είναι αδύναμη και γεμάτη σκατά, οπότε πρέπει να πάρετε πολύ περισσότερα. Δεν θα είναι τόσο διασκεδαστικό. Μην το σνιφάρεις για όνομα του Θεού. Θα μπορούσατε να το καθαρίσετε με άλλους τρόπους, αλλά οι ανακρυσταλλώσεις είναι φτηνές και οι κρύσταλλοι είναι το βιομηχανικό πρότυπο. Είναι ο μόνος τρόπος για να πάρετε κρυστάλλους. Δεν νομίζω ότι μπορείς να φτιάξεις A grade χωρίς 2 ανακρυσταλλώσεις. Έχω δει κρυστάλλους 6 μηνών που ήταν σαν συστάδες χαλαζία.
 
  • Like
Reactions: $!$

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ναι, ναι, το δικό μου είναι άκαπνο μέχρι να crystalz, μπορείτε να μου πείτε τι είδους πράγματα σε σκόνη μπορώ να προσθέσω σε 4mmc για να το κάνω, βάρος περισσότερο, οι φίλοι μου μου έλεγαν ότι τα πράγματα που κάνω και αυτό που διατίθεται στην αγορά έχουν πολύ μεγάλη διαφορά, το δικό μου είναι πολύ ισχυρό
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Ναι, έχετε μαγικά 4mmc lol
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Δεν το κατάλαβα αδερφέ
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Λοιπόν, είστε ο μόνος από ολόκληρη την ιστοσελίδα που έχει το θέμα του " πολύ ισχυρού " 4mmc. Μαγικό 4mmc.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Το "ισχυρό" δεν συνεπάγεται και το "καλό". Σκεφτείτε την ερώτηση σχετικά με την παράλειψη της κρυστάλλωσης και θα συμπεράνετε τι την κάνει "ισχυρή" και τι πραγματικά σημαίνει, τουλάχιστον σε καρδιαγγειακούς όρους.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Όχι, δεν το υποστηρίζουμε αυτό εδώ. Χρεώστε τους περισσότερα χρήματα. Οι έξυπνοι άνθρωποι πληρώνουν για την ποιότητα και υπάρχουν αρκετοί καλοί λόγοι για τους οποίους. Ήδη αυτή τη στιγμή ζυγίζει 50% περισσότερο από τα ποιοτικά πράγματα.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Top